GLS

GLS Campus Berlin ir vācu valodas skola pieaugušajiem, kuras pirmssākumi meklējami jau 1983. gadā. Skola ieguvusi Berlīnes Senāta un Zviedijas Izglītības ministrijas akreditāciju, kas apliecina skolas profesionalitāti un kvalitāti. GLS ir oficiāls testēšanas centrs ZD Zertifikat Deutsch. Jums būs iespēja apgūt ne tikai vācu valodas gramatiku, vārdu krājumu, bet tiks dota iespēja  pilnveidot sarunvalodas prasmes, jo skolas prioritāte ir aktīva komunikācija.
Skola atrodas pašā Berlīnes centrā. Skolas teriotrijā ir 5 vēsturiskas ēkas, kurās izvietotas gaišas, plašas mācību klases, modernie un  komfortablie studentu apartamenti, kafejnīca, restorāns, atpūtas istaba, kur pieejama 24 stundas diennaktī, kā arī skolas administrācijas birojs. Skola ir ļoti mūsdienīga, moderna un sakopta.
Skola piedāvā dažādu līmeņu un intensitātes kursus, tai skaitā vispārīgā vācu valoda, biznesa valodas kursi, specializētie kursi juristiem, skolotājiem un žurnālistiem, kā arī dažādu pakāpju valodas testu un eksāmenu sagatavošanas kursi.
Jaunums skolas programmā ir Internship in Berlin - praktizēšanās iespējas, kuras iespējamas apgūstot arī 4 nedēļu valodas kursu.

 Atrašanās vieta

Skola atrodas pašā Berlīnes centrā uz  populāras ielas, kuras neoficiālais nosaukums ir ‘’Kastinga Aleja’’ – šajā pilsētas daļā atrodas daudz galeriju, slavenu zīmolu veikali, bāri, restorāni, kur parasti pulcējas radošo profesiju pārstāvji.

Skolas priekšrocības

- ļoti ērts, moderns un sakopts skolas kampus ar dzīvošanas iespējam skolas teritorijā, kas ļauj ekonomēt laiku
- lieliska organizēta intensīva aktivitāšu programma pilsētas un valsts iepazīšanai, kas ir iekļauta kursu cenā
- skolas teritorijā atrodas ceļojumu birojs, sporta kompleks, kafejnīca, restorāns, atpūtas telpa, studentu apartamenti, 9000 m liels dārzs, grāmatu veikals, kā arī ir piejams internets.

Dzīvošana

- Viesģimene – bez ēdināšanas vai tikai brokastis, vai brokastis un vakariņas, vienvietīga istaba.
– Skolas kampuss - vienvietīgi vai divvietīgi numuriņi ar brokastīm, pusdienas iespējams ēst skolas kafejnīcā. Iespējams izvēlēties Standarta studiju vai Paaugstināta komforta studiju.
 

Kopējā informācija

Minimālais studentu vecums – 18 gadi
Maksimālais studentu skaits klasē – 12
Vidējais studentu skaits klasē –  8
Vienas nodarbības ilgums – 45 minūtes

Nodarbību laiki:
9.00-10.30 Standartkurss
10.30-11.00 Pauze
11.00-12.30 Standartkurss
12.30-13.00 Pusdienas
13.00-14.30 Intensīvais un kombinētais kurss

Kursu cenā iekļauts:
reģistrācijas maksa, iestāšanās tests, mācību materiāli, sertifikāts, brīva pieejam internetam GLS interneta klasē, brīva pieejams WIFI, 3 pēcpusdienu un 1 pilnas dienas aktivitāte nedēļā ar GLS gidu (bez ieejas un sabiedriskā transporta biļetēm).

 

Akreditācija: Berliner Senat, Swedish Ministry of Education

 

GLS vācu valodas skolas klase
GLS vācu valodas skolas biznesa klase
GLS skolas rezidence
GLS vācu valodas skolas studenti ekskursijā
GLS vācu valodas skolas nometne
GLS skolas rezidence
GLS skolas  kampuss
GLS skolas rezidence

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!