Humboldt Institut Bad Schussenried

Humboldt Institute ir dibināts jau 1977. gadā un šo gadu laikā skola ir izveidojusi daudzas filiāles Vācijā un Austrijā. Humboldt Institute ir viena no vadošajām vācu valodas skolām, kurā ir mācījušies studenti no vairāk ka 160 valstīm un studentu skaits ir pārsniedzis 40 000.

Skola specializējas ne tikai pieaugušo apmācīšanā, bet tai ir arī  īpaši izveidotie centri bērniem un jauniešiem no 10-18 gadu vecumam visā Vācijā. Ir centri, kuri ir atvērti studentiem visu gadu, ir arī vasaras skolas. Tiek piedāvātas dažādas intensitātes un interešu programmas sākot no individuālajām nodarbībām, regulārajiem, intensīvajiem un super-intensīvajiem kursiem līdz pat dažādu vācu valodas testu sagatavošanas programmām, vidusskolas un koledžas programmas un sagatavošanas gadiem studijām kādā no Vācijas, Austrijas vai Šveices augstskolām vācu valodā.

Bad Schussenried atrodas idilliskā, kalnu ieskautā, skaistā Vācijas dienvidrietumu reģionā, starp Konstances ezeru, Danubes un Illeras upēm. šis reģions slavens ar saviem SPA, arī Humboldt Institut ir izveidojis savu mācību centru vienā no bijušajiem spa kompleksiem.  Šeit cauru gadu var dzīvot un mācīties ap 300 studentiem un šis ir lielākais vācu valodas mācību centrs ne tikai Vācijā, bet visās vāciski runājošajās valstīs.

Humboldt Institut tiešām nodrošina saviem studentiem ne tikai augstvērtīgas mācību programmas un metodiskos materiālus, bet arī ļoti rūpējas par studentu ērtībām mācību laikā. Tieši tāpēc istabas ir plašas, gultas ērtas un spilveni mīksti :) Katrā istabā ir arī dušas un tualetes telpa, kā arī balkons.

Mācības Bad Schussenried centrā ir intensīvas - bērniem līdz 14 gadu vecumam tiek piedāvātas 25 stundas nedēļā, bet juniori līdz 17 gadu vecumam mācās 30 stundas nedēļā. Katru nedēļu arī notiek pārbaudes darbi, lai studenti un pasniedzēji redzētu un novērtētu sasniegto progresu valodas zināšanā. Tomēr visiem arī pietiek laika aizraujošām pēcpusdienu un vakara nodarbībām. Centrs piedāvā izvēlei vairāk kā 15 dažādus novirzienus sākot no mālu apstrādes un zīda apgleznošanas līdz pat dažādiem sporta pasākumiem - galda un lielais teniss, peldēšana atklātajā vai iekšējā baseinā, basketbols, volejbols utt. Savu kāju veiklību un roku stiprumu ikviens var pārbaudīt uz alpīnistu sienas, vakaros tiek piedāvāta arī plaša kino programma, spēles, diskotēkas. Tomēr visiem, protams,  jāievēro iekšējās kārtības noteikumi, kuri skolā ir diezgan stingri. Tā, piemēram, junioriem jādodas gulēt plkst. 22.00, bet jaunieši var palikt nomodā līdz plkst. 23.00

Katru nedēļu tiek rīkotas arī puses dienas eksursijas trešdienās un pilnas dienas ekskursijas sestdienās uz Augsburgu, Ravensburgu, Konstanci, Mērsburgu, Minheni un citām skaistajām Bavārijas pilsētām.

Cenā iekļauts: macību materiāli, mācības, dzīvošana skolas rezidencē 2vietīgās istabiņās ar labierīcībām un balkonu, trīsreizēja ēdināšana, aktivitāšu un ekskursiju programma, sertifikāts kursu beidzot.

Datumi 2018. gadā: katru nedēļu (ierašanās pirmdienā)

 

Vācu valodas nometne Humboldt Institut/ Лагерь немецкого языка в Humboldt Institut
Vācu valodas nometne Humboldt Institut/ Лагерь немецкого языка в Humboldt Institut
Vācu valodas nometne Humboldt Institut/ Лагерь немецкого языка в Humboldt Institut
Vācu valodas nometne Humboldt Institut/ Лагерь немецкого языка в Humboldt Institut

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!