ISS Football Academy

ISS Futbola Akadēmija Lielbritānijā ir vislabākā izvēle jauniešiem, kas aizraujas ar futbolu un vēlas uzlabot savas prasmes. Nometne norisinās ACCORD ISS Moira House vasaras skolā, un ir piemērota gan iesācējiem, gan futbola lietpratējiem – treniņi, kurus vada profesionāli treneri, tiek pielāgoti spēlētāju prasmēm un līmenim. Nodarbības norisinās katru dienu no pirmdienas līdz piektdienai.

Futbola Akadēmijā tiks attīstītas katra spēlētāja tehniskās, taktiskās un fiziskās prasmes. Jaunieši apgūs bumbas vadīšanu, piespēles, soda sitienus, aizsardzības un uzbrukuma tehnikas, vārtu sargāšanu un daudz ko citu. Programmas ietvaros paredzēti ne tikai treniņi, bet arī futbola turnīri, lai nostiprinātu jauniegūtās iemaņas un tehnikas. Turklāt daļa no turnīriem būs sadraudzības spēles pret vietējiem britu jauniešiem. Kursa beigās katrs dalībnieks saņems novērtējuma lapu, kurā būs atzīmētas stiprās puses un tās, ko vēl vajadzētu attīstīt.

Vieta: ACCORD ISS Moira House vasaras skola atrodas vilinošā vietā, skaistā un turīgā Īstbornas dzīvojamajā rajonā Meads - tikai gājiena attālumā no pludmales un pilsētas centra. Īstborna ir liela kūrortpilsēta Anglijas dienvidu krastā. Īstbornas austrumos atrodas Beachy Head – augstākā baltā jūras klints Lielbritānijā. Piekrastes joslu veido galvenokārt Viktorijas laika viesnīcas, kā arī mols, estrāde un bērnu atrakciju parks. Īstbornā ir daudz parku un dārzu, kuros atrodas gan sporta, gan bērnu rotaļu laukumi.

Skola: Moira House atrodas augstienē, ar skatu uz jūru. Tāpēc tā ir ideāli piemērota gan mācībām, gan atpūtai. Skolas ēku daudzi studenti pielīdzina Harija Potera skolai. Tā ir atmosfēriska un mājīga. Skolā pieejama sporta zāle, peldbaseins, sporta laukumi, teātra/deju studija, mākslas telpa, kulinārijas istaba, tenisa korti un aktu zāle.

Aktivitātes: Vakaros jauniešiem paredzētas dažādas aizraujošas aktivitātes – talantu šovi, tematiskie vakari, karaoke utt.

Dzīvošana: Moira House vasaras skolas studenti tiek izmitināti ērtās un labiekārtotās kopmītņu tipa istabās, 2-5vietīgās istabās ar dalītu vannas istabu. Istabās dzīvo dažādu nacionalitāšu studenti, taču līdzīga vecuma. Tas nodrošina iespēju viņiem nepārtraukti sarunāties un pilnveidot angļu valodu, kā arī sadraudzēties. Katrā mājā ir arī atpūtas telpa, kur jaunieši var skatīties televizoru, filmas, klausīties mūziku, spēlēt galda spēles.

Ēdināšana: Ēdiens nometnē ir veselīgs un sabalansēts un tiek nodrošināts trīs reizes dienā. Skolas personāls ēd kopā ar studentiem, kas arī ir labs iemesls sarunām angļu valodā. Uzkodas un dažādi dzērieni pieejami starpbrīžos un vakaros.

Vecums: 8 -17 gadi

Datumi 2018: 1. jūlijs – 11. augusts

Cenā iekļauts: 35 futbola nodarbības nedēļā, sporta tērps (t-krekls, šorti un zeķes), dzīvošana reizdencē un trīsreizēja ēdināšana, vakara aktivitāšu programma, spēlētāja progresa analīze, sertifikāts.

Papildu izmaksas: aviobiļete, apdrošināšana, transfērs 

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!