Country Cousins

Country Cousins ir ģimenes valodu skola ar vairāk nekā 60 gadu darbības pieredzi. Laipni gaidīti jaunieši un bērni jau no 7 gadu vecuma. Plašajā programmu klāstā ikviens atradīs sev piemērotu sporta veidu, kurā izmēģināt spēkus vai uzlabot jau esošās prasmes. Izvēlies neaizmirstamu piedzīvojumu!

Bērnu un jauniešu drošība un labsajūta ir galvenais, tādēļ visas sporta nodarbības norisinās profesionālu treneru vadībā, savukārt brīvajā laikā par audzēkņiem rūpējas visgādīgākās un viesmīlīgākās viesģimenes visā Lielbritānijā, pie kurām gribēsies atgriezties vēlreiz.

Atrašanās vieta

Skola atrodas Ziemeļdevonas (North Devon) reģionā, Lielbritānijas dienvidrietumos. Ziemeļdevona tiek dēvēta par „Anglijas zaļo & patīkamo zemi”, pateicoties smilšainajai pludmalei un gleznainajām lauku ainavām. Reģionā atrodas Jūras Dabas Rezervāts un vienīgais Starptautiskais Biosfēras Rezervāts Lielbritānijā.

Mācības norisinās nelielajā piekrastes pilsētiņā Ilfracombe. Pavisam netālu atrodas pludmales, kas noteikti iepriecinās ikvienu peldēšanas, ūdenssportu un sērfošanas cienītāju. Ilfracombe piedāvā drošu, ekoloģiski tīru un veselīgu vidi valodas apgūšanai un sportisko aktivitāšu izbaudīšanai.

Programmas

Discover Devon – iepazīsti apkārtnes kultūru un vēsturi, aplūko ievērojamākos apskates objektus un izbaudi aizraujošas aktivitātes kopā ar jaunajiem draugiem. 15, 18 vai 21 angļu valodas nodarbības nedēļā.

Piedzīvojumu sports – izvēlies un pamēģini sev interesējošās aktivitātes: kvadracikli, klinšu kāpšana, orientēšanās, kanoe airēšana, sērfošana, peldēšana, loka šaušana un daudz kas cits! 15 angļu valodas nodarbības un 3x3 stundas aktivitāšu nedēļā.

Teniss – programma piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem spēlētājiem. Tevi sagaida gan individuālas nodarbības ar profesionāliem treneriem, gan treniņi kopā ar citiem studentiem. Līdzi jābūt savai tenisa raketei un bumbiņām. 15 angļu valodas nodarbības un 3x3 stundas tenisa nedēļā.

Jāšana – apgūsti jāšanas prasmi zirga vai ponija mugurā. Līdzi jābūt slēgtiem apaviem, ūdens necaurlaidīgai jakai un biksēm. 15 vai 18 angļu valodas nodarbības un 2x3,5 stundas jāšanas nedēļā.

Sērfošana – mācies ķert viļņus profesionālu treneru vadībā un iegūsti teorētiskās zināšanas par drošības jautājumiem, aprīkojumu un sērfošanas tehnikām. Lai piedalītos programmā, jāvar nopeldēt vismaz 50 metrus. 15 angļu valodas nodarbības un 3x3 stundas sērfošanas nedēļā.

Golfs (11+) – apgūsti golfa pamatus, tajā skaitā uzvedības etiķeti, skaistajā Willingcott Valley golfa klubā. Nodarbības nelielās grupās (līdz 8 cilvēkiem). Līdzi jāņem piemērots apģērbs un apavi (džinsi un īsi šorti nav atļauti). 15 angļu valodas nodarbības un 2x3,5 stundas golfa nedēļā.

Pludmales volejbols (13+) – profesionālu treneru vadībā Tu iegūsi visas nepieciešamās prasmes – kā pareizi veikt servi, bloku, gremdi un aizsardzību. Ieteicams uz katru nodarbību ņemt līdzi saules aizsargkrēmu, saulesbrilles un ūdeni. 15 angļu valodas nodarbības un 3x3 stundas volejbola nedēļā.

Futbols (13+) – apgūsti spēles stratēģiju un tehniskās prasmes, un piedalies mācību turnīros. Līdzi jābut sporta apģērbam un futbola apaviem. 15 angļu valodas nodarbības un 3x2,5 stundas futbola nedēļā.

Ielu dejas (12+) – programma apvieno dažādus deju stilus (tajā skaitā hiphopu un modernās dejas) un filmu horeogrāfiju. Nodarbības ietver iesildīšanos, tehniskos vingrinājumus un iestudējuma veidošanu. 15 angļu valodas nodarbības un 2x3,5 stundas deju nodarbību nedēļā.

Aptuvens nedēļas plāns:  

Dzīvošana

Jaunieši dzīvo viesmīlīgā britu viesģimenē vienvietīgā vai divvietīgā istabā. Cenā iekļauta trīsreizēja ēdināšana (darba dienās pusdienas līdzņemšanai).

Viesģimenes atrodas 10-15 minūšu gājiena attālumā no skolas. Junioriem (7-11) tiek nodrošināta pārvietošanās ar skolas autobusu.

Vecums: 7 – 17 gadi

Ilgums: 1 – 4 nedēļas

Datumi izvēlei: katru nedēļu*

*Pludmales volejbols, futbols, ielu dejas un galda teniss pieejams tikai no 24. jūnija līdz 12. augustam

Cenā iekļauts:

  • 15, 18 vai 21 angļu valodas nodarbība nedēļā (atkarībā no izvēlētās programmas)
  • Izvēlētā sporta programma
  • Dzīvošana viesģimenē ar trīsreizēju ēdināšanu
  • 1 pilnas dienas ekskursija nedēļā
  • 3 pēcpusdienas aktivitātes nedēļā
  • Sertifikāts

Ierašanās sestdienā.

Papildu izmaksas: aviobiļete, apdrošināšana, transfērs, junioru piemaksa 50 GBP nedēļā (vecumā no 7 līdz 11 gadiem)  

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!