ATC - Rathdown College

Vasaras angļu valodas nometne bērniem un jauniešiem 9 - 15 gadu vecumā Īrijā.

Rathdown School ir viena no zināmākajām  Īrijas privātskolām un ir dibināta 1973. gadā. Katru vasaru tā ver savas durvis ATC angļu valodas nometnei un bērniem un jkauniešiem 9 - 15 gadu vecumā, kuri šeit ierodas no visas pasaules. Skolas teritorija ir 16 akrus liela, ar iekoptiem dārziem un vēsturiskām ēkām, kuras celtas jau tālajā 19. gadsimtā un ir mūsdienīgi renovētas un mājīgas. Skolas kapmuss atrodas tikai 12 km attālumā no Dublinas pilsētas centra un to ir viegli un ērti sasniegt gan ar autobusu, gan vilcienu.

Nometnes laikā bērni un jaunieši ir aktīvi, radoši nodarbināti ne tikai mācību procesa laikā (20 stundas nedēļā), kurā katra zināšanu līmeņa grupa mācās kopā ne tikai ar vienu, bet vairākiem skolotajiem, bet arī pēcpusdienās un vakaros un brīvdienās. Aktivitāšu programma ir dažādi sporta veidi, jo kampusa teritorijā ir moderna sporta halle, kurā spēlēt galda tenisu, basketbolu, badmintonu un volejbolu, ir arī atklātie sporta laukumi, tenisa korti. Pēcpusdienās un vakaros tiek organizētas dažādas kultūras aktivitātes, 2 pēcpusdienas nedēļā skolēni apmeklē muzejus, ir īpašās teātra nodarbības. Vakaros diskotēkas, filmu, karaokes un talantu šovi.

Īpaši interesanti ir tas, ka skola ir atradusi iespēju ārzemniekiem vairāk iepazīt Īrijas kultūru un sadzīvi, organizējot integrācijas programmu, kuras ietvaros bērni un jaunieši laiku kopā pavada ar īru vienaudžiem. Un tas nav vienreizējs pasākums, bet gan 3 reizes pēcpusdienās un 2 reizes vakaros katru nedēļu!

Dzīvošanas iespējas

Nometnes laikā bērni un jaunieši dzīvo skolas rezidencē, 1-3 vietīgās istabiņās.

Kopējā informācija:

  • dzīvošana skolas rezidencē ar trīsreizēju ēdināšanu
  • mācības 20 stundas nedēļā
  • integrācijas un aktivitāšu programma

Par citām ATC nometnēm - to datumiem un cenām jautāt individuāli!

Курсы английского языка в Ирландии / Angļu valodas kursi Īrijā
Курсы английского языка в Ирландии / Angļu valodas kursi Īrijā
Курсы английского языка в Ирландии / Angļu valodas kursi Īrijā
Курсы английского языка в Ирландии / Angļu valodas kursi Īrijā
Курсы английского языка в Ирландии / Angļu valodas kursi Īrijā

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!