International Projects

Vinčestera - Anglijas dienvidu daļas senā galvaspilsēta un musdienās viena no skaistākajām Apvienotās Karalistes pērlēm tikai stundas brauciena attālumā no Londonas.

Atrašanās vieta

Angļu valodas nometne savu vietu atradusi Vinčesteras Universitātes kapmusā, tikai 15 minūšu gājiena attālumā no pilsētas vēsturiskā centra un tā ir tiešām unikāla iespēja pavadīt vasaras brīvlaiku internacionālā atmosfērā, jo šeit ierodas bērni un jaunieši no visas pasaules!
Skolas teritorijā iekārtots arī IP Ocean Lounge - tā ir skolas īpašā vieta, kurā notiek lielākā daļa kultūras aktivitāšu, ir iespēja satikties ar saviem jauniegūtajiem draugiem. Arī Fruit'n'Fit stūrītis ir ļoti iecienīts nometnes dalībnieku vidū, jo tieši šeit katru dienu visas dienas garumā var veldzēt slāpes, saņemt vielgas uzkodas (tēja, augļi, ūdens). Šeit ir arī basketbola un futbola laukumi, tenisa korti.

Dzīvošanas iespējas

Universitātes pilsētiņā King Alfred Campus studentu rīcībā ir vairākas ēkas, kurās atrodas sešas līdz astoņas vienvietīgas un divvietīgas istabiņas. ir iespēja izvēlēties standarta istabiņu vai paaugstināta komforta istabiņu ar dušu un tualeti katrā. Protams, ka šeit ir arī cenā iekļauta trīsreizēja ēdināšana un uzkodas visas dienas garumā.

Pasākumi

Skola ir īpaši izstrādājusi brīva laika aktivitāšu programmu katrai vecuma grupai - šeit ir gan kultūras, gan sporta pasākumi, vakara aizraujošās nodarbes - kino, diskotēkas, tematiskie vakari un daudz kas cits. Katru nedēļu arī tiek piedāvāta interesanta ekskursiju programma uz tuvākām un tālākām vietām - Bornmutu, Portsmutu, nacionālo parku New Forest, Londonu, Braitonu, Oksfordu.

Cena: sākot ar 1700 GBP par 2 nedēļām (ar lidostas transferu)

Cenā iekļauts:

  • Dzīvošana skolas rezidencē vienvietīgā istabā
  • Trīsreizēja ēdināšana
  • 15 vai 20 angļu valodas nodarbības nedēļā
  • Mācību materiāli un sertifikāts
  • Aktivitātes un ekskursijas

Datumi 2018: 29.06. - 10.08.

Jaunums - IELTS sagatavošanās programma ar kopēju mācību intensitāti 30 nodarbības nedēļā!

Kopējā informācija:

  • studentu vecums 10-17 gadi
  • mācību intensitāte: 15 vai 20 stundas nedēļā
  • maksimālais studentu skaits klasē: 15

Iesakām pievērst uzmanību!

Unikālā programma „Vasaras koledža” ar 35 angļu valodas stundām nedēļā bērniem un jauniešiem no 13-17 gadu vecumam! Arī visprasīgākie vecāki noteikti būs apmierināti, ka nometnē ir intensīvas un lietderīgas mācības. Papildus standarta angļu valodas stundām šeit notiek arī akadēmiskās angļu valodas apguve tādos priekšmetos kā vēsture, angļu literatūra aizraujoša un jauniešiem interesantā formā. Programma paredzēta A2, B1, B2 un pat C1 zināšanu līmenim.

 

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!