Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Atpūtas komplekss ''Lielbornes Muiža''

Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā. Jūs esat laipni aicināti izbaudīt vēstures un dabas skaistumu, apmetoties telšu vietās Lielbornes muižas pagalmā.

No muižas ēkas paveras skats uz Daugavu,  jo līdz likteņupei un iespējām nopeldēties vai pamakšķerēt ir vien pārsimt metru. Tāpat arī Lielbornes muiža ir piemērota izvēle ūdenstūristiem. Ceram satikt aizvien vairāk velobraucēju, jo caur muižas parku vijas arī jaunatklātais velomaršruts Nr. 35 „Daugavas loki“.

Šobrīd apskatāma, iespējams, 18. gs. celtā vecā pils, kā arī 19. gs pirmajā pusē klasicisma stilā celtā jaunā pils. Lielbornes muižas kungu mājas jaunākā daļa pārbūvēta 19. gs. beigās un 20. gs. sākumā. Kungu māja, kas ir raksturīgs vasarnīcas stila piemineklis Augšzemē, var lepoties ar savām dekoratīvi izstrādātajām konstrukcijām un apdares detaļām, kas rada savdabīgu māksliniecisko iespaidu.

Muižas parkā, kas plešas abpus Bornes upei, apskatāmi divi dižkoki: ozols un vīksna, apmeklētāju acis priecēs arī lapegles un neparasti skaista priede. Pastaigu takas ved gan gar straujo Bornes upi, gan pa tās stāvajām nogāzēm, paverot romantisku skatu uz Daugavas lokiem, dzirnavu drupām un ūdenskritumu, drīzumā arī dzirnavu dīķi, jo šobrīd notiek parka atjaunošanas darbi.

Šī ir vieta, kuru noteikti iemīļos ģimenes ar bērniem, kur tām būs pieejamas visdažādākās aktīvās atpūtas iespējas: šūpoles, bērnu laukums, kāpšanas siena, āra trenažieris u.c., bet vecākiem – garda rīta kafija.

CENAS PAR NAKTI EUR
Persona 5
Bērns (5 - 15)  2
Automašīna 3
Motocikls 1
Mikroautobuss 5
Karavāna 6
Elektrība (karavānai) 3
Duša 1
Suns 1
Melna kafija 1
Kafija ar pienu 1.5
Latte, kapučino 2
Tēja 1

Lielbornes muiža, Lielborne, Salienas pagasts, Daugavpils novads; GPS: 55.8661168 , 26.972135
T. 29284480; 28328836; 67223122; nora@durbe.edu.lv;
 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!