Valodu kursi ārzemēs > Jaunzēlande

LSI Auckland atrodas pašā pilsētas centrā. Skolā ir gaišas un saulainas klases, no kurām paverās skats uz neatkārtojamo palmu parku. Mūsdienīgais aprīkojums palīdz un mudina mācīties.
Augsti kvalificēti pasniedzēji, kuri, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, izmanto tikai mūsdienīgas un efektīvas mācību metodes. Sociālā un kultūras programma, pasniedzēju un darbinieku palīdzība sniedz studentiem iespēju atrasties draudzīgā vidē un gūt maksimālu labumu valodas zināšanu uzlabošanā.

 Atrašanās vieta 

Skola atrodas Oklendas centrā, netālu no daudzajām kafejnīcām, restorāniem un tikai 10 minūšu gājienā no pilsētas autobusu centrālās stacijas. Skolas gaišo klašu logi paver skatu uz palmu parku, kā arī skolas labiekārtotās telpas un aprīkojuns mudina studentus mācīties ar aizrautību.

Oklenda ir unikāla pilsēta, kura atrodas Jaunzēlandes ziemeļu daļā. Tai ir 2 ostas, 48 apklusuši vulkāni un vairāk kā 50 dažādas salas. Multikulturāla vide, iespaidīgi skati un elpu aizraujošas ainavas ierindo pilsētu pasaules populārāko un aizraujošāko pilsētu sarakstā. Oklenda ir viens no apdzīvotākajiem rajoniem Jaunzēlandē. Šī pilsēta katram piedāvā ko savdabīgu - lieliskas pludmales, gleznaini līči, dažādi veikali, nakts dzīve.
Oklenda tiek uzskatīta par "logu" uz Jaunzēlandi, tās finansiālo un rūpniecisko centru. Pilsētā dzīvo vairāk nekā 1,3 miljoni iedzīvotāju un tā var piedāvāt ko aizraujošu ikvienam - lieliskās pludmales, nepieredzētas iepirkšanās iespējas, nakts dzīvi, lielpilsētas kultūras aktivitātes. Oklendu bieži vien sauc par "buru pilsētu" pateicoties vietējo iedzīvotāju kaislībai uz burāšanu un jahtām. 

Skolas priekšrocības

  • lieliskas atpūtas programmas - sporta, kultūras vai sociālās;
  • brīnišķīgs klimats un lielas iespējas nodoties ūdens sportam;
  • atrodas vienā no pasaules skaistākajām vietām;
  • internacionāla vide, jo skolā satiekas 17 dažādu tautību pārstāvji.

Kopēja informācija

Minimālais kursantu vecums: 16 gadi
Maksimālais kursantu skaits klasē: 14
Vidējais kursantu skaits klasē: 8
Vienas nodarbības ilgums: 50 minūtes

Skolā ir pieejams:
atpūtas istaba, bibliotēka, interneta klase

Акreditācijas:
NZQA (New Zealand Qualifications Authority), C.O.P.-M.O.E. (Ministry of Education - Code of Practice), Audited Member of English New Zealand
 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!