100 GBP atlaide angļu valodas kursiem Anglijā

Intensīvie angļu valodas kursi Mārgitā (Lielbritānijā) ar 100 GBP atlaidi.

Izmanto lielisku iespēju pilnveidot angļu valodu romantiskā piejūras pilsētā Mārgeitā par īpašu cenu! Cena par 2 nedēļu kursiem 780 GBP.
Cenā ietilps: intensīvas mācības (30 angļu valodas stundas nedēļā), dzīvošana angļu viesģimenē ar brokastīm un vakariņām (bet brīvdienās arī ar pusdienām), mācību materiāli, skolas reģistrācijas maksas.

Bet tas vēl nav viss! Īpaša dāvana no skolas – 2 bezmaksas ekskursijas piektdienās!

Piedāvājums spēkā mācībām no 2018.gada septembra līdz 2019.gada martam un ir pieejams tikai 5 studentiem!

Dodies uz Angliju, izbaudi intensīvas mācības skolā un mierpilnas rudens un ziemas dienas, atklājot Mārgitas šarmu klusajā sezonā.

Jautājumi? Rakstiet uz pasts@durbe.edu.lv vai zvaniet uz 67223122!