Hokeja nometne Čehijā!

Ja Jūsu bērns ir sajūsmā par katru hokeja spēli, ko raida pa televīziju, alkst kļūt par uzlecošo zvaigzni vai jau nodarbojas ar sportu profesionāli, tad Čehijas starptautiskā hokeja nometne būs īstā vieta, kur pilnveidot hokeja prasmes un uzlabot savas angļu valodas zināšanas! Laikā no 1999. gada līdz 2015. gadam šo nometni ir apmeklējuši vairāk kā 4600 jaunieši no 34 pasaules valstīm (tādām kā Šveice, Anglija, Nīderlande, Vācija, Beļģija, Austrija, ASV un Ķīna)! Treniņus vadīs profesionāli valsts treneri, kā arī viesosies labākie treneri no Slovēnijas, Krievijas, Somijas, Amerikas, Šveices un Latvijas! Pasniedzējiem ir lieliskas angļu valodas zināšanas (angļu valoda ir oficiālā nometnes valoda), turklāt daudzi prot arī krievu valodu.

Neskatoties uz lielo slodzi, lieliski pavadīts laiks ir garantēts! Nometnes rīkotāji uzskata, ka sporta nometnē jābūt ne tikai vingrinājumiem/uzdevumiem vai fiziskajai slodzei. Galvenais, lai jauniešiem patiktu tas, ar ko viņi nodarbojas treniņu laikā. Ja spēlētāji treniņu laikā vienlaicīgi arī izklaidējas, tad vingrinājumi padodas daudz vieglāk un līdz ar to arī kvalitatīvāk!

Atrašanās vieta: Sporta komplekss atrodas vēsturiskajā pilsētā Nimburgā (Nymburk), kura dibināta jau 1275. gadā. Pilsēta atrodas 40 kilometru attālumā no Čehijas galvaspilsētas Prāgas. Pilsētas gods un lepnums ir viduslaiku cietokšņi, kas saglabājušies līdz mūsdienām.

Treniņu programma. Iepazīties ar jauniem cilvēkiem un iegūt draugus šeit ir pavisam viegli, jo visus dalībniekus vieno viens mērķis – hokejs! Uz ledus tiek noslīpēta gan spēle komandā, gan arī individuālās prasmes – balanss slidojot, lielāka ātruma sasniegšana, izveicība, nūjas pareiza pielietošana, piespēles, aizsardzība, uzbrukums laukumā u.c. Nometnes laikā jaunieši attīsta savas koordinācijas spējas, spēku, ātrumu, izpilda akrobātikas, aerobikas un stiepšanās vingrinājumus, spēlē basketbolu, handbolu, volejbolu, florbolu un galda tenisu. Treneri un personāls rūpējas par to, lai jaunieši dzertu pēc iespējas vairāk ūdens, kā arī pienācīgi atpūstos un uzņemtu spēkus jauniem treniņiem! Regulāri tiek apmeklēta sauna, džakuzi un masāžas.

Aptuvenā dienas kārtība:

07:00-07:30 Celšanās
08:00-08:30 Brokastis
09:00-10:30 Treniņš uz ledus
10:45-11:45 Sausais treniņš
12:00-12:30 Pusdienas
12:30-15:00 Atpūta
15:30-16:45 Treniņš uz ledus
17:30-18:45 Sausais treniņš
19:00-19:30 Vakariņas
20:00-21:30 Baseins, džakuzi vai brīvais laiks hallē
22:00 Dienas beigas

Dzīvošana: Nymburk sporta kompleksā 2-3vietīgās istabās. Kompleksā atrodas arī liela ēdnīca, baseins, džakuzi, fitnesa zāle, vairākas sporta zāles, tenisa un volejbola korti, futbola un mini golfa laukumi.

Aktivitātes: Papildus hokeja treniņiem jauniešiem tiks piedāvātas ekskursijas uz Prāgu, Karlšteinas un Konopištes pilīm, kūrortpilsētu Podebradu, pilsētu Kutna Gora, rezervātu „Čehijas paradīze” un Prachovské kalniem.

Jauniešu atsauksmes:

„Ļoti profesionāla pieeja! Katrs jaunietis uzreiz izjutīs lielisko starptautiskās nometnes atmosfēru.”

„Lieliska atmosfēra. Visi treneri bija ļoti jauki un vienmēr centās palīdzēt.”

Kopējā informācija:
Nometnes ilgums: vismaz 1 nedēļa
Datumi 2017:

  • 26. decembris - 1. janvāris
  • 2. janvāris - 8. janvāris
  • 9. aprīlis - 15. aprīlis
  • 16. aprīlis - 22. aprīlis
  • 2. jūlijs - 8. jūlijs
  • 9. jūlijs - 15. jūlijs
  • 16. jūlijs - 22. jūlijs
  • 6. augusts - 12. augusts

Kopējais vecums: 6-18 gadi

Cena: 790 EUR nedēļā (piesakoties 2.,3. un 4. kārtai - atlaide 5%!)

Cenā iekļauts: treniņi uz ledus, sausie treniņi, treniņu videoanalīze, dzīvošana, ēdināšana, dzeramais ūdens, reģenerācija (baseins, sauna, džakuzi), hokeja krekls, ekskursija uz Prāgu, sertifikāts, suvenīrs.

Cenā nav iekļauts: aprīkojums (tajā skaitā slidas un nūja), transfērs, aviobiļete, apdrošināšana.

Lai uzzinātu vairāk par Čehijas lielo lomu hokejā, iesakām izlasīt rakstu Vasaras brīvlaiks uz ledus Čehijā!

 

Vairāk informācijas lena@durbe.edu.lv.

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!