Valodu kursi ārzemēs > Vankūvera

Kā zināms, gandrīz katram cilvēkam dzīvē pienāk brīdis, kad parādās liela vēlme kļūt par daļu no mātes dabas, uz brīdi aizbēgt no sabiedrības, mašīnu trokšņa, lielajiem debesskrāpjiem, darba un stresa.
Vai arī Tu vēlies saplūst ar dabu, ciemojoties zirgu rančo? Ir lielisks risinājums!
ESL Wildness rančo Kanādā piedāvā vairākas nestandarta mācību programmas, kuras nelīdzinās tradicionālajiem kursiem, to laikā tiek iegūtas jaunas iemaņas palīdzot rančo darbos, strādājot un kopjot zirgus (rančo mitinās  40 zirgi), dzīvojot draudzīgā ģimenes atmosfērā un uzlabojot savu komunikatīvo angļu valodu.
Kanāda ir viens no labākajiem galamērķiem angļu valodas apgūšanai un daudzi studenti dodas uz šo valsti skaistās un neskartās dabas dēļ. Pēdējo 25 gadu laikā rančo dāvā studentiem emocionālo mieru, garīgo labklājību un iespēju pilnveidot savu angļu valodu.

Par skolu: Kevan Bracewell ir dibinājis šo 5000 kvadrātkilometru lielo rančo ar savu ģimeni 1980. gadā, kopš 1990. gada rančo ieviesa arī mācību programmas, kuru popularitāte nemitīgi aug, jo viss tiek attīstīts un uzlabots.
Rančo mērķis ir panākt, lai studenti pilnveido savas angļu valodas zināšanas neformālā un draudzīgā atmosfērā. Nodarbības notiek mazās mācību klasēs, jo pētījumi apstiprina, ka mazs studentu skaits klasē nodrošina labākus rezultātus maksimāli īsā laika periodā.
Bieži vien pa mācību klases logiem var novērot graciozas stirnas, kuras nesteidzīgi pastaigājas pa rančo teritoriju.
Pavadot laiku šeit, katram ir nodrošināts veselīgs un kustīgs dzīves veids un patīkama fiziskā slodze, kas noteikti nāks par labu pilsētnieka veselībai un mājās jūs atgriezīsieties ne tikai ar uzlabotu angļu valodu, bet ar veselīgu sejas krāsu, jaunām zirgu kopšanas iemaņām un svaigu prātu. Pēcpusdienās tiek praktizētas jautras, interaktīvas aktivitātes, piemēram, jāšana, mācības laso mešanā, beisbols u.c.

Atrašanās vieta: Kanāda – milzīga valsts ziemeļos, kura ir atpazīstama ar skujkoku un kļavu mūžzaļām krāsām, kalniem un ledājiem, ezeriem un upēm, protams, arī hokeju, lāčiem un gardo kļavu lapu sīrupu. Neskatoties kurp jūs dosieties, uz kuru pusi skatīsieties, no dabas skatiem aizrausies elpa!
ESL Wildness rančo atrodas Kanādas provincē – Britu Kolumbijā, 4 stundu attālumā no lielākās pilsētas Vankūveras, Chilcotin kalnos, kurus ieskauj kristāldzidras upes un neskarti egļu meži. Šī vieta ir īpaša ar to, ka no 945 tūkstošiem kvadrātkilometru, 12% aizņem aizsargājamās teritorijas.

Pamata programmas:
The ESL Program – programmā ietilpst 15 angļu valodas stundas nedēļā (3 ak.st. dienā). Katru dienu pēc nodarbībām visi studenti dodas ārpus mācību klasēm, lai izbaudītu dabu un laiku ar zirgiem.
Dzīvošana rančo bez angļu valodas nodarbībām – ja uzskati, ka angļu valodu esi apguvis pietiekami, vari doties uz rančo vienkārši izbaudīt dabu palīdzot rančo ikdienas darbos. Arī šai programmai ir pieejamas pēcpusdienas aktivitātes, lai pilnībā izbaudītu visu, ko spēj dot rančo.

Papildus programmas pēc pieprasījuma:
Extended Immersion Program – studenti var pievienoties šai programmai pēc pamata valodu kursa pabeigšanas un turpināt papildināt savas iegūtās zināšanas.
Stažēšanās programmas – tiem, kuri jau beiguši savas studijas, bet joprojām vēlas turpināt papildināt savas zināšanas. Ir pieejamas šādas programmas – tūrisma menedžments, ekstremālais tūrisms, administrēšana, vadība u.c.

Dzīvošana: Rančo mērķis ir likt justies visiem iebraucējiem kā mājās, nodrošinot lielisku izmitināšanu un trīsreizēju ēdināšanu. Studenti dzīvo rančo rezidencē, 2 minūšu gājienā no mācību klasēm, vienvietīgās istabās. Rančo ir pieejamas kopējās vannas istabas, liela bibliotēka ar pieeju internetam, virtuve un ēdnīca.

Bezmaksas aktivitātes (katrai programmai): Laso mešanas nodarbības, pārgājieni, peldēšana, beisbols, badmintons, volejbols, filmu naktis, galda un kāršu spēles, makšķerēšana, ogošana, bingo nakts, karaoke, barbekjū u.c.

Aktivitātes par papildus samaksu (pēc vēlmes): Mežonīgās dabas apskate, jāšanas piedzīvojumi, kovboju aktivitātes, makšķerēšanas piedzīvojumi, rančo aktivitātes, sports.
* Mežonīgās dabas apskate: Grizlī lāču vērošana, mežonīgās dabas apskate (ar zirgu vai traktoru).
* Jāšanas piedzīvojumi: Diena kalnos, jāšanas nodarbības, zirgu sacensības.
* Kovboju aktivitātes un makšķerēšanas piedzīvojumi.
* Rančo aktivitātes: Kravas auto tūre, pārgājieni, šaušana ar loku, šaušana pa mērķiem, izbraucieni ar kalnu riteņiem, zelta ieguves vietas apskate.
* Sports: Sacīkstes zirga mugurā.

Vai Jūs zinājāt, ka:

  • Kanādas nosaukums radies no vārda „kanata” (ciemats);
  • Pats garākais ģeogrāfiskais nosaukums - Pekwachnamaykoskwaskwaypinwanik Lake, kas tulkojumā nozīmē – „Tur, kur ķer foreles uz ēsma”;
  • Gandrīz pusi no valsts platības aizņem nacionālie parki;
  • Zirgi vidēji dzīvo 25-30 gadus;
  • Vidēji pasaulē ir 160 dažādas zirgu sugas;
  • Zirgi redz pasauli krāsainu, atšķirībā no vairākuma citu dzīvnieku, tomēr – sarkanu un zilu krāsu tie neredz;
  • Zirgi spēj atšķirt emocijas cilvēku balsī.

Kopējā informācija:

Kursa ilgums: 1-12 nedēļas
Minimālais vecums: 19 gadi
Maksimālais cilvēku skaits klasē: 10 cilvēki
Kursu sākums: katra pirmdiena

Cenā iekļauts: Nodarbības, dzīvošana, ēdināšana, jāšana ar zirgiem (3 stundas nedēļā), pēcpusdienas aktivitātes, rančo aprīkojums, sertifikāts.

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!