Angļu valodas kursi mini grupās

Izglītības centra Durbe 20 gadu ilgā pieredze, kā arī EAQUALS un IZM akreditācija sniedz visaugstākās mācību kvalitātes un efektivitātes garantiju.

Mācības mini grupās, pateicoties augstajai mācību procesa intensitātei un pasniedzēju individuālajai pieejai, Jums ļaus ātri sasniegt vēlamos rezultātus. Jūs attīstīsiet lasīšanas, klausīšanās, rakstīšanas un runāšanas prasmes, kā arī nostiprināsiet gramatikas zināšanas.

IC Durbe mācību sistēmas ietvaros pasniedzēji nodarbībās izmanto visaugstāk novērtēto komunikatīvo mācību metodi, kas nodrošina maksimāli efektīvu valodas apguvi, it sevišķi komunikācijas iemaņu attīstību. Jau kopš pirmās nodarbības Jūs aktīvi pielietosiet apgūstamo svešvalodu un papildināsiet vārdu krājumu.

Kursa ilgums: 8 nedēļas, 32 akadēmiskās stundas
Mācību intensitāte: 2 reizes nedēļā 2 akadēmiskas stundas no 18:10 līdz 19:40
Zināšanu līmenis: A1-B1
Kursa dalībnieku skaits grupā: 4-7
Kursa cena: 199 EUR

Skatieties kursa sākuma datumus šeit!

ISIC vai ITIC kartes īpašniekiem – 15% atlaide
3+ Ģimenes kartes īpašniekiem – 20% atlaide

Uzziniet par Jūsu sasniegumiem kursos šeit!

Angļu valodas apguve IC Durbe Jums sniegs ne tikai jaunas zināšanas un  pārliecību, bet arī patīkamas atmiņas par mācību procesu! Izglītojamie vienmēr augstu novērtē brīvo un draudzīgo atmosfēru nodarbībās un skolas pasniedzēju profesionalitāti:

"Man ļoti patika brīvā, nesaspringtā atmosfēra un iespēja runāt angliski ar skolotāju"

"Ļoti patika mazā grupa, visi varēja aktīvi piedalīties, izteikties"

Papildu informāciju varat iegūt, rakstot pasts@durbe.edu.lv vai zvanot 67844442.

Reģistrējies kursiem!