Emerald Cultural Institute

Emerald Cultural Institute tika dibināts 1986. gadā un nesen atzīmēja skolas pastāvēšanas 25. gadadienu. Skolā studentu skaits vienmēr ir liels un tajā mācījušies jau vairāk kā 50 valstu pārstāvji. Pateicoties skolas pasniedzēju augstajai kvalifikācijai un lielajai viesmīlībai, tā patiesi ir iekarojusi studentu sirdis un prātus. ECI piedāvā dažādu līmeņu un intensitātes klasiskos angļu valodas kursus, angļu valodu apvienojumā ar dažādām sporta, mākslas aktivitātēm,  kā arī ir Kembridžas angļu valodas sertifikācijas eksāmenu centrs. Skola ir interesanta un noderīga ne tikai "parastajiem" angļyu valodas apguvējiem, bet ir arī lielisks iedvesmas un motivācijas avots angļu valodas kā svešvalodas pasniedzējiem no citām pasaules valstīm.

Brīvā laika un aktivitāšu programma, kuru skola katru nedēļu piedāvā saviem studentiem, ir piemērota un aizraujoša ikvienam vecumam un interesēm, tā arī sekmē vieglāku un efektīvāku angļu valodas apguvi ikdienā. Bagātā un daudzveidīgā īru kultūra būs atklājums ikvienam studentam, arhitektūra, daba, arī pilsētas un lauku dzīves salīdzinājums, mūžam dzīvie un skaļie krodziņi un restorāni - tas viss sagaida studentus Īrijā! Nedēļas beigās skola vienmēr organizē arī ekskursijas tuvākā un tālākā apkārtnē.

Atrašanās vieta

Skola atrodas Palmerston Park rajonā, kas zināms ar savu klusumu un iekoptajiem dārziem un parkiem. Līdz pilsētas skaļajam centram ir nieka 6 minūšu brauciens ar tramvaju. Skolas ēka ir Viktorijas laimenta celtne, kura pēc renovācijas ir ieguvusi "jaunu seju". Vasaras periodā skola savas durvis ver ne tikai pieaugušajiem, bet arī jaunākajiem angļu valodas apguvējiem.

Skolas priekšrocības:

 • skaistā un ērta atrašanās vieta - klusais Dublinas rajons, tikai 6 min. braucienā no pilsētas centra
 • 24 gaišas, ērtas, labiekārtotas klašu telpas
 • multimediju centrs un bibliotēka
 • skolas teritorijā ir dārzs, kurā studenti var atpūsties, mācīties un iepazīties ar jaunajiem draugiem no visas pasaules
 • skolai pašai sava ēdnīca un kafejnīca

Dzīvošanas iespējas:

 • viesģimenē, vienvietīgā vai divvietīgā istabiņā ar trīsreizēju (junioriem) vai divreizēju (pieaugušajiem) ēdināšanu
 • divās skolas rezidencēs
 • viesu mājās vai viesnīcās

Kopējā informācija:

 • minimālais studentu vecums - 18 gadi
 • maksimālais studentu skaits klasē - 14
 • minimālais kursu ilgums - 2 nedēļas
 • nodarbības ilgums - 60 minūtes
Angļu valodas kursi Dublinā / Курсы английского языка в Дублине
Angļu valodas kursi Dublinā / Курсы английского языка в Дублине
Angļu valodas kursi Dublinā / Курсы английского языка в Дублине
Angļu valodas kursi Dublinā / Курсы английского языка в Дублине

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!