FLS Filadelfija

Ja vēlies pabūt vienā no senākajām pilsētām Amerikā, izjust uz savas ādas vēsturisko dvašu un pilnveidot savu angļu valodu, tad noteikti izvēlies FLS Chestnut Hill angļu valodas skolu Filadelfijā! FLS angļu valodas centrs un tā kampuss atrodas katoliskajā skolas teritorijā, kas dibināta 1924. gadā un ir iekļauta valsts kultūras mantojumu reģistrā. Galvenā Chestnut Hill ēka tika projektēta gotiskajā stilā, plašajā un interesanti iekārtotajā skolas teritorijā atrodas arī neliela kapela, tenisa korti, futbola laukumi un baseins. Atrodoties Filadelfijā, jaunieši iegremdēsies vēsturiskajā atmosfērā, ieraugot Independence Hall un Liberty Bell. Angļu valodas kursi Filadelfijā būs īpaši piemēroti tiem, kuri aizraujas ar Amerikas vēsturi, jo šī skola dod lielisku iespēju savām acīm apskatīt kā ir radījušās Amerikas Savienotās Valstis un apmeklēt vietas, kuras saistītas ar slavenāko cilvēku visā pilsētā – Bendžaminu Franklinu (amerikāņu rakstnieku, politologu, politiķi, izgudrotāju un zinātnieku).

Atrašanās vieta 

FLS Chestnut Hill atrodas Pensilvānijas štatā, Filadelfijas ziemeļrietumu daļā, 30-40 minūtes no pilsētas centra. Filadelfija ir viena no senākajām pilsētām Amerikā, tai ir bagātīga vēsture un kultūra, kuras pirmsākumi meklējami līdz ar pašas valsts rašanos. Mūsdienās Filadelfija ir kļuvusi par internacionālu lielpilsētu ar pasaules slaveniem muzejiem, populārām sporta komandām un etniskiem rajoniem.

Piedāvātās programmas

FLS piedāvā akadēmisko, intensīvo, standarta, brīvā laika un TOELF sagatavošanās kursus.

Akadēmiskais angļu valodas kurss (36 nodarbības nedēļā):

Īpaši intensīva mācību programma, tajā iekļautas 6 angļu valodas nodarbības katru dienu. 3 stundas jaunieši uzlabo savas lasīšanas, klausīšanas, rakstīšanas un runāšanas prasmes, 2 stundas studenti apgūst jaunas tēmas, piemēram, TOEFL, biznesa angļu valoda, amerikāņu kultūra, daiļrunība, gramatika, eseju rakstīšana u.c. 1 mācību stunda tiek veltīta dažādu tēmu semināram.

Intensīvais angļu valodas kurss (30 nodarbības nedēļā):

Programmā iekļautas 5 angļu valodas nodarbības katru dienu, 3 stundas tiek apgūtas visas prasmes, 1 nodarbība tiek veltīta dažādām tēmām (TOEFL, biznesa angļu valoda, amerikāņu kultūra, daiļrunība, gramatika, eseju rakstīšana u.c.), viena stunda veltīta semināram.

Standarta angļu valodas programma (24 nodarbības nedēļā):

Piedāvā pamata angļu valodas zināšanu apgūšanu. Šīs programmas laikā akcents tiek likts uz runāšanas prasmēm, kā arī katram būs pietiekami daudz brīvā laika, lai iepazītos ar interesantākajām apskates vietām, kuras atrodas pilsētā.

Angļu valoda brīvajā laikā (18 nodarbības nedēļā):

Tie, kuri vairāk vēlas pievērsties Amerikas kultūrai, arhitektūrai un interesantākajām apskates vietām var izvēlēties kursus ar 15-20 angļu valodas nodarbībām nedēļā. Šo kursu laikā ne tikai tiks papildināts vārdu krājums un zināšanas, bet arī tiks dots pietiekami daudz laika, lai izpētītu Filadelfiju!

Sagatavošanās TOELF eksāmenam (36 nodarbības nedēļā):

Programma piedāvā 6 angļu valodas nodarbības katru dienu, 3 stundas tiek veltītas visām prasmēm, 2 nodarbības tiek pievērstas gatavošanai eksāmenam. 1 nodarbība veltīta semināram.

Dzīvošana

Skolas kampusā, 2-4 vietīgās istabās ar brokastīm un pusdienām (brīvdienās tikai brokastis) vai viesģimenē.

Skolas rekomendētās brīvā laika aktivitātes (nav iekļauts cenā)

Tūre pa Filadelfiju, šopings Germantown, pikniks Rittenhouse Square, bagātīgās dabas pētīšana Morris Arboretum, Wissagickon Valley parka apskate, Ķīnas pilsētiņas apmeklēšana, Love Park apmeklēšana un fotogrāfēšanās pie mīlestības skulptūras, brauciens uz Ņujorku, tūre pa Temple universitāti u.c.

Fakti

Nodarbības ilgums: 50 minūtes

Minimālais studentu vecums: 15 gadi

Nodarbību intensitāte: 18-36 stundas nedēļā

Ieskaties, kādus iespaidus guva Anastasija FLS nometnē Filadelfijā!

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!