Izglītības centra Durbe EAQUALS inspekcija

Cienījamie izglītojamie!

13. augustā un 14. augustā Izglītības centrā Durbe notiks EAQUALS atkārtota inspekcija.

Kas ir EAQUALS?

EAQUALS – ir starptautiska augstākās kvalitātes valodu centru asociācija pasaulē. Asociācijas uzdevums ir veicināt izcilību valodu pasniegšanā visā pasaulē, sniedzot ieteikumus un atbalstu iestādēm un izglītojamajiem.

Ko nozīmē EAQUALS akreditācija?

EAQUALS akreditēta dalībnieka - Izglītības centra Durbe mērķis ir pastāvīgi uzlabot katru studiju aspektu:

– augstākās kvalitātes valodas programmas, ko pasniedz profesionāli pasniedzēji;
– individuāla pieeja izglītojamo kursu izvēlei, dzīvošanai, kā arī sociālai programmai u.tml.
– pilns atbalsta izglītojamajam
– droša vide katram izglītojamajam

Kāds ir EAQUALS komisijas pārbaudes mērķis?

Izglītības centra Durbe pēdējā EAQUALS pārbaude notika 2015. gadā. Skola ir sasniegusi augstus starptautiskos izglītības standartus un ir apņēmusies pastāvīgi pilnveidoties. Lai pārbaudītu mācību kvalitāti, ik pēc 4 gadiem EAQUALS komisija atkārtoti pārbauda skolu un pārbauda, vai tās darbs atbilst EAQUALS augstiem standartiem.

Lai iegūtu plašāku informāciju par EAQUALS akreditāciju, lūdzu, apmeklējiet www.eaquals.org