LaL Language centre

Vai iespējams ārzemēs papildināt angļu valodas zināšanas, neradot pamatīgu robu budžetā? JĀ! LaL valodu skolas zemo cenu angļu valodas kurss iepriecinās Jūsu maciņu un patīkami pārsteigs ar augsto mācību kvalitāti un efektivitāti.   

Zemo cenu angļu valoda

LaL skola piedāvā saviem klientiem īpašu programmu – zemo cenu angļu valodas kursu, kas izstrādāts sadarbībā ar Kembridžas Universitāti. Galvenā atšķirība no standarta angļu valodas kursa – 10 nodarbības nedēļā vadīs topošie angļu valodas pasniedzēji, kas praktizējas kvalifikācijas saņemšanai. Uztraukumam par mācību kvalitāti nav pamata – praktikantu vadītās nodarbības uzraudzīs Kembridžas Universitātes apstiprināts profesionāls pasniedzējs. Pārējās 10 nodarbības vadīs LaL valodu skolas pasniedzēji.

Kopējā informācija

Mācības norisinās no pirmdienas līdz piektdienai 8:30 – 10:00 A2 līmenim (vai 10:30 – 12:00 B2 līmenim) ar profesionālu pasniedzēju un 12:30 – 14:30 ar praktikantu. Nodarbības ilgums 45 minūtes.  

Intensitāte: 20 nodarbības nedēļā

Līmenis: A2 (pre-intermediate) vai B2 (upper-intermediate)

Vecums: 16+

Ilgums: 2 vai 4 nedēļas

Sākuma datumi:

  • 20. jūnijs, 4. jūlijs, 1. augusts, 15. augusts, 29. augusts, 12. septembris, 31. oktobris, 14. novembris (2 nedēļas)
  • 20. jūnijs, 1. augusts, 29. augusts, 31. oktobris (4 nedēļas)

Cena: mācības tikai 75 GBP nedēļā!

Atrašanās vieta

LaL valodu skola dibināta 1984. gadā un atrodas Lielbritānijas dienvidu piekrastes kūrortnovadā Torbay, 300 km attālumā no Londonas. Pateicoties patīkamajam klimatam, skaistajiem dārziem un ostām, kas pilnas ar luksus jahtām, apkārtne tiek dēvēta par Anglijas Rivjēru. Pēc mācībām varēsiet doties pastaigā pa pludmali un izbaudīt siltos saules starus, relaksēties kādā no vasaras kafejnīcām un nogaršot zivis, kas pirms brīža nozvejotas vietējā ostā. Skaistā daba un smilšu pludmales piesaista vairāk nekā 1 miljonu tūristu ik gadu.

Skola atrodas patīkamā, klusā dzīvojamā rajonā netālu no Paignton pilsētas centra. 5 – 10 minūšu gājiena attālumā izvietojušās kafejnīcas un restorāni, kinoteātris, dzelzceļa stacija un pilsētas mols. Skolas telpās atrodas grāmatu veikals, bibliotēka, atpūtas telpa un dārzs, studentiem pieejami datori un bezmaksas wifi.  

Dzīvošana

Studenti var izvēlēties dzīvošanu viesģimenē vai rezidencē (18+).

Dzīvošana viesģimenē ļaus Jums iepazīt Anglijas kultūru un cilvēkus, kā arī praktizēt angļu valodu ārpus nodarbībām. Visas viesģimenes atrodas aptuveni pusstundas brauciena attālumā no valodus skolas. Iespējams izvēlēties dzīvošanu vienvietīgā vai divvietīgā istabā, ar privātu vai dalītu vannas istabu. Cenā iekļautas brokastis un vakariņas.

Savukārt, ja vēlaties vairāk privātuma, Jums piemērota būs Hunters Lodge rezidence, kas atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā no skolas. Reizdencē studentiem pieejama virtuve, atpūtas telpa ar TV, biljarda galds, terase un dārzs, no kura paveras elpu aizraujošs skats uz jūru. Iespējams izvēlēties dzīvošanu vienvietīgā vai divvietīgā istabā, ar privātu vannas istabu.

Aktivitātes

Torbay apkārtnē katrs atradīs sev piemērotas atpūtas un izklaides iespējas. Mūzikas mīļotāji varēs izbaudīt džeza mūzikas priekšnesumus vietējā pabā, aktīva dzīvesveida piekritējiem iesakām uzspēlēt peintbolu un britu ten-pin boulingu, savukārt piedzīvojumu meklētājiem noteikti patiks Spoku Tūre pa pazemes alu sistēmu un izbrauciens ar segvejiem.

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!