Royal Language Training, Washington DC

Unikāla nometne: Amerika + Kanāda!

Vecums: 12 - 18 gadi

Nometnes datumi 2020: 12. jūlijs - 9. augusts (4 nedēļas)

Vai gan būtu pieļaujams, esot Amerikas austrumu krastā, neapmeklēt vareno Ņujorku? Nē!
Vai ir iespējams, esot Amerikā, pie reizes apciemot Kanādu? Jā! Mēs ar prieku  jums piedāvājam pašu populārāko jauniešu programmu, kurā ietverts 3 nedēļu mācību kurss angļu valodā + tūre Kanādā!
Jūsu vasaras nometne sākas ar neaizmirstamu braucienu uz Kanādu, jums tikai jābūt gataviem šai plašajai pozitīvo emociju gammai. Jūs ieraudzīsiet Niagāras Ūdenskritumu (gan dienā, gan vakarā), izbaudīsiet skaisto Toronto un Tūkstoš Ezeru rajonu, apmeklēsiet Otavu un franciski runājošo Monreālu ( tajā skaitā Formula 1 salu un pazemes pilsētu), kā arī daudzas citas vietas. Tūre noslēgsies ar divu dienu ekskursiju uz Ņujorku un, varat būt droši, - Jūs ieraudzīsiet nozīmīgākās un skaistākās nekad nerimstošās pilsētas vietas!
Tālāk programma turpinās Lisburgā/Herdonā ar trīs nedēļu angļu valodas mācībām, kura papildināta ar interesantu izklaides un ekskursiju programmu. Jauniešus gaida ekskursija uz Balto Namu, Kapitolija ēku, pasaulē lielāko Aviācijas un Kosmosa muzeju, apmeklēsiet arī lielāko šokolādes fabriku pasaulē, kā arī izklaidēsieties Amerikas lielākajos atrakciju parkos! Protams, būs ar sports, pikniki un diskotēkas!

Atrašanās vieta:
Mācību centrs atrodas burvīgajā Herdonas pilsētiņā, tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Lisburgas, netālu ir polpulārais "Dulles Shopping Center". Rajonā ir daudz parku un iekoptu dārzu, neskaitāmas kafejnīcas, restorāni un mazi veikaliņi.
Informācija par pilsētu: Lisburga - pilsēta, kurā dzīvo ap 30 000 iedzīvotāju, ir viena no dzīvākajām un ātrāk augošajām pilsētām Virdžīnijas štatā. Pateicoties pilsētas izdevīgajam ģeogrāfiskajam stāvoklim, tikai 56 km no galvaspilsētas Vašingtonas, skolēnus gaida interesantas ekskursijas. 1812. gada kara laikā Lisburga bija Amerikas pagaidu galvaspilsēta. Šeit tika pārvesti paši vērtīgākie valsts dokumenti, starp kuriem bija arī Neatkarības Deklarācija un Konstitūcija!

Skolas priekšrocības:
* Dāvanā no skolas - bezmaksas ekskursija uz Niagāras ūdenskritumu!
* Aizraujoša un izglītojoša ekskursiju programma Amerikā un Kanādā!
* 4 nedēļu gara programma tiek piedāvāta par 3 nedēļu programmas cenu!

Dzīvošana:
Mācību laikā Lisburgā/Herdonā dzīvošana paredzēta viesģimenēs divvietīgās istabiņās ar trīsreizēju ēdināšanu. Kanādas un Ņujorkas tūres laikā - viesnīcā (četrvietīgos numuriņos) ar brokastīm. Papildus izdevumi ēšanai aptuveni 200 USD.

Īpaša cena 2020. gadā: 2950 USD + 150 EUR.

Programmas cenā iekļauts:

* 3 nedēļu mācības ar 20 angļu valodas stundām nedēļā;
* Dzīvošana viesģimenē;
* Trīsreizēja ēdināšana;
* Kanādas tūre;
* Dzīvošana viesnīcā ar brokastīm Kanādā un Ņujorkā;
* Sporta un izklaides programma;
* Ekskursijas un ieejas biļetes, ieskaitot 2 atrakciju parkus (atrakciju parku apmeklēšanas dienās pusdienas nav iekļautas);
* Sagaidīšana un pavadīšana lidostā;
* ASV iebraukšanas atļaujas noformēšana.

Papildus:
* Aviobiļete uz Vašington DC (Dulles lidosta);
* Apdrošināšana sākot no 55 EUR;
* Pusdienas un vakariņas Kanādas tūres laikā (aptuveni 200 USD).

Uzmanību! Jo ātrak veiksiet rezervāciju aviobiļetei, jo lētāk tā maksās. Neatstājiet uz pēdējo brīdi!

Ko saka par programmu mūsu studenti:
Lienes Žīgures stāsts: ''Atcerēšos mūžīgi''!

Dodam ieskatu Madaras iespaidos par RLT nometni: "Emocijas paliek atmiņā uz ilgu laiku!"

Vēl iesakām pievērst uzmanību šādiem grupu braucieniem:

Malta: 7. jūlijs - 29. jūlijs

Braitona: 12. jūlijs - 26. jūlijs

Prāga: 1. jūlijs - 30. jūlijs; 1. augusts - 30. augusts

Ņujorka: 25. jūnijs - 8. jūlijs

ASV Coast to Coast: 1. jūlijs - 21. jūlijs

Angļu valodas nometne Amerikā / Английский язык для молодежи в Америке

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana