Clubclass Malta

Angļu valodas skola Clubclass Malta atrodas Swieqi rajonā, netālu no Maltas populārākās tūristu pilsētas St. Julians. Galvenā skolas prioritāte ir nodrošināt kvalitatīvu angļu valodas apmācību, balstoties uz individuālu pieeju. Clubclass valodu centrs ir saņēmis Izglītības ministrijas un Maltas Tūrisma aģentūras licenci, kā arī FELTOM (Maltas angļu valodas mācību iestāžu organizāciju federācija) akreditāciju.

Skolas ēkā ir viss nepieciešamais, lai nodrošinātu efektīvu mācību procesu – plašas un gaišas mācību telpas, Wifi, diennakts interneta kafejnīca, bibliotēka, kā arī telpa mājas uzdevumu pildīšanai un pašmācībai. Savukārt skolas kampusa teritorijā atrodas āra baseins un neliels iekštelpu baseins, trenažieru zāle, sauna, džakuzi, kafejnīca, restorāns un veļas telpa.

Atrašanās vieta

Clubclass Malta atrodas drošā un klusā dzīvojamā rajonā Swieqi. Piecu minūšu gājiena attālumā atrodas atpūtas un naktsdzīves centrs Paceville, kurā katrs varēs atrast sev piemērotu izklaidi – pludmali, kino, diskotēku, boulingu vai mājīgu restorānu. Skolas ēka atrodas iepretim autobusu pieturai, kas sniedz studentiem lielisku iespēju ērti sasniegt pazīstamākos tūrisma objektus un smilšainās pludmales, kā arī apmeklēt galvaspilsētu Valletu, vēsturisko pilsētu Mdinu un turistu rajonu Sliemu.

Mācību process

Skola ir pārliecināta, ka vislabākos rezultātus angļu valodas apguvē var sasniegt studenti, kuri veltī daudz laika mājasdarbiem un papildu materiāla apguvei. Tieši tādēļ skola saviem studentiem piedāvā pieeju interneta platformai e-Learning. Ar šīs platformas palīdzību studenti var sagatavoties un iegūt lielāku pārliecību pirms kursu sākumu, kā arī nostiprināt iegūtās zināšanas vēl trīs mēnešus pēc mācību programmas beigām.

Dzīvošana

Studenti var izvēlēties dzīvošanu:

  • Vienistabas vai divistabu apartamentos, kas atrodas vienā no skolas ēkām – komforta un mājīguma cienītājiem
  • Hostelī un studentu rezidencē ielas pretējā pusē – budžeta variants ar vienvietīgu istabu un dalītu virtuvi un vannas istabu
  • Viesmīlīgā maltiešu viesģimenē vienvietīgā istabā ar trīsreizēju ēdināšanu. Visas ģimenes atrodas dažu minūšu gājiena attālumā no skolas

Kopējā informācija

Minimālais vecums – 18 gadi

Maksimālais studentu skaits klasē – 15

Nodarbības ilgums – 45 minūtes

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!