Valodu kursi ārzemēs > Noridža

Flying Classrooms - angļu valodas skola senajā angļu pilsētā Noridžā, kura ir Norfolkas grāfistes galvenā pilsēta Anglijas austrumos. Gleznainā pilsēta ar noslēpumainajiem dārziem un parkiem, seno piļu drupām Vensumas upes krastos, šajā pilsētā atrodas arī viena no Anglijas senākajām, skaistākajām un iespaidīgākajām baznīcām.

Skolā kopumā ir 18 klašu telpas, kurās visās ir bezmaksas internets, tāpat studentu ērtībām iekārtota atpūtas telpa ar televizoru, žurnāliem un avīzēm, dārzs, kā arī galda teniss un galda futbola aprīkojums brīvā laika pavadīšanai. Tā, šajā neformālajā un dzirkstošajā atmosfērā paralēli mācībām, varēsiet sev iegūt jaunus draugus un praktizēt jauniegūtās angļu valodas zināšanas pat neizejot no skolas.

Skolā strādā augsti kvalificēti sava aroda pratēji, ņemot vērā to, ka Norfolkā ir maz angļu valodas skolu ārzemniekiem, tieši Flying Classroms satiksiet pašus labākos angļu valodas pasniedzējus un būsiet vairāk kā vienkārši apmierināti ar šeit iegūtajām zināšanām!

Atrašanās vieta
Skola atrodas pašā Noridžas centrā, 250 metru attālumā no Vensumas upes un 10 minūšu gājiena attālumā no pilsētas centrālās stacijas. Blakus skolai ir ļoti daudz kafejnīcu, restorānu un veikaliņu.

Dzīvošana– skola piedāvā studentiem dzīvošanu ļoti viesmīlīgās angļu viesģimenēs, kur katram studentam tiek piešķirta vienvietīga istabiņa un divreizēja ēdināšana. Ģimenes var atrasties gan nieka pāris minūšu gājiena attālumā vai 10-20 minūšu brauciena attālumā no skolas.

Kopējā informācija:

  • Minimālais studentu vecums - 14 gadi, vidējais studentu vecums skolā 25-30 gadi
  • maksimālais studentu skaits klasē 14, bet vidēji ir 8 studenti klasē
  • vienas nodarbības ilgums 45 minūtes

 

Курсы английского языка, Англия, Норвич
Курсы английского языка, Англия, Норвич
Курсы английского языка, Англия, Норвич
Курсы английского языка, Англия, Норвич

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!