Dārta par KKCL radošo mediju nometni Londonā

Dārta Frančeska Rikarde (17) šajā vasarā devās grupu braucienā uz KKCL radošo mediju nometni Lielbritānijā. Tagad Dārta labprāt dalās iespaidos par pieredzēto.

Šovasar piedalījos KKCL nometnē Harrow, Londonā. Šī bija neaizmirstama pieredze!

KKCL nometnē bija iespēja iepazīties un sadraudzēties ar dažādiem cilvēkiem no visas pasaules, uzzināt vairāk par viņu kultūru un vērtību sistēmu. Taču jauni draugi nebija vienīgais, ko ieguvu šī ceļojuma laikā. Mācību stundās varēju radoši izpausties, izmantojot savas angļu valodas zināšanas. Mēs uzrakstījām un ierakstījām paši savu radio lugu un dziesmu, intervējām vietējos iedzīvotājus par aktuāliem jautājumiem, kā arī attīstījām savas runas prasmes, jo visas dienas garumā viens ar otru sazinājāmies tikai angļu valodā.

Pēc radošajām mācību stundām devāmies ekskursijās uz dažādiem muzejiem un citām apskates vietām Londonā. Brīvdienās braucām pilnas dienas ekskursijās uz Oksfordu un Kembridžu, un tieši šie braucieni ir tie, kurus nekad nevarēšu aizmirst. Divu nedēļu laikā ļoti viegli un ātri iejutos angļu vidē un dzīvesveidā, kas patiesībā tik krasi neatšķīrās no dzīves mājās. Iedalītā viesģimene bija ļoti saprotoša, atsaucīga un izpalīdzīga, un padarīja manu braucienu vēl labāku.

Paldies par pieredzi, jo nometne man ļoti patika un tikai nostiprināja manu pārliecību, ka pēc vidusskolas beigšanas vēlos turpināt mācības ārzemēs. Šajā braucienā viss tika pārdomāts un jutos ļoti droši. Es noteikti ieteiktu šo nometni bērniem un jauniešiem, it sevišķi vecumā no 11-15 gadiem. Mans galvenais ieteikums ir nekautrēties un uzsākt sarunas ar citiem jauniešiem, jo, iespējams, varēsiet izveidot ilgstošu draudzību un daudz iemācīties viens no otra. 

 

Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!