Jubilejas atlaides un īpašie piedāvājumi!

Hola! Bonjour! Hello!

Laiks skrien vēja spārniem, un jau atkal pienākusi Education Centre Durbe dzimšanas diena! Tieši šodien, 22. maijā, atzīmējam savu 21 gada jubileju.

Par godu šim notikumam esam Jums sagatavojuši īpašus piedāvājums un atlaides gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem. Aicinām pavadīt gaidāmo vasaru lietderīgi un pilnveidot valodu zināšanas ārzemēs!

BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

International Projects, Lielbritānija, Eksetera, datumi: 1.07. – 12.08., vecums: 10-17 gadi

• 100 GBP atlaide divu nedēļu programmai (standarta cena 1230 GBP)
  • 150 GBP atlaide trīs nedēļu programmai (standarta cena 1845 GBP)

Piedāvājums spēkā, piesakoties līdz 9. jūnijam.

Izbaudi bagātīgo Anglijas kultūru un izvēlies savu mācību intensitāti maksimālam progresam.

Enforex, Spānija, Barselona un Marbelja, datumi: 3.07. – 16.07. vai 17.07. – 30.07. vai 31.07. – 13.08., vecums: 5-18 gadi

• 100 EUR atlaide spāņu valodas nometnei (standarta cena 1195 GBP)

Tevi sagaida – laiskošanās pludmalē un lielisks iedegums, karstasinīga kultūra un visplašākā aktivitāšu programma.

Azurlingua, Francija, Nica, datumi: 31.07. – 14.08., vecums: 13-17 gadi

• Piesakies 3 nedēļu franču valodas kursam ar dzīvošanu rezidencē un saņem 50% atlaidi pēdējai nedēļai

Izvēlies standarta vai intensīvo franču valodas programmu un mācies pašā saulainās Nicas centrā.

English Naturally, Lielbritānija, Petersfīlda un Limingtona, datumi: 26.06. – 11.08., vecums: 11 – 21 gads

• 180 GBP atlaide divu nedēļu programmai (standarta cena 1118 GBP)

Aizraujošas angļu valodas nodarbības un neaizmirstama aktivitāšu programma vai pirmā darba pieredze.

The Leader Factory, Lielbritānija, Vinčestera, datumi: 29.06. – 9.08., vecums: 15 – 19 gadi

• 150 GBP atlaide 15 dienu programmai (standarta cena 1800 GBP)

Interaktīvas teorētiskās nodarbības par mārketingu, biznesu un starptautiskajām attiecībām, prakse vietējā uzņēmumā, nodarbības ar personības izaugsmes treneri un aizraujoša aktivitāšu un ekskursiju programma.

North Cedar Academy privātskola, ASV, Ladysmith

• 28 000 USD atlaide mācībām 9. un 10. klasē (standarta cena 38 345 USD gadā, jaunā cena 10 000 USD gadā)

Piedāvājums spēkā, piesakoties uz 2017./2018. mācību gadu. Tikai piecas vietas!

Teicama mācību kvalitāte, dzīvošana skolas rezidencē kopā ar jauniešiem no visas pasaules, droša un mājīga vide, jaunākās tehnoloģijas un visplašākā ārpusklases aktivitāšu izvēle.

PIEAUGUŠAJIEM

LSF, Francija, Montpellier, vecums: 16+

• Piesakies 3 nedēļu kursam un maksā tikai par 2 nedēļām*

Apgūsti franču valodu un izbaudi Francijas šarmu skaistajā Montpellier pilsētā Vidusjūras krastā.

*Dzīvošana jāapmaksā pilnā apmērā.

Emerald Cultural Institute, Īrija, Dublina, vecums: 18+

• Piesakies vismaz 2 nedēļu kursam un saņem 10% atlaidi mācību maksai

Angļu valodas apguve klusā, zaļā Dublinas rajonā ar plašu brīvā laika un aktivitāšu programmu pilsētas izpētei.

LSI, ASV, Ņujorka, San Diego, Bostona, Sanfrancisko, vecums: 16+

• Īpaša cena standarta intensitātes kursiem – 240 USD nedēļā (standarta cena – 350 USD)

Papildini angļu valodas zināšanas kādā no ASV metropolēm un iepazīsti amerikāņu dzīvesveidu.

LSI, Lielbritānija, Braitona, vecums: 16+

• 50 GBP atlaide mācību maksai nedēļā (standarta cena 235 – 300 GBP nedēļā)

Izvēlies standarta vai intensīvo angļu valodas programmu un izbaudi vasaru saulainajā kūrorta pilsētā Braitonā pašā jūras krastā.

Ja nav norādīts citādāk, visi piedāvājumi spēkā, piesakoties līdz 16. jūnijam.

Paldies, ka esat kopā ar mums!

Saulainu un piedzīvojumiem bagātu vasaru vēlot,

Jūsu Education Centre Durbe