Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

St. Paul American School Šanhajā!

Ja gribas redzēt kaut ko tiešām grandiozu, neparastu un, iespējams, pat dīvainu, tad labākā vieta noteikti būtu Ķīna, kura ir slavena ar saviem neordinārajiem izgudrojumiem, arhitektūru, cilvēkiem un dabu. Valsts bez grūtībām spēj sevī apvienot dažādus arhitektūras stilus: milzīgas stikla celtnes, kas izskatās kā no fantastikas filmām par nākotni, kā arī tradicionālās mazās mājiņas, kurās smaržo pēc dedzinātiem vīrakiem un to ieeju apsargā lielas lauvu figūras. Šajā valstī var atrast pilnīgi visu, ko var vai nevar iedomāties, tieši ar to šī valsts arī liekas interesanta. Šogad katram, kurš vēlas iepazīt milzīgo Ķīnu, ir iespēja to realizēt ar Nacel International palīdzību Šanhajā!

Par skolu: Nacel International ir starptautiskā organizācija, kas skolniekiem no visas visām valstīm dod iespēju izzināt pašiem sevi, pasauli, paplašināt savu redzesloku un iespējas, iegūt praktisku pieredzi, kā arī dzīvot un mācīties savādākā vidē. Organizācijas mērķis ir apvienot dažādas kultūras vienuviet un parādīt jauniešiem dzīvi no dažādiem jauniem skatu punktiem. Nacel International ir atvērusi savas skolas (St.Paul American School) gan Amerikā, Anglijā, Kanādā, Itālija, Maltā, Jaunzēlandē un daudzās citās valstīs.

St. Paul American School 2015. gada rudenī vērs savu jaunāko filiāli Šanhajā - Gezhi Science School telpās (SPAS – Gezhi) un ielūdz skolēnus no visas pasaules, vecumā no 16-18 gadiem iegūt vidējo izglītību angļu valodā Ķīnā. Starp citu, Gezhi Science School ir viena no 10 labākajām vidusskolām Šanhajā!  Skola tika dibināta jau tālajā 1874. gadā pateicoties valdībai un ar Lielbritānijas ģenerālkonsula Šanhajā atbalstu. Neskatoties uz savu ievērojamo vecumu, skola joprojām saglabā savas akadēmiskās līderpozīcijas.

Atrašanās vieta: Skola atrodas Jadzi upes krastā, pilsētā Šanhaja, Austrumķīnā. Šanhaja ir lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita (25 miljoni iedzīvotāju) ne tikai Ķīnā, bet arī visā pasaulē kopumā un to dēvē par finanšu centru ar lielākajiem transporta mezgliem un populārāko ostu. Šanhaja ieņēma top vietas 2009. un 2012. gadā par akadēmiskajiem sasniegumiem Starptautiskajos skolēnu novērtēšanas pētījumos. Šanhajas studenti (ieskaitot arī iebraucējus) ieņēma augstākās vietas matemātikā un dažādās zinātnēs visā pasaulē, līdz ar to var teikt, ka tieši Šanhajā ir labākā izglītības kvalitāte.

Mācību programma: Mācības St. Paul American School ( Gezhi ) notiek pēc STEM programmas un tā orientēta uz tiem skolniekiem, kuri dod priekšroku eksaktajām zinātnēm. Programma ir īpaša, jo dod iespēju absolvējot vidusskolu, saņemt „dubulto” vidējās izglītības diplomu: ķīniešu un amerikāņu. Skolnieki un viņu vecāki novertēs iespēju mācīties amerikāņu skolā, pēc Amerikas izglītības  standartiem un pēc skolas beigšanas iestāties kādā no Amerikas vai Ķīnas universitātēm vai koledžām. Paralēli mācībām skolnieki apgūs ķīniešu valodu, iepazīs Ķīnas kultūru un tradīcijas. Starpkultūru izpratne ir ļoti būtiska, jo tā veicina mieru pasaulē un labāku sadarbību starp valstīm.

STEM ir saīsinājums (Science, Technology, Engineering, Mathematics), kurš apzīmē zinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātņu un matemātikas mācību programmas, kuras apgūst 4 gadu garumā. Zinātnes programmā padziļināti tiek apgūta bioloģija, ķīmija un fizika, tehnoloģiju programmā uzsvars tiek likts uz datorprogrammēšanu un datorzinātnes principiem. Mācoties inženieriju studenti pielieto tehnisko projektēšanas procesu dažādās labaratorijās, identificē problēmas, īsteno risinājumus un nepārtraukti uzlabo savus rezultātus. Ja vēlme ir padziļināti mācīties matemātikas programmu, tad uzsvars, protams, tiek likts uz ģeometriju, algebru, statistiku u.c. Visu programmu laikā studenti izrāda savu radošumu, domāšanu, motivāciju un savas sadarbības prasmes, kas ir ļoti vērtīgas 21. gadsimta darba tirgū.

Studenti būs pārsteigti par skolas piedāvātajām iespējām, to skaitā Kreatīvo zinātnes centru (6 ķīmijas laboratorijas, 5 bio-ķīmijas labaratorijas, 8 zinātnes aktivitāšu telpas, astronomijas telpa, ģeogrāfijas telpa u.c.), Humanitārās zinātnes un mākslas centrs (Mūzikas izveidošanas telpas, mākslas mācību telpa, ķīniešu gleznošanas un kaligrāfijas telpa, deju studija u.c.), kā arī datorklases un bibliotēkas.

Aktivitātes: Pēc nodarbībām, sākot no 15:10 tiek dots brīvais laiks, kur katram tiek dota izvēle, ko viņš vēlas darīt. Skola piedāvā daudz interesantu sportisku aktivitāšu, piemēram, teniss, pludmales volejbols, peldēšana, skrituļslidošana, biljards, šaha spēles u.c.

Mācoties St. Paul American School skolniekiem ir izdevība apgūt jaunas zināšanas Ķīnas kultūrā, tādās nodarbēs kā kaligrāfija, gleznošana, Kung fu un īpašajās tējas ceremonijās. Jaunieši var doties arī ekskursijās, apskatoties „veco Šanhaju”, Yu dārzs, Pilsētas Dieva templis u.c. Var izpētīt arī moderno Šanhaju, tās televīzijas torni, Jin Mao ēku, Lielo teātri, Šanhajas ievērojamākos muzejus u.c.

Dzīvošana: Rezidencē, 2-3 vietīgajās istabiņās. Katrā stāvā ir kopīgas vannas istabas ar veļas mazgājamām mašīnām.

Ēdināšana: Brokastis, pusdienas un vakariņas skolas ēdamzālē. Tā piedāvā plašu ķīniešu, korejiešu un rietumu ēdienkarti, kā arī var nobaudīt dažus citu valstu ēdienus.

Kopējā informācija:
Studentu vecums 16-18 gadi
Mācību gads: no septembra līdz jūnijam
Mācību valoda: angļu
Ieteicamais kabatas naudas daudzums nedēļā varētu būt ap 200 juaņām (apmēram 30 eiro).

Studiju maksa: 24 405 USD.

Cenā iekļauts: Reģistrācijas maksa, studiju maksa, iekārtošana skolas rezidencē, mācību materiāli, apdrošināšana un transfērs no Šanhajas lidostas.

Uzmanību – tikai 3 studentiem no Latvijas Nacel International ir gatavs piešķirt stipendiju mācībām līdz pat 85% un veselu gadu mācīties un dzīvot Ķīnā par 3 500 USD!

Lai pieteiktos stipendijai un programmai, nepieciešami sekojoši dokumenti: Pases kopija, sekmju izraksti par pēdējiem 2 gadiem (jābūt ļoti labām atzīmēm eksaktajās zinātnēs un angļu valodā), rekomendācijas vēstule no klases audzinātāja, pasniedzējiem, angļu valodas testa rezultāti (IELTS), medicīnas izziņa, skolēna motivācijas vēstule.

Papildus izdevumi: Aviobiļete, vīza, ceļojumu apdrošināšana (bagāžas nozaudēšana, lidojuma aizkavēšanās u.c.), ekskursijas, sporta un atpūtas pasākumi, izlaidums, TOEFL, SAT un HSK sagatavošanās kurss.

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!