Mount Kelly

Mount Kelly ir viena no jaukākajām Lielbritānijas privātskolām ar īpaši personalizētu attieksmi katram audzēknim. Šobrīd skolā mācās ap 500 studentiem no Lielbritānijas un ārzemēm un katru bērnu vaigā un vārdā zina katrs šīs skolas darbinieks, sākot no skolas direktora un beidzot arī ar skolas apkalpojošo personālu. Skolas rezidencē dzīvo ap 160 skolēniem sākot no 7-18 gadu vecumam.

Skola atrodas gleznainajā Tavistokas pilsētā Devonā Anglijas dienvidrietumos, slavenā Dartmoor National Park pakājē.

Visi skolotāji ļoti aktīvi iesaistās katra bērna attīstībā, klasē mācās ne vairāk kā 12 bērni, tātad katram audzēknim katrā stundā tiek īpaša uzmanība veltīta. Bet mācības un personības attīstīšana jau nebeidzas tikai klasē, tāpēc visiem bērniem un jauniešiem ir lieliskas iespējas savu prasmu, talantu un interešu attīstīšanai brīvajā laikā. Šeit ir pieminami mākslas, zinātnes, deju, aktiermākslas, dziedāšanas, fotogrāfēšanas, ķīniešu valodas u.c. pulciņi. Un, protams, sports! Pateicoties savai atrašanās vietai, skola piedāvā jauniešiem aizraujošas tūrisma, alpīnisma, riteņbraukšanas sekcijas. Veiklākie un aktīvākie sportisti ir nesuši skolas vārdu Anglijā populārajās un ļoti grūtajās sacensībās Duke of Edinburgh's Awards, Vestimnsteres Smaiļošanas sacensībās, Desmitcīņā. Skola var lepoties arī ar savu peldēšanas komandas dalībnieku sasniegumiem.

Skolas mācību un dzīvošanas izmaksas ir 5288 GBP - 9310 GBP semestrī, atkarībā no skolēna un vecāku izvēlētajām mācību un ārpusklases nodarbībām un papildus aktivitātēm.

Sīkāku informāciju par šo skolu varat iegūt, rakstot uz pasts@durbe.edu.lv

Kelly College
Kelly College
Kelly College
Kelly College
Kelly College
Kelly College
Kelly College
Kelly College
Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!