English Naturally - The Leader Factory

English Naturally valodu skola piedāvā vasaras programmu mērķtiecīgiem jauniešiem ar teicamām angļu valodas zināšanām vecumā no 15 līdz 19 gadiem – The Leader Factory. Šī nav standarta nometne ar klasiskām angļu valodas nodarbībām, bet gan unikāla programma, kuras laikā dalībnieki iegūs noderīgas pamatzināšanas biznesa jomā un pirmo darba pieredzi, kā arī uzlabos komunikācijas prasmes.

Atrašanās vieta

Nometne norisināsies vēsturiskajā Vinčesteras pilsētā Lielbritānijas dienvidos. Nelielā pilsēta ar 45 000 iedzīvotāju atrodas tikai pusotras stundas brauciena attālumā no Londonas. 2016. gadā tā atzīta par „labāko pilsētu dzīvošanai Lielbritānijā” (“best place to live in the UK”), pateicoties tās saliedētajai sabiedrībai, ērtajai pilsētas infrastruktūrai (ieskaitot daudzās kafejnīcas, restorānus un pabus) un elpu aizraujošajai arhitektūrai.

Mācības

No rīta nometnes dalībniekiem paredzētas interaktīvas nodarbības, kas ietver pasniedzēja lekciju, grupu darbu un diskusiju. Nodarbībās jaunieši iegūs zināšanas par šādām tēmām: uzņēmējdarbība, biznesa attīstība un jauno tehnoloģiju pielietošana uzņēmumā, mārketings un mediji, komunikācija un starptautiskā politika un diplomātija.

Papildus tam, nodarbībās tiks attīstītas tādas vērtīgas sociālās un komunikācijas prasmes kā empātija, strādāšana patstāvīgi, stresa menedžments un problēmu risināšana. Studenti apgūs arī noderīgas publiskās runas un prezentācijas prasmes – kā pareizi sagatavot prezentāciju un uzstāties auditorijas priekšā. Šīs iemaņas noteikti noderēs arī turpmākajās mācībās skolā un universitātē.

Pirmdienās, otrdienās un trešdienās pēc pusdienām ir paredzēta prakse kādā vietējā uzņēmumā, kuras mērķis ir uzlabot angļu valodas zināšanas un sociālās prasmes, kā arī iegūt pirmo darba pieredzi. Savukārt piektdienās pēc nodarbībām jaunieši dosies vizītē uz vietējiem uzņēmumiem, piemēram, mārketinga aģentūru vai advokātu biroju, lai gūtu priekšstatu kā realitātē darbojas uzņēmums.

Noslēgumā katrs saņems savu personīgo video CV, kas tiks izveidots programmas laikā.

Aktivitātes

Pēc mācībām studentiem paredzēta aizraujoša un izglītojoša aktivitāšu programma, kas ietver filmu vakaru (kam seko debates par redzēto filmu), BBQ un „let’s meet up” vakaru, kurā jaunieši kopā pavadīs laiku un tiksies ar vietējiem iedzīvotājiem.

Katru ceturtdienu jaunieši dosies nepilnas dienas ekskursijā uz tuvējiem apskates objektiem un pilsētām, piemēram, New Forest nacionālo parku, Portsmouth un Salisbury. Savukārt katru sestdienu ieplānota pilnas dienas ekskursija uz Londonu vai „secret destination” – kādu mazāk pazīstamu, bet tikpat aizraujošu Lielbritānijas pilsētu (piemēram, Hengistbury Head un Lymington).

Katru nedēļu nometnes dalībniekiem būs arī 1,5 stundu ilga sesija ar personības izaugsmes treneri jeb kouču (life coach), kurā tiks pārrunātas katra jaunieša stiprās un vājās puses, personīgās dzīves un darba balanss, un sniegtas rekomendācijas kā cīnīties ar stresu. Katrā sesijā piedalīsies koučs un divi vai trīs studenti.

Aptuvens nedēļas plāns:

 

Pirmdiena  

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena 

Piektdiena

Sestdiena  

Svētdiena

Rīts

 Nodarbības

 Nodarbības

 Nodarbības

 Nodarbības

 Nodarbības

 Ekskursija

 Brīvs

Pēcpusdiena 

 Prakse

 Prakse

 Prakse

 Ekskursija

 Uzņēmuma apmeklējums

Vēla pēcpusdiena

 Koučings

 Koučings

 Koučings

 Koučings

 Koučings

Vakars

 

 

 „Let’s meet up!”

 Filmu vakars

 BBQ

Dzīvošana

Dzīvošana viesmīlīgā angļu viesģimenē ar trīsreizēju ēdināšanu.

Kopējā informācija:

 • B2 un C1 līmenim
 • Nodarbības notiek katru darba dienu no 9:00 līdz 12:50
 • Maksimālais dalībnieku skaits grupā – 20

Vecums: 15 – 19 gadi

Ilgums: 15 dienas

Datumi (2018): 27. jūnijs - 11. jūlijs

                       11. jūlijs - 25. jūlijs

Cena: 1800 GBP.
Uzmanību - piesakoties nometnei līdz  15.martam  - atlaide 300 GBP!

Cenā iekļauts:

 • Mācības
 • Dzīvošana viesģimenē ar trīsreizēju ēdināšanu
 • Prakse, vizītes uzņēmumos un koučings
 • Aktivitātes un ekskursijas
 • Video CV
 • Sertifikāts un publiskās runas diploms
 • Transfērs (LGW lidosta, tikai programmas datumos)

Papildus izmaksas:

 • Aviobiļete
 • Apdrošināšana
 • Dokumentu noformēšanas maksa 120 EUR

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!