LSI Paris

LSI - tā ir 40 gadus ilga starptautiska pieredze svešvalodu pasniegšanā. LSI Paris skola atrodas 18.gs. ēkā pilsētas vēsturiskajā centrā, Rue du Renard ielā. Dažu minūšu gājiena attālumā atrodas kafejnīcas un restorāni, teātri, mākslas galerijas, Notradamas universitāte un Žorža Pompidū centrs.
Skolā strādā augsti kvalificēti pasniedzēji, kuri vēlamā rezultāta sasniegšanai izmanto tikai mūsdienīgas un efektīvas mācību metodes. Sociālā un kultūras programma, pasniedzēju un darbinieku palīdzība sniedz studentiem iespēju atrasties draudzīgā vidē un gūt maksimālu labumu valodas zināšanu uzlabošanā. Skolā tiek organizētas gan standarta valodas mācības, gan arī sagatavošanās programmas eksāmeniem (DELF un TEF).

Mācības. Skola piedāvā lielisku iespēju izvēlēties mācību intensitāti - 20 vai 30 franču valodas nodarbības nedēļā. Mācību laikā liels uzsvars tiek likts uz komunikācijas prasmju pilnveidošanu. Nodarbībās tiek aptverta gramatika, vārdu krājumam papildināšana, pareiza izruna, kā arī rakstīšanas, lasīšanas un runāšanas prasmes. Tiek izmantotas ne tikai mācību grāmatas, bet arī audio un video materiāli, laikraksti un oriģinālteksti. Katra studenta progress tiek nepārtraukti monitorēts un mācības pielāgotas indivīda spējām, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti.

Parīze. Restorāni un kafejnīcas Parīzi prezentē ar savu lielisko franču virtuvi un izsmalcinātajiem vīniem. Lieki teikt, ka tas ir neaprakstāmi - jauki lēnā solī pastaigāties gar piestātnēm un unikālo tiltu pāri Sēnas upei. Parīze ir uzcelta ieplakā starp pieciem kalniem. Slavenākais no tiem neapšaubāmi ir Montmartre. Kalna piekājē, tālu no tūrisma maršrutiem Jūs varēsiet atrast klusas ieliņas, kur laiks, šķiet, apstājas. Ja apstāsieties, lai baudītu maltīti kādā no mājīgajiem bistro, šķitīs, ka esat nokļuvuši paradīzē - mazā, klusā franču ciematā ar tam pienācīgo romantiku.

Dzīvošana. Viesmīlīgā franču viesģimenē vienvietīgā istabā ar brokastīm vai brokastīm un vakariņām. Visās ģimenēs nodrošināta pieeja internetam.

Priekšrocības:

  • Skola atrodas pašā Parīzes centrā;
  • 40 gadu pieredze angļu valodas pasniegšanā;
  • Izvēloties intensīvo kursu, pēcpusdienā iespējams apgūt kādu no izvēles moduļiem (komunikācija franču valodā vai sagatavošanās eksāmenam).

Fakti:

  • Minimālais studentu vecums: 16 gadi
  • Maksimālais studentu skaits klasē: 15 (intensīvajā kursā - 12)
  • Vienas nodarbības ilgums: 50 minūtes
  • Skolā pieejams: bibliotēka, bezmaksas internets, Wi-Fi, datorklase, atpūtas telpa, mācību (self-study) telpa un telpa pusdienošanai

 

LSI Paris - Franču valoda Parīzē, Francijā / Французский язык в Париже
LSI Paris - Franču valoda Parīzē, Francijā / Французский язык в Париже
LSI Paris - Franču valoda Parīzē, Francijā / Французский язык в Париже
LSI Paris - Franču valoda Parīzē, Francijā / Французский язык в Париже

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!