Valodu kursi ārzemēs > Angļu valoda Islandē

Islande – viena no noslēpumainākajām un skaistākajām valstīm pasaulē. Šajā vasarā arī Tev ir iespēja iepazīt Islandes kultūru un mežonīgo dabu, piedaloties Iceland Secrets vasaras nometnē. Tu pavadīsi divas neaizmirstamas nedēļas kopā ar jaunajiem draugiem apceļojot Islandi, piedaloties dažādās aktivitātēs brīvā dabā un apgūstot ainavu fotogrāfēšanas pamatus. Iepriekšējas priekšzināšanas nav nepieciešamas – pasniedzēji Tev palīdzēs apgūt kompozīciju, ekspozīciju un pareizu apgaismojumu.

Ieskaties nometnes programmā un uzzini, kādi aizraujoši piedzīvojumi Tevi sagaida!

Nometnes programma:

1. diena

Ierašanās. Instruktāža. Tūre pa Islandes galvaspilsētu Reikjavīku. Vakariņas un nakšņošana hostelī Reikjavīkā.

2. diena

Došanās uz Islandes dienvidiem. Septiņu ūdenskritumu un melnās pludmales Reynisfjara apskate. Tematiskā fotogrāfēšanas nodarbība – ūdenskritumi. Pikniks. Vakariņas un nakšņošana Gerði viesu mājā, kuras apkārtnē mitinās arī vairāk nekā 1300 savvaļas aitu.

3. diena

Tematiskā fotogrāfēšanas nodarbība – ledāji. Svínafellsjökull ledāja apskate un pārgājiens uz Svartifoss jeb Melno ūdenskritumu. Pikniks Skaftafell nacionālajā parkā. Vakariņas un nakšņošana Gerði fermā.

4. diena

Brauciens caur Austrumu fjordiem. Tematiskā fotogrāfēšanas nodarbība – Austrumu fjordu ciemati. Vakariņas un nakšņošana nelielā piekrastes pilsētiņā Reyðarfjordur.

5. diena

Brauciens ar kajaku pa fjordiem. Ciemata izpēte. Peldēšanās. Tematiskā fotogrāfēšanas nodarbība – zivsaimniecības. Starpkultūru nakts.

6. diena

Pārgājiens uz Haifoss ūdenskritumu. Izjāde ar zirgiem. Tematiskā fotogrāfēšanas nodarbība – dzīve Austrumu fjordos. Islandes vakars – grillēts jērs un islandiešu filmas.

7. diena

Brauciens uz Raufarhofn netālu no polārā loka. Tas ir neliels ciemats pašos Islandes ziemeļos ar interesantām, vēsturiskām rūpnīcas ēkām.

8. diena

Tematiskā fotogrāfēšanas nodarbība – flora un fauna. Dettifoss ūdenskrituma apmeklējums (tas ir lielākais ūdenskritums Eiropā).

9. diena

Krasta līnija, 66°NORTH, bāka un ziemeļaustrumu tundra. Vakariņas un nakšņošana Raufarhöfn.

10. diena

Vaļu vērošanas tūre. Mývatn vulkāniskā ezera apskate. Vakariņas un nakšņošana netālu no ezera.

11. diena

Pārgājiens uz vienu no lielākajiem krāteriem pasaulē – Hverfjall. Pikniks un peldēšanās Green Lagoon termālajos baseinos. Tematiskā fotogrāfēšanas nodarbība – ainavas.

12. diena

Brauciens uz Reikjavīku. Vakariņas un nakšņošana Reikjavīkā.

13. diena

Brīvais laiks Reikjavīkā. Došanās mājup.

Dzīvošana: jaunieši dzīvos hosteļos un viesu mājās, 3-4vietīgās istabiņās. Cenā iekļauta trīsreizēja ēdināšana.

Vecums: 15 – 18

Datumi 2017: 2. – 14. jūlijs, 19. – 31. jūlijs; 3. – 15. augusts, 19. – 31. augusts

Cena: 3800 USD

Cenā iekļauts: dzīvošana, trīsreizēja ēdināšana, transports Islandē, ieeja Green Lagoon, vaļu vērošanas tūre, jāšana, izbrauciens ar kajaku, fotogrāfēšanas nodarbības, aktivitātes

Papildu izmaksas: aviobiļete, apdrošināšana, dokumentu noformēšanas maksa 120 EUR, kabatas nauda

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!