PGL motosporta nometne

Ja Tevi aizrauj ātrums un vēlies šajā vasarā gūt pozitīvi uzlādējošu adrenalīna devu, PGL motosporta nometne ir domāta tieši Tev. Katra diena būs aizraujoša un piedzīvojumiem bagāta – no rītiem Tu apgūsi un uzlabosi savas braukšanas prasmes, pēcpusdienā varēsi izvēlēties kādu no 20 sporta nodarbībām, bet vakarā Tevi sagaida bagātīga izklaides programma. Pozitīvas emocijas garantētas, turklāt iepriekšējas priekšzināšanas un prasmes nav nepieciešamas!

Nometnē atpūšas un nodarbībās piedalās arī vietējie britu bērni. Līdz ar to Tev būs iespēja praktizēt angļu valodu nepiespiestā atmosfērā.

Atrašanās vieta

Nometne norisinās divos kampusos – Osmington Bay kampusā Lielbritānijas dienvidos un Boreatton Park kampusā netālu no Birminghemas.

Osmington Bay kampuss atrodas pašā jūras krastā ar privātu pludmali tikai nometnes dalībniekiem! Šeit atrodas liela sporta zāle ar klinšu kāpšanas sienu, savukārt ūdenssporta aktivitātes tiek organizētas netālajā Portlandas salā, kurā 2012. gadā norisinājās Olimpisko spēļu burāšanas sacensības.

Boreatton Park ir lielākais PGL valodu skolas kampuss. Kampusa teritorijā atrodas klinšu kāpšanas siena, futbola laukums, īsta smilšakmens klints alpīnismam, šķēršļu trase, milzīgas šūpoles, kā arī upe un trīs ezeri ūdenssporta nodarbībām.

Aktivitātes

Pirmajā dienas daļā jauniešiem paredzētas motosporta nodarbības, kas ietver braukšanu ar motociklu, kvadraciklu un kartingu. Atbilstoši bērnu vecumam, transportlīdzekļu dzinēju tilpums ir robežās no 50 līdz 80 kubikcentimetriem. Nodarbībās Tu mācīsies noturēt līdzsvaru, pārslēgt ātrumus, uzsākt braukšanu un apstāties. Pieredzējušākiem braucējiem būs iespēja izmēģināt spēkus dažādās šķēršļu trasēs un rampās. Visu ekipējumu (ķiveri, aizsargbrilles un kombinezonu) nodrošina skola.

Savukārt pēcpusdienās Tu varēsi izvēlēties kādu no vairāk nekā 20 sporta aktivitātēm – loka šaušanu, šķēršļu trasi, paukošanos, airēšanu, orientēšanos, plostu būvēšanu un daudz ko citu. Tā ir lieliska iespēja nedēļas laikā izmēģināt sešas dažādas aizraujošas aktivitātes un iegūt jaunas prasmes.

Aptuvens dienas plāns:

  • Brokastis
  • Motosporta nodarbības
  • Pusdienas
  • Izvēlētā sporta nodarbība
  • Vakariņas
  • Vakara izklaides programma – talantu šovs, vakars pie ugunskura, viktorīna utt.

Dzīvošana

Boreatton Park kampusā jaunieši sadalīti pa vecumiem. Jaunākie bērni līdz 10 gadu vecumam dzīvo vēsturiskajā skolas rezidencē, kas būvēta jau 1857. gadā. Divstāvīgajai ēkai ir 4 ieejas durvis, 12 skursteņi un 365 logi! Bērni dzīvo 8-16vietīgās istabās ar dalītu vannasistabu.

Savukārt jaunieši līdz 16 gadu vecumam dzīvo ‘Tall Timbers’ namiņos 4-6vietīgās istabiņās ar vannasistabu. Jauniešiem no 13 līdz 16 gadu vecumam ir atsevišķa atpūtas telpa.

Osmington Bay kampusā jaunieši dzīvo namiņos 4-6vietīgās istabiņās ar vannasistabu. Visi namiņi atrodas pakalnā, un no tiem paveras iespaidīgs skats uz piekrasti un jūru.

Līdzi jāņem dvieļi un gultasveļa. Ja tomēr ceļasomā vieta neatrodas, gultasveļu iespējams izīrēt uz vietas kampusā.

Ēdināšana  

Trīsreizēja ēdināšana kampusa ēdamzālē. Katrā ēdienreizē tiek pasniegti arī svaigi augļi un dārzeņi.

Vecums: 7 – 16 gadi

Datumi 2017:

22. jūlijs – 29. jūlijs (Osmington Bay, Boreatton Park un Marchants Hill)
39. jūlijs – 5. augusts (Osmington Bay, Boreatton Park un Marchants Hill)
5. augusts – 12. augusts (Osmington Bay, Boreatton Park, Caythrope Court un Marchants Hill)
12. augusts – 19. augusts (Boreatton Park, Caythrope Court un Marchants Hill)

Cena: 619 GBP

Cenā iekļauts: tematiskās nodarbības, pēcpusdienas sporta aktivitātes, vakara izklaides programma, dzīvošana (kampuss pēc izvēles), trīsreizēja ēdināšana

Papildu izmaksas: aviobiļete, apdrošināšana, transfērs, gultasveļas īre (pēc izvēles) – 22 GBP

 

Iečeko arī PGL fotogrāfēšanas nometni!

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!