Blogs

Vēlies izbaudīt ārzemju pieredzi jau vidusskolā? Nezini, kā izvēlēties īsto studiju programmu? Mēs Tev palīdzēsim! Martā un aprīlī nāc uz informatīviem bezmaksas semināriem par izglītības iespējām ārzemēs – katru ceturtdienu plkst. 17:00 mūsu telpās Raiņa bulvārī 31-6.

Aicinām Tevi apmeklēt gaidāmās prezentācijas:

23. martā – par vidējās izglītības iespējām privātskolās ASV, Dānijā un Nīderlandē

30. martā – par...lasīt vairāk

Arvien biežāk pusaudži un viņu vecāki izvēlas mācības ārzemēs jau vidusskolas laikā. Tā ir lieliska iespēja noslīpēt angļu valodas zināšanas, iegūt starptautiski atzītu vidējo izglītību un pieredzi starptautiskā vidē, kā arī kļūt patstāvīgam. Latvijas skolēnu vidū joprojām pieprasītākās ir mācības tieši Lielbritānijas valsts koledžās, galvenokārt konkurētspējīgās cenas un augstās mācību kvalitātes dēļ. Lielākā priekšrocība mācībām Anglijā – iespēja skolēniem no 16 gadu vecuma iegūt vidējo (A level) vai profesionālo vidējo izglītību (the Diploma) tikai 2 gadu laikā!

Šodien piedāvājam...lasīt vairāk

2016. gada vasarā grupu braucienā uz KKCL radošo mediju nometni Londonā devās ne tikai jaunieši, bet arī neformālā grupas līdere - aizrautīga un enerģijas pilna vecāmiņa Ilze Fiseiska, kura visus bērnus pieskatīja kā savējos. Aicinām iepazīties ar Ilzes sirsnīgo atsauksmi par braucienu.

Pagājušā mācību gada beigās izlasīju EC Durbe piedāvājumu vasarā doties grupu braucienā uz angļu valodas nometni Londonā. Manai mazmeitai Ērikai ir 12 gadi –  laist viņu pasaulē vienu pašu man pietrūka drosmes, tādēļ nolēmu, ka mums jābrauc abām. Lai pieteiktos angļu valodas mācībām senioru...lasīt vairāk

Vēlies izbaudīt ārzemju pieredzi jau vidusskolā? Nezini, kā izvēlēties īsto studiju programmu? Mēs Tev palīdzēsim! Janvārī un februārī nāc uz informatīviem bezmaksas semināriem par izglītības iespējām ārzemēs – katru ceturtdienu plkst. 17:00 mūsu telpās Raiņa bulvārī 31-6.

Aicinām Tevi apmeklēt gaidāmās prezentācijas:

12. janvārī – par studijām ārzemēs. Uzzini, kādēļ vērts studēt ārpus Latvijas, kā izvēlēties piemērotāko universitāti un studiju programmu, kādi ir uzņemšanas nosacījumi un studiju kredīta iespējas Nīderlandē, ASV un Lielbritānijā

...lasīt vairāk

Vēlies izbaudīt ārzemju pieredzi jau vidusskolā? Nezini, kā izvēlēties īsto studiju programmu? Mēs Tev palīdzēsim! Novembrī un decembrī nāc uz informatīviem bezmaksas semināriem par izglītības iespējām ārzemēs – katru ceturtdienu plkst. 17:00 mūsu telpās Raiņa bulvārī 31-6.

Aicinām Tevi apmeklēt gaidāmās prezentācijas:

17. novembrī plkst. 16:00 – par prestižo vidējās izglītības programmu international baccalaureate Dānijā un vadošo valsts ģimnāziju...lasīt vairāk

Šovasar Sintija Ruicēna (17) un Artūrs Špaks (16) bija to jauniešu vidū, kuri devās grupu braucienā uz BLC angļu valodas nometni Braitonā, Lielbritānijā. Abi pusaudži izvēlējās intensīvo mācību programmu ar 32 angļu valodas nodarbībām nedēļā.

Kādēļ izvēlējies tieši grupu braucienu uz Braitonu?

S: Jo tajā brīdī brauciens uz Braitonu bija visizdevīgākais variants ne tikai materiālā, bet arī atrašanās vietas ziņā. Turklāt Braitonā tika piedāvāta intensīvā mācību programma – 32 angļu...lasīt vairāk

Education Centre Durbe ir daudzu Nīderlandes universitāšu pārstāvis Latvijā un jau vairākus gadus palīdzam studentiem izvēlēties ne tikai piemērotāko studiju programmu, bet arī augstskolu. Varam droši teikt, ka mūsu studentu vidū tieši Nīderlande ir pati populārākā valsts un vienmēr priecājamies par mūsu studentu panākumiem studiju laikā, praksēs un arī par turpmāko ceļu pēc studiju beigšanas.

Šodien piedāvājam interviju ar Antonu Jerjomenko -  mūsu studentu, kurš šī gada septembrī uzsāka studijas ...lasīt vairāk

Dārta Frančeska Rikarde (17) šajā vasarā devās grupu braucienā uz KKCL radošo mediju nometni Lielbritānijā. Tagad Dārta labprāt dalās iespaidos par pieredzēto.

Šovasar piedalījos KKCL nometnē Harrow, Londonā. Šī bija neaizmirstama pieredze!

KKCL nometnē bija iespēja iepazīties un sadraudzēties ar dažādiem cilvēkiem no visas pasaules, uzzināt vairāk par viņu kultūru un vērtību sistēmu. Taču jauni draugi nebija vienīgais, ko ieguvu šī ceļojuma laikā. Mācību stundās varēju radoši izpausties,...lasīt vairāk

Lapas