English&more for adults

Skolas apraksts 

Saule, dzirdā jūra, zilā debess, karstās dienas un siltās dienvidu naktis, krāšņie ziedi, galvu reibinoši piedzīvojumi un atmiņas un angļu valodas mācīšanās...vai var to visu apvienot? Jā, ja izvēlēsieties viesmīlīgo, jautro un kolorīto valsti Turciju!

Un nav pat jāiedomājas, ka Turcijā jums nebūs iespēju mācīties un runāt angliski! Skaistajā kūrortpilsētā Fethijē, kurā atrodas šī angļu valodas skola English and More, pastāvīgi dzīvo vairāk kā 7000 britu, vasarā viņu skaits pieaug līdz pat 60 000 un tieši tāpēc skola saviem studentiem var piedāvāt dzīvošanu angļu vidē viesgimenēs, garantē, ka pilsētas ielās un jaukajās kafejnīcās, restorānos un veikaliņos jūs varēsiet pielietot savas jauniegūtās angļu valodas zināšanas.

Skola, pateicoties savu pedagogu profesionalitātei, var piedāvāt plašu programmu klāstu sākot no angļu valodas pamatzināšanu apgūšanai līdz pat biznesa profesionālajām studijām. Visiem skolas pedagogiem angļu valoda ir dzimtā.
Plašā, skaistā skolas ēka ar 20 gaišajām klašu telpām, zaļo skolas dārzu, baseinu un Interneta pieejamību ir kā radīta veiksmīgām valodu studijām. Šajā Turcijas Rivjēras rajonā saule spīd 300 dienas dienas gadā un varam būt pārliecināti, ka sliktas un drūmas dienas jūs šeit nesasniegs.

 

Bet atcerieties, ka valodas mācīšanās - tā ir tikai viena daļa no jūsu programmas! Jūs noteikti esat pelnījuši labu atpūtu un neaizmirstamus piedzīvojumus un pozitīvas emocijas, tieši tāpēc skola no savas puses izdarīs visu, lai jūs palutinātu ar lielu ekskursiju un izklaižu piedāvājumu klāstu dažādām gaumēm - sākot no elegantajām un eksotiskajām austrumu dejām līdz pat ekstrēmajiem sporta veidiem, ieskaitot veikbordu un paraglaidingu.

Atrašanās vieta

Skola atrodas viesnīcas ēkā Egejas jūras pašā krastā.

Informācija par pilsētu

Mazā, bet ļoti pievilcīgā kūrortpilsēta Fethije atrodas klinšaino kalnu pakājē, priežu ieskautā rajonā līča krastā. Īpaši slavena šī pilsēta ir pateicoties savai tīrajai smilšu pludmalei, kura izstiepusies vairāku kilometru garumā un pie kuras atrodas mazās jahtu piestātnes un līci var sasniegt tikai ar laivu.
Tikai 15 kilometru attālumā no Fethijes atrodas pasaules skaistakā pludmale - Nāves jūras krasts! Kūrorpilsēta piedāvā neizsmeļamas iespējas saviem viesiem dažādām gaumēm: pludmali, seno pilsētu drupas, iespēju ieraudzīt zudušo pilsētu, ekstrēmos sporta veidus, izbraucienus ar jahtu, pērgājienus un daudz ko citu. Fethije - īsta paradīze zemūdens sporta un pasaules faniem, kā arī tiem, kuri aizraujas ar burāšanu, makšķerēšanu, vindsērfingu, lidojumiem ar izpletni un citām aizraujošām nodarbēm. Pie jau iepriekš minētā pievienojiet turku viesmīlību un kolorītu, šaurās senās pilsētas ieliņas, pasakaino gaisu, kurš piesātināts ar dažādām ēteriskajām eļļām, jūru...un sajutīsieties kā paradīzē!

 

Skolas priekšrocības

  • augsta mācību kvalitāte un ļoti pievilcīgas cenas
  • brīnišķīga brīvā laika pavadīšanas programma
  • 300 saulainas un karstas dienas gadā
  • papildus 5 bezmaksas nodarbības angļu valodā jebkurai mācību programai (nodarbības ar gimeni vai kultūras programmas ietvaros)..

Dzīvošana

* dzīvošana angļu viesgimenēs (bieži tiek piedāvāts dzīvot pasniedzēju gimenēs) ar brokastīm vai  brokastīm un vakariņām
* skolas rezidencē vienvietīgā istabiņā bez ēdināšanas vai ar brokastīm un vakariņām
* iespējama dzīvošana 3* viesnīcā

Kopējā informācija

Minimālais studentu vecums: 17 gadi
Maksimālais studentu skaits: 12 studenti klasē
Nodarbības ilgums: 45 minūtes

Programmas pamatcenā iekļauta arī izklaides programma: karaoke, debašu vakari, spēļu programma: šahs, volejbols, badmintons, austrumu dejas, kino vakari.

Par papildus samaksu iespējams izvēlēties: safari brauciens ar džipiem, zemūdens niršana, kalnu velobrauciens, paraplanierisms, keitbordi, vidsērfings, braucieni ar plostiem, kalnu pārgājieni, deju stundas, mākslas nodarbības, austrumu kulinārija, tenisa stundas un daudzas citas aizraujošas nodarbes!

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!