Leisina

Šveici sauc par paradīzi zemes virsū! Un tiešām, šīs zemes dabas skaistums un varenums aizrauj elpu ikvienam. Pasaules radītājs šeit ir radījis visskaistākos kalnus, varenus ledājus, neskaitāmos ezerus, pasakaini skaistās ielejas un mutuļojošās kalnu upes. Izmēru ziņā ne pārāk lielā Šveice pasaules iedzīvotājus vilināt vilina ar dabas veltēm. Lai pārliecinātos par šiem vārdiem, noteikti iesakām doties uz mazo kalnu kūrortu Leisinu.

Kūrortciemats Leisina ir 1263 metru augstumā virs jūras līmeņa.Pateicoties savam ģeogrāfikajam izvietojumam, Leisina saviem iedzīvotajiem un viesiem spēj sniegt plašu spektru dažādām aktivitātēm visa gada garumā. Un nav īpaši svarīgi, vai vēlaties nodoties sportam, tūrismam vai vienkārši ieelopt svaigo kalnu gaisu un izbaudīt mieru - to visu Leisina jums sniegs, sagaidot ar plašu smaidu. Un šo kūrorta smaidu katru dienu sasilda kalnu saule un ietin pūkainos apskāvienos kalnu mākoņainās pakājes. Šeit jūs tiešām varēsiet kaut uz brīdi izrauties no dienišķās rutīnas un aizmirst skaļo pilsētu troksni un steigu!

Leisina orientējas ne tikai uz kalnu sportu atpūtas mīļotājiem, šeit interesantu nodarbi sev atradīs ikviens aktīvās atpūtas cienītājs. Kalnu slēpošana, slaloms, alpīnisms, slidošana, kamaniņas, paraplānu lidojumi - tas viss sagaida jūs. Bērniem īpaši aizraujoša liekas vizināšanās zirgu un  suņu pajūgos, šeit viņi var arī apgūt pirmās iemaņas kalnu slēpošanā un slalomā īpaši aprīkotās bērnu trasēs. Vasarā visiem tiek piedāvātas aizraujošas nodarbības mini golfa un futbola laukumos, bet slēpošanu un slalomu nomaina iespēja zirga mugurā vizināties pa skaistajām ielejām un kalnu takām, izbraucieni ar kalnu velosipēdiem un kāpšana kalnos.

Leisenas kūrorts pats ir kalna dienvidu daļā un tadejādi tā ir pilnīgi droši aizsargajusies no ziemeļu vējiem. Un saule šeit silda īpaši silti.

Populārākā mierīgās atpūtas vieta Leisenā - restorāns, kurš īpaši uzcelts uz rotējošas ass kalnā 2048 metru augstumā. Pusdienojot vai vakariņojot jūs varat izbaudīt neaizmirstamus dabasskatus.

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!