LSF - franču valoda + kulinārijas kursi

Esi sapņojis izbaudīt Francijas mūziku, kultūru un kulināriju? Tu to vari īstenot! LSF Montpellier French language school piedāvā apgūt franču valodu paralēli ar kulinārijas nodarbībām! LSF ir pati atpazīstamākā skola Francijā, kuras telpās mācās tūkstošiem studentu no visas pasaules! Tai piemīt draudzīga atmosfēra ar pieredzējušiem un aizrautīgiem pedagogiem, kā arī tā sastāv no diviem mācību korpusiem – jauniešiem un pieaugušiem. Skola atrodas Francijas saulainajā dienvidu daļā, vienā no lielākajām pilsētām valstī, Monpeljē (Montpellier).

Pilsēta atrodas 750 km no Francijas galvaspilsētas Parīzes, bet tas nenozīmē to, ka šajā pilsētā būtu garlaicīgi! Vieta, kuru noteikti jāapskata ikvienam iebraucējam ir „Fabre” muzejs, kur izņemot leģendāru Rubensa, Manē un Renuāra gleznām atrodas arī ievērojama antikvariāta kolekcija. Pilsētā atrodas arī senākais botāniskais dārzs valstī, tas savas durvis vēra jau 1593.gadā. Senlaicīgā arhitektūra glabā 12. gadsimta noslēpumus, kas priecē visus tūristus, šaurās ieliņas ved pie senām mūra sienām. 2000 gadu atpakaļ Vidusjūra apskaloja Monpeljē krastus, bet ar laiku, jūra atkāpās no pilsētas, tagad tā atrodas 10 km attālumā. Nekur nav labākas vietas franču valodas apgūšanai kā pati Francija!

Skolas atrašanās vieta: Monpeljē pilsētas centrs, kurā ir pieejamas neskaitāmas kafejnīcas, restorāni, kinoteātri, muzeji, dārzi u.c. Skolā atrodas 16 aprīkotas mācību klases, kā arī vairākas atpūtas zonas un dārzu ar terasi.

Mācību programma
FLS skola piedāvā lielisku mācību programmu ar 20 franču valodas nodarbībām nedēļā, kā arī papildus 6 kulinārijas nodarbības profesionālu šefpavāru uzraudzībā. Programma ir pieejama visa gada garumā, kā arī visiem franču valodas zināšanu līmeņiem, tāpēc nevajadzētu baidīties, ka mācību laiks tiktu nokavēts! Gatavot mācību klasēs ir ļoti ērti, tajās ir pieejamas visas modernās virtuves iekārtas. Mācību nodarbības notiek 5 minūšu gājienā no LSF skolas. Visu, ko pagatavo studenti pēc tam tiek arī notiesāts! Franču valodas un kulinārijas programma LSF skolā ir labākais veids kā apgūt eleganto valodu baudot īstas Francijas gastronomiju!

Dzīvošana:
Viesgimenēs: vienvietīgā istabā, brokastis un vakariņas vai tikai brokastis.
Rezidencē: vienvietīgas vai kopējas studijas tipa dzīvoklīši, katram dzīvoklim ir sava aprīkota virtuve, vannas istaba, wi fi un telefons.

Aktivitātes: Skola rūpējas par to, lai katra studenta dzīve būtu iespaidiem bagāta, tā piedāvā ekskursiju pa Monpeljē, muzeju un parku apmeklēšanu, sagaidīšanas/atvadu ballītes, sportiskas aktivitātes (futbols, boulings u.c.)

Kopējā informācija:
Vienas nodarbības ilgums – 45 minūtes
Minimālais studentu vecums - no 16 gadiem
Maksimālais studentu skaits klasē - 10 cilvēki
Mācību sākums - katru pirmdienu, izņemot 10. aprīli, 31. jūliju, 7. augustu, 14. augustu un 25. decembri

Cenā iekļauts: franču valodas un kulinārijas nodarbības, mācību materiāli, sertifikāts, ekskursija pa pilsētu.

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana