St.Andrew's College: Loretto School

Iepazīsti Skotiju savās vasaras brīvdienās! Angļu valodas nometne St Andrews College atrodas prestižajā privātskolā Loretto School, kura dibināta jau 1827. gadā. Lielajā skolas kampusa teritorijā, kurš aizņem 85 akrus zemes, atrodas skolas vēsturiskā ēka un rezidences, iekopti daiļie dārzi un parks, labiekārtoti, mūsdienīgi sporta kompleksi, tenisa, skvoša, lauku hokeja un futbola laukumi, baseins, kompjūtercentrs,kā arī mākslas studijas, teātra ēka ar 300 skatītāju vietām un skaņu ierakstu studija. Šī skola ne tikai Skotijā ir slavena ar iespējām studentiem mācīties elitāro golfa spēli.

Bērniem un jauniešiem būs lieliskā iespēja apmeklēt slavenakās un aizraujošākās Skotijas vietas: Edinburgu, Glāzgovu, Lohnesu, Stirlingu pili un daudzas citas. Nometnes laikā vēl nevienam bērnam nav bijis garlaicīgi - katra diena nes jaunus piedzīvojumus!

Atrašanās vieta: Skolas teritorija atrodas mazajā Masselburgvas kūrortpilsētiņā, tikai 500 m no galvenās ielas un 6 jūdžu attālumā no Edinburgas, pašā Ziemeļu jūras krastā. Līdz Edinburgas lidostai ir tikai 30-40 minūšu brauciens.

Dzīvošanas iespējas: studenti dzīvo 5 labiekārtotās, modernās rezidences mājās nometnes teritorijā. Jaunākie bērni dzīvo 3-4 vietīgās istabiņās, bet jaunieši katrs savā vienvietīgā istabiņā. Katrā rezidences mājā ir viesistaba, kurā bērni un jaunieši atpūšas, spēlē dažādas spēles, skatās TV, komunicējas. Katrā ēkā ir arī sava virtuve, kurā katrs pats var sev pagatavot kādu našķi vai uzvārīt tēju un kakao. Lielākajā daļā istabiņu duša un tualete ir iekšā.

Kopējā informācija:

  • Studentu vecums: 9-17 gadi
  • Nometnes datumi: 10.07. - 31.07.2016.
  • Mācību intensitāte: 20 stundas nedēļā

Informācija atjaunota 21.12.2015.

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!