Anastasija: "Filadelfija - labākā pilsēta, kuru esmu redzējusi"

Labdien!

           Mani sauc Anastasija un es piedalījos FLS nometnē Filadelfijā. Filadelfija – tā ir pati labākā pilsēta, kuru esmu redzējusi. Esot Amerikas Savienotajās Valstīs esmu apmeklējusi Vašingtonu, Ņujorku, Six Flags atrakciju parku, Atlantic City pludmali (kur norisinājās Maroon 5 koncerts!) Brīvajā laikā mēs ar draugiem apmeklējām arī dažus muzejus vai vienkārši pastaigājām pa Filadelfijas centru, lai vairāk to iepazītu. Secinājām to, ka šī pilsēta ir tikpat attīstīta kā Ņujorka, bet tajā pašā laikā arī mierīgāka un skaista kā Vašingtona. Tieši šajā pilsētā atrodas pats pirmais zoodārzs Amerikā, lielākais tirdzniecības centrs valstī un pats lielākais parks pasaulē! Kultūras un iepirkšanās vietām šeit nav gala!
           Protams, sākumā bija diezgan grūti iedzīvoties, par cik šeit savā starpā visi ir pazīstami un nebija neviena, ar kuru es varētu parunāt savā dzimtajā valodā, bet pēc pāris dienām es jau visus iepazinu un man parādījās daudz jaunu draugu ar kuriem es vēlos tikties tuvākajā laikā.
           No rīta mēs apguvām pamata programmu, pārējā mācību dienas daļā varēja izvēlēties noteiktas tēmas, par kurām vēlējāmies runāt. Es parasti izvēlējos apspriest filmas vai rakstīt domrakstu. Savā starpā mēs Chestnut Hill College dēvējām par mazo Hogvardsu, jo koledža atradās diezgan senās telpās. Neskatoties uz ēkas ievērojamo vecumu, visas mācību klases bija aprīkotas ar modernu tehniku un bija pieejama atpūtas istaba, kurā varēja atpūsties pirms un pēc nodarbībām, uzspēlējot kādu galda spēli. Vēl koledžas telpās bija kafejnīca, liela bibliotēka un jauna trenažieru zāle.
           Es dzīvoju viesģimenē, kura deva man iespēju izprast amerikāņu kultūru, arī brīvdienas mēs parasti pavadījām ģimenes lokā. Es domāju, ka man bija ļoti paveicies ar viesģimeni un jau nometnei beidzoties mēs turpinām uzturēt kontaktus un viņi vienmēr gaida, kad es viņus apciemošu! Es personīgi esmu ļoti apmierināta ar savu braucienu – man ir palikuši milzum daudz iespaidu, atmiņu un jaunu draugu, kurus es nekad neaizmirsīšu! Es ceru, ka nākamgad man izdosies šo braucienu atkārtot!

Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!