Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.
Izglītība ārzemēs > Vidējā izglītība

Arvien biežāk pusaudži un viņu vecāki izvēlas mācības ārzemēs jau vidusskolas laikā. Tā ir lieliska iespēja noslīpēt angļu valodas zināšanas, iegūt starptautiski atzītu vidējo izglītību un pieredzi starptautiskā vidē, kā arī kļūt patstāvīgam.

Latvijas skolēnu vidū joprojām pieprasītākās ir mācības Lielbritānijas valsts koledžās, galvenokārt konkurētspējīgās cenas un augstās mācību kvalitātes dēļ. Valsts koledžās Lielbritānijā iespējams apgūt klasisko vidusskolas programmu A levels,   profesionālo vidējās izglītības programmu The Diploma, kā arī starptautiski atzīto International Baccalaureate (IB) programmu. Lielākā priekšrocība mācībām Anglijā – iespēja skolēniem no 16 gadu vecuma iegūt vidējo vai profesionālo vidējo izglītību tikai 2 gadu laikā! Savukārt jaunieši, kas vēlas apgūt International Baccalaureate programmu, bieži vien dodas mācīties uz Dānijas valsts ģimnāzijām. Lielākā priekšrocība - mācības ir bez maksas, un dzīvošanu komfortablās kopmītnēs nodrošina skola. Mūsu plašajā piedāvājumu klāstā atradīsiet informāciju arī par vidējās izglītības iespējām ASV, Kanādā un Ķīnā. 

Vecāki, kuri savam bērnam vēlas sniegt visaugstākās kvalitātes izglītību un drošu apkārtējo vidi, visbiežāk izvēlas mācības privātskolās. Mācības un dzīvošana ārzemju privātskolās lielākoties norit slēgtos kampusos plašās un labiekārtotās teritorijās, kurās atrodas mācību un dzīvošanas ēkas, sporta kompleksi un laukumi. Dzīvojot šādos skolu kampusos, skolēni var pilnvērtīgi nodoties mācību mācību procesam un brīvā laika pavadīšanai, savukārt vecākiem nav jāuztraucas par bērna drošību esot ārzemēs. Privātskolas ļoti rūpīgi seko katra audzēkņa sekmēm, kā arī palīdz piemeklēt interešu sfēras, pulciņus un klubus talantu attīstīšanai. Vispopulārākās privātskolas Latvijas bērnu un vecāku skatījumā atrodas Lielbritānijā, Šveicē un Amerikā.

Vērtīga alternatīva vidējās izglītības iegūšanai ārzemēs ir ceļazīme dalībai kultūras apmaiņas programmā. Kultūras apmaiņas programma sniedz unikālu iespēju jauniešiem vecumā no 15 līdz 18 gadiem dzīvot un mācīties svešā zemē, iepazīt tās kultūru, cilvēkus un sadzīvi, apgūt jaunus mācību priekšmetus, iegūt vērtīgas zināšanas un pieredzi. Jūsu bērns kļūs atvērtāks un patstāvīgāks, iegūs līdera prasmes un izpratni par pasauli. Programmas ilgums - viens semestris vai viens mācību gads.

Mēs palīdzēsim piemeklēt Jūsu vēlmēm atbilstošu pamata vai vidējās izglītības mācību iestādi un mācību programmu. Populārākās iespējas:

Sīkāku informāciju par vidējās izglītības iespējām ārzemēs varat saņemt mūsu birojā, zvanot 67223122 vai rakstot anete@durbe.edu.lv

 

Ashby School ir valsts internātskola ar 400 gadus senām tradīcijām. Dibināta 1567. gadā, skola atrodas Ashby-de-la-Zouch reģionā pašā Anglijas vidienē, un tajā mācās gandrīz 2000 skolēnu. Pateicoties valsts finansējumam, Ashby School sniedz vienreizīgu iespēju jauniešiem no visas pasaules par īpaši pievilcīgu cenu izbaudīt dzīvi tradicionālā britu skolas rezidencē, kas parasti raksturīga tikai privātām mācību iestādēm. Pašlaik, ņemot vērā... lasīt vairāk

North Cedar Academy ir privāta vidusskola, kas piedāvā unikālu mācību programmu un iespēju pēc vidusskolas absolvēšanas iestāties uzreiz trešajā kursā universitātē! Skola, dibināta 1962. gadā, atrodas nelielā pilsētiņā Ladysmith, Viskonsinas štatā, un tajā mācās 70 jaunieši, no kuriem 90% ir ārvalstu skolēni.

North Cedar Academy mērķis ir veicināt skolēnu akadēmiskos sasniegumus un personīgo izaugsmi, iecietību un izpratni par dažādām... lasīt vairāk

Ranum Efterskole ir prestiža privātskola, kas dibināta tālajā 1848. gadā. Skola atrodas Ranum pilsētā Ziemeļrietumu Jutlandē, un tajā mācās vairāk nekā 430 skolēni vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Skolas atšķirības zīme – unikālā mācību programma, kas ietver aizraujošus specializētos un kultūras priekšmetus, mācību ceļojumus uz ārvalstīm un plašu ārpusklases aktivitāšu klāstu.

Skolas logo ir dzīvības koks, kura saknes un stumbrs simbolizē... lasīt vairāk

Loughborough College ir Lielbritānijas valsts koledža, dibināta 1909. gadā. Koledža atrodas Loughborough pilsētā Anglijas vidienē. Notingemas East Midlands lidosta atrodas tikai 15 minūšu brauciena attālumā. Pašlaik koledžā mācās 11 000 pilna un nepilna laika skolēni no visas pasaules.

Koledžas kampuss

Loughborough College kampusā 2014. gadā veikta renovācija, uzbūvēta jauna mākslas akadēmija un labiekārtota  ... lasīt vairāk

FSG (Full Force Sports Group) Academy Nīderlandē piedāvā jaunajiem sportistiem vienreizēju iespēju apvienot mācības un pilna laika profesionālus sporta treniņus, lai kļūtu par pasaules līmeņa sportistu. Akadēmija piedāvā vidusskolas programmas jauniešiem no 14 gadu vecuma, universitātes sagatvošanās programmu, kā arī bakalaura un maģistrantūras programmas Sporta menedžmentā. Visās programmās mācības notiek angļu valodā.

FSG Academy... lasīt vairāk

Grenaa Gymnasium atrodas Dānijas autrumkrastā, nelielajā tūristu pilsētiņā Grenå. Skolā mācās 675 skolēni, no kuriem 130 izvēlējušies pre-IB un IB programmas. Grenaa Gymnasium piedāvā saviem ārvalstu studentiem augstas kvalitātes izglītību un ērtu dzīvošanu skolas rezidencē.

Skolas telpas izvietotas divās ēkās, kas savā starpā savienotas. Vecākajā ēkā atrodas eksakto zinātņu un mākslas priekšmetu klases, kā arī aktu zāle. Savukārt... lasīt vairāk

Izlemt sūtīt bērnu mācīties uz ārzemēm ir liels solis. Tas bieži vien vecākiem iedveš bailes – kuru skolu izvēlēties, kā to visu nokārtot, vai bērns viens tiks ar to visu galā, kur viņš dzīvos un kā mācīsies. Tāpēc labākais, kas vecāku šādā situācijā var iedvesmot, ir atsaucīga aģentūra un citu vecāku pieredze. EC Durbe sniedz Jums iespēju iepazīties ar Ievas Baranovskas motivāciju un piedzīvoto... lasīt vairāk

Lapas

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!