Valodu kursi ārzemēs > Cīrihe

Cīrihe - iespaidīgu vēsturisko ēku, gleznainu ielu un omulīgu kafejnīcu pilsēta. Šī noteikti ir arī viena no ieteicamākajām pilsētām Šveicē vācu valodas apgūšanai. Skola saviem studentiem piedāvā mūsdienīgas, labiekārtotas mācību klases, kopmjūterklasi ar bezmaksas pieeju internetam, atpūtas zonu pirms un pēc nodarbībām. LSI skola Cīrihē piedāvā dažādas intensitātes un zināšanu līmeņu kursus, tai skaitā sagatavošanos eksāmenu kārtošanai, piemēram Zertifikat Deutsch. Visi skolas pasniedzēji ir profesionāļi savā jomā un vienmēr gatavi palīdzēt katram šeit atbraukušajam studentam.

LSI skola studentiem piedāvā ne tikai augstvērtīgas nodarbības izvēlētajā vācu valodas kursā, bet arī aizraujošas ārpusklases nodarbes, izklaižu un ekskursiju programmu dažādām gaumēm un interesēm. Ziemā visiem interesentiem ir iespēja doties slēpošanas un slidošanas aizrautīgajā pasaulē, vasarā tās noteikti būs pastaigas pa Cīrihes un tās apkārtnes skaistākajām vietām, peldēšana, pikniki un gaļas cepšana, ekskursijas uz muzejiem, televīzijas studiju un daudzas citas aktivitātes. Skolai ir arī sava Student Benefit Card, kura sniedz atlaides daudzos muzejos, ēstuvēs, kinoteātros visā pilsētā. Brīvdienās skola organizē izbraukumus arī uz tālākiem Šveices maršrutiem, pārgājienus, braucienus pa upēm, slēpošanas un snouborda tūres, vizināšanos ar klanu velosipēdiem un daudz ko citu.

Atrašanās vieta

Skola atrodas tikai 5 minūšu gājiena attālumā  no pilsētas vēsturiskā centa un Cīrihes ezera.

Dzīvošanas iespējas - kursu laikā studentiem ir iespēja dzīvot šveiciešu viesģimenē, vienvietīgā istabā ar brokastīm vai brokastīm un vakariņām

Skolas priekšrocības

  • ļoti aktīva brīvā laika programma
  • skolas atrašanās vieta

Kopējā informācija

  • minimālais studentu vecums - 16 gadi
  • nodarbības ilgums - 45 minūtes
  • maksimālais studentu skaits klasē - 12


 

Vācu valodas kursi Šveicē / Курсы немецкого языка в Швейцарии
Vācu valodas kursi Šveicē / Курсы немецкого языка в Швейцарии
Vācu valodas kursi Šveicē / Курсы немецкого языка в Швейцарии

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!