FLS: Angļu valoda + zinātne

16. februārī plkst.17:00 aicinām uz informatīvu semināru par tematiskajām angļu valodas nometnēm Amerikā! Piesakies dalībai seminārā šeit vai pa tālruni 67223122

2017. gada jaunums! Ja Tu interesējies par modernajām tehnoloģijām, zinātnes sasniegumiem, enerģētiku un robotiku, FLS Zinātnes nometne ir radīta tieši Tev! Nometnē Tu iegūsi vērtīgas zināšanas par alternatīvo enerģiju, ražošanu un robotiku, kā arī praktisku pieredzi. Turklāt nodarbības vadīs Tennessee Tech universitātes pasniedzēji! Savukārt brīvajā laikā jaunieši izpētīs zinātnes pasauli, dodoties misijā uz kosmosu un ekskursijā uz American Museum of Science and Energy. Iespējams, šī nometne Tev palīdzēs izvēlēties nākotnes studiju virzienu vai pat sapņu karjeru!

Atrašanās vieta: Tenesī štatā, pilsētā Kukvilla (netālu no Nešvillas – ASV Tenesī štata galvaspilsētas). Kukvilla – pilsēta ar 25 tūkstošiem iedzīvotāju, kas ik gadu attīstās un apvieno sevī mazpilsētas burvību un lielas megapoles noskaņu.

Par nometni: Nometne atrodas Tennessee Tech universitātē. Katrā mācību klasē mācās maksimums 20 cilvēki. Katra nodarbība norisinās profesionālu pasniedzēju pavadībā.

Nometnes programma:

  • 18 angļu valodas nodarbības nedēļā
  • 4 semināri par alternatīvo enerģiju un ražošanu
  • 4 semināri par robotiku

Dzīvošana: Tennessee Tech universitātes rezidencē, divvietīgās istabās.

Ēdināšana: Brokastis un vakariņas darba dienās, brančs sestdienās, brančs un vakariņas svētdienās.

Aktivitātes: Jauniešus sagaidīs dažādi pēcpusdienas pasākumi, tajā skaitā dejas sports, spēles, filmu vakari, BBQ, nobrauciens pa trasi (zipline) piedzīvojumu parkā Adventureworks un atvadu ballīte.

Papildus pēcpusdienas aktivitātēm jaunieši apmeklēs tādas populāras vietas kā:

  • Nešvilas tūre – tūres laikā jaunieši apskatīs pilsētas nozīmīgākās vietas;
  • Challenger Center – kosmosa zinātnes izpētes centrs, kurā būs iespēja iejusties kosmonauta lomā, izmantojot simulatoru
  • Virtual Reality Center
  • American Museum of Science and Energy
  • Robotics Showcase izstāde

Kopējā informācija:

Vecums: 15+

Datumi 2017: 9.07.-29.07.

Transfērs: Nešvillas starptautiskā lidosta (BNA)

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!