ЕС Кeiptauna

EC skola Keiptaunā tika atklāta salīdzinoši nesen - 2002. gadā un tā atrodas pašā pilsētas centrā, modernā, mūsdienīgā ēkā. Blakus skolai atrodami pilsētas labakie veikali un restorani. No daudzajām (kopā 26) skolas klašu telpām paveras brīnišķīgs skats uz Vareno Table Mountain (kalnu), kurš ir pilsētas vizītkarte. Nesen skola ir veikusi pilnvērtīgu remontu ēkas pirmajā stāvā, tur tagad durvis studentiem un pasniedzējiem ir vērusi viesmīlīgā kafejnīca. Studentiem mācību laikā tiek arī piedāvāts neaizmirst par fizisko formu un tāpēc ir iespējams par īpaši draudzīgu cenu iegādāties abonementu uz fitnes klubu. Skolā iekārtota arī brīnišķīga telpa, kurā studenti var mierīgi un netraucētio pildīt mājas darbu, gatavoties nākamās dienas nodarbībām. Arī skolas bibliotēkas durvis vienmēr ir atvēras, šeit studenti var izmantot dažādus papildmateriālus. Skolas augsti kvalificētie pasniedzēji mācību studas padara vieglas un aizraujošas, paralēli mācību gamatām tiek izmantotas arī citas mācību metodes un materiāli.

Keiptauna - viena no pasaules skaistaskajām galvaspilsētām, kurā daba apvienojumā ar vēsturisko arhitektūru ikvienu aizrauj. Pie pilsētas ir neskaitāmas pludmales, kurās brīvo laiku var pavadīt un izbaudīt Dienvidāfrikas saules siltumu un okeāna šalkas.

Atrašanās vieta

Skola atrodas pašā pilsētas centrā, kafejnīcu un veikalu ielenkumā.

Skolas priekšrocības

  • izcilā atrašanās vieta
  • kolorītā un atraktīvā pilsēta

Dzīvošanas iespējas

  • viesģimenē vienvietīgā istabā. Dzīvojot viesģimenē, jūs ne tikai sajutīsiet ģimenisko siltumu, bet vēl vairāk iepazīsiet šīs valsts iedzīvotāju ikdienu un kultūru, tradīcijas. Visas ģimenes, ar kurām skola sadarbojas, dzīvo apmēram 10-30 minūšu attālumā no skolas
  • skolas rezidencē vienvietīgā vai divvietīgā istabā. Dzīvojot rezidencē, jūs satiksiet citus studentus no visas pasaules un arī tas jums palīdzēs ātrāk apgūt angļu valodu, kā arī iepazīt citu tautu kultūru.

Kopējā informācija

  • minimālais studentu vecums - 18 gadi
  • vienas nodarbības ilgums - 45 minūtes
  • maksimālais studentu skaits klasē - 12

 

Комната

тихое место для подготовки домашней работы и самостоятельной учебы 

 В распоряжении  

Курсы английского языка в Южной Африке / Angļu valodas kursi Dienvidāfrikā
Курсы английского языка в Южной Африке / Angļu valodas kursi Dienvidāfrikā
Курсы английского языка в Южной Африке / Angļu valodas kursi Dienvidāfrikā

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!