Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

St. Paul Preparatory School

St. Paul Preparatory School (SPP) atrodas Minesotas štatā, pilsētā St. Paul, kura atrodas gleznainās Misisipi upes krastos, tieši pretī Mineapolisai 214 metru augstumā virs jūras līmeņa. St. Paul pilsēta ir mājvieta daudzām populārām sporta komandām un prestižām, pasauslavenām kompānijām, un tās lepnums ir gleznainā daba - ne katrā pilsētā atrodas upe, meži, lauki un parki.
Šī nelielā privātskola savu darbību uzsāka 2003. gadā, un jau ir iemantojusi labu reputāciju, pateicoties augstvērtīgajām studiju programmām, profesionālajiem pasniedzējiem un individuālajai pieejai katram studentam. Skola atrodas pilsētas vēsturiskajā centrā, kas sniedz skolēniem brīnišķīgu iespēju visur pārvietoties kājām, iespēju apmeklēt pilsētas bibliotēku, sporta zāles, teātrus un citas iestādes. Skolas akadēmiskās programmas ir akreditētas Ziemeļ-Centralajā Asociācijā (North Central Association), un skolas absolventu zināšanas atbilst oficiālajiem Minesotas štata vidusskolu standartiem. Īpaši pievilcīga ir iespēja 11. un 12. klašu skolēniem apmeklēt izvēles programmas St.Tomas universitātē, ko nodrošina sadarbība ar šo augstskolu. Skolā šobrīd mācās studenti no 32 pasaules valstīm: ASV, Vācijas, Brazīlijas, Francijas, Polijas, Spānijas, Krievijas un citām valstīm. Vairāk nekā 90% skolas absolventu sekmīgi iestājušies un uzsākuši studijas vadošajās ASV, Kanādas un Lielbritānijas augstskolās.

Mācību programmas:
Vidusskola (High School Program) - 9. līdz 12. klase
Programma tiek organizēta pēc standarta mācību plāna - katru darba dienu notiek 6 mācību stundas. Šobrīd skola piedāvā 9 kursus Advanced Placement līmenī; pēc veiksmīgas kursa pabeigšanas skolnieki tiek iekļauti nākamajā - universitātes programmā. Absolvējot vidusskolas programmu, skolnieks saņem atestātu, ar kuru ir iespējams turpināt mācības jebkurā universitātē visā pasaulē. Mācību gads sākas augusta beigās un beidzas jūnijā. No Ziemassvētkiem līdz Jaunajam gadam skolā ir brīvdienas. Dokumentu iesniegšana vidusskolas programmai ilgst līdz aprīļa vidum, dažos gadījumos tā var tikt pagarināta līdz jūnija beigām. 
Skolā apgūsiet šādus mācību priekšmetus: Art, Calculus AB, Chemistry, Computer Science, English Literature & Composition, Environmental Science, Government & Politics, Statistics, U.S. History, World History.

Iestāšanās prasības: angļu valodas zināšanas vidējā līmenī (atzīme skolā vismaz 7 balles), labas sekmes, sekmju izraksti (liecības) par pēdējiem 3 mācību gadiem, 2 rekomendācijas vēstules un motivācijas vēstule.

Stipendija! Skolēniem, kuri vēlas saņemt stipendiju, nepieciešams aizpildīt speciālas anketas, kuras iespējams saņemt mūsu birojā. Stipendiju var saņemt skolnieki par sasniegumiem mācībās, sportā un mākslā, un tās apmērs var sasniegt līdz 4000 USD no pilnās programmas cenas mācību gadam vai semestrim!

Dzīvošana:
Studenti dzīvo amerikāņu viesģimenēs, tiek nodrošināta trīsreizēja ēdināšana. 

Programmas izmaksas: 
Akadēmiskais semestris (septembris - janvāris vai janvāris - jūnijs): 12 525 USD
Akadēmiskais gads (septembris - jūnijs): 24 650 USD

Cenā iekļauts: apmācības; dzīvošana viesģimenē; divreizēja ēdināšana darba dienās, trīsreizēja ēdināšana brīvdienās, reģistrācijas maksa, lidostas transfērs, mācību grāmatas un materiāli, autobuss uz skolu un atpakaļ, ekskursijas.

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!