MSM sagatavošanās programma medicīnas studijām

Ja vēlies studēt medicīnu un kļūt par pieprasītu speciālistu, bet nejūties gana pārliecināts par savām priekšzināšanām ķīmijā, bioloģijā un angļu valodā, lai iestātos prestižā medicīnas universitātē, piesakies MSM Academy medicīnas sagatavošanās kursam Čehijas galvaspilsētā Prāgā! Pēc programmas absolvēšanas Tu varēsi veiksmīgi nokārtot iestājeksāmenus un uzsākt mācības Tevis izvēlētajā studiju programmā angļu valodā.

Pateicoties augstajai studiju kvalitātei angļu valodā, konkurētspējīgajai mācību maksai un plašajam studiju programmu piedāvājumam, jaunieši no visas pasaules izvēlas medicīnas studijas tieši Čehijā. Pievienojies viņiem arī Tu!

Pēc programmas pabeigšanas Tu varēsi pieteikties studijām Masarky Universitātē, Palacký Universitātē, Ostravas Universitātē vai prestižākajā Čehijas augstskolā – Kārļa Universitātē, kas dibināta 1348. gadā un iekļauta Eiropas TOP 27 universitāšu skaitā. Piedāvātās medicīnas studiju programmas angļu valodā:

• Medicīna (6 gadi)
  • Zobārstniecība (5 gadi)
  • Farmācija (5 gadi)
  • Māszinības (3 gadi)

Lai iestātos universitātē, sekmīgi jānokārto iestājeksāmeni ķīmijā, bioloģijā un fizikā/matemātikā.

Studiju maksa medicīnas programmām Čehijā – sākot no 9600 EUR / gadā.

Mācību programma

Bioloģija

40 stundas

Ķīmija

30 stundas

Fizika

40 stundas

Matemātika

30 stundas

Angļu valoda

560 stundas

Mācības norisinās katru darba dienu no 9:00 līdz 16:00.

Ilgums: 1 semestris vai 1 gads

Datumi:

• 15. septembris – 7. jūnijs (gada programma)
  • 15. septembris – 16. decembris (rudens semestris)
  • 15. janvāris – 7. jūnijs (pavasara semestris)

Norises vieta: Čehijas Tehniskā universitāte

Cena: 3700 EUR (semestra programma) / 4900 EUR (gada programma)

Cenā iekļauts: mācības, transfērs, SIM karte, ekskursija pa Prāgu, sabiedriskā transporta mēnešbiļete 2 mēnešiem, kultūras programma (ekskursijas pa pilsētu, muzeju un izstāžu apmeklējums, sporta aktivitātes, atvadu vakariņas, konsultācijas par studijām izvēlētajā universitātē)

Papildu izmaksas: aviobiļete, dzīvošana (aptuveni 200 EUR / mēnesī), ēšana, apdrošināšana, sabiedriskais transports, programmas reģistrācijas maksa 200 EUR

Uzņemšanas nosacījumi: pabeigta 12. klase

Iesniedzamie dokumenti: atestāts par vispārējo vidējo izglītību, 10.-12. klases sekmju izraksts, pabeigtās mācību iestādes akreditācijas dokumentu kopija

Pieteikšanās rudens semestrim / gada programmai – līdz 31. augustam, pavasara semestrim – līdz 31. decembrim.