FLS Las Vegas Institute

Ja vēlies pilnveidot savas angļu valodas zināšanas un izmantot tās jebkurā situācijā, pabūt Amerikā, kā arī redzēt krāšņas un krāsainas vietas, tad izvēlies valodas kursus FLS mācību centrā Las Vegasā, Nevadas štatā! Skolas centrs Las Vegasā ir pilnībā izremontēts un nodrošina ar visu nepieciešamo akadēmisko mērķu sasniegšanai un patīkama laika pavadīšanai ASV. Skola var lepoties ar lielām mācību klasēm un datoriem, internetu, kā arī atpūtas zonām, kurās var pavadīt savu brīvo laiku, kontaktēties ar jauniegūtiem draugiem, vai vienkārši atkārtot jaunapgūto mācību vielu. Modernizēti aprīkotā skola atrodas netālu no tirdzniecības centra, kur var doties garā šopingā, pastaigāties vai vienkārši pasēdēt mājīgā kafejnīcā. FLS centrs piedāvā studentiem pieeju pie vilinošās pilsētas ievērojamākajām apskates vietām un pasākumiem, kuri iedrošinās jauniešus vairāk izmantot angļu valodas zināšanas komunicējot ar vietējiem iedzīvotājiem.

Atrašanās vieta
FLS atrodas piepilsētā Hendersona, kas ir dažu minūšu braucienā no Las Vegasas krāsainajiem bulvāriem un centrālās ielas Las Vegas Strip. Pilsēta piedāvā bezgalīgu daudzumu izklaides iespēju, restorānu un veikalu.

Piedāvātās programmas:
FLS piedāvā Akadēmisko, intensīvo, standarta, brīvā laika un TOELF sagatavošanās kursus.

Akadēmiskais angļu valodas kurss (36 nodarbības nedēļā): Īpaši intensīva mācību programma, tajā iekļautas 6 angļu valodas nodarbības katru dienu. 3 stundas jaunieši uzlabo savas lasīšanas, klausīšanas, rakstīšanas un runāšanas prasmes, 2 stundas studenti apgūst jaunas tēmas, piemēram, TOEFL, biznesa angļu valoda, amerikāņu kultūra, daiļrunība, gramatika, eseju rakstīšana u.c. 1 mācību stunda tiek veltīta dažādu tēmu semināram.

Intensīvais angļu valodas kurss (30 nodarbības nedēļā): Programmā iekļautas 5 angļu valodas nodarbības katru dienu, 3 stundas tiek apgūtas visas prasmes, 1 nodarbība tiek veltīta dažādām tēmām (TOEFL, biznesa angļu valoda, amerikāņu kultūra, daiļrunība, gramatika, eseju rakstīšana u.c.), viena stunda veltīta semināram.

Standarta angļu valodas programma (24 nodarbības nedēļā): Piedāvā pamata angļu valodas zināšanu apgūšanu. Šīs programmas laikā akcents tiek likts uz runāšanas prasmēm, kā arī katram būs pietiekami daudz brīvā laika, lai izskatītu interesantākās apskates vietas, kuras atrodas pilsētā.

Angļu valoda brīvajā laikā (18 nodarbības nedēļā): Tie, kuri vairāk vēlas pievērsties Amerikas kultūrai, arhitektūrai un interesantākajām apskates vietām var izvēlēties kursus ar 15-20 angļu valodas nodarbībām nedēļā. Šo kursu laikā ne tikai tiks papildināts vārdu krājums un zināšanas, bet arī tiks dots pietiekami daudz laika, lai izpētītu Filadelfiju!

Sagatavošanās TOELF eksāmenam (36 nodarbības nedēļā): Programma piedāvā 6 angļu valodas nodarbības katru dienu, 3 stundas tiek veltītas visām prasmēm, 2 nodarbības tiek pievērstas gatavošanai eksāmenam. 1 nodarbība veltīta semināram.

Dzīvošana
Viesģimenēs, vienvietīgās vai divvietīgās istabās (16 ēdienreizes nedēļā)

Skolas rekomendētās brīvā laika aktivitātes (nav iekļauts cenā)
Papildus krāšņiem kazino, strūklaku šoviem un kūrortiem, studenti redzēs arī unikālus dabas brīnumus kā Grand Canyon un Red Rock Canyon, kā arī Hoover Dam dambis un Mead ezeru. Katrs varēs izbaudīt Itālijas romanci St. Mark’s , laukumā, un Doge’s Palace, kā arī ieraudzīt daļu no Francijas – lielisku Eifeļa torņa nelielo kopiju, kurā var pamieloties ar lielisku ēdienu un uzņemt lieliskas bildes!

Fakti
Nodarbības ilgums: 50 minūtes
Minimālais studentu vecums: 15 gadi
Nodarbību intensitāte: 18-36 stundas nedēļā
Skola katru nedēļu izvērtē studenta mācību progresu, ik pēc 4 nedēļām tiek rakstītas atskaites
Nodarbības var uzsākt jebkurā pirmdienā

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!