Valodu kursi ārzemēs > Grand Manan

Pabūt vienā no Kanādas salām un redzēt pašus lielākos dzīvniekus uz planētas, piedalīties neformālas angļu valodas nodarbībās, pilnveidot savas zināšanas un apgūt bioloģiju – šo visu var īstenot tikai jauniešu starptautiskā bioloģijas nometnē!

Redzēt to, kas slēpjas ūdens dzelmē, vairāk iepazīt jūras radības, pavērot kā tad īsti darbojas mūsu planēta – tā ir fantastiska dzīves iespēja, kuru saņemt. Iedomājies, cik neaizmirstami ir izjust vaļa varenumu pāris metru attālumā no sevis! Cik satraucoši ir gaidīt, kad no ūdens izleks milzīgs valis un ar ievērojamu blīkšķi ienirs atpakaļ ūdenī, izveidojot ievērojamus viļņus. To visu var piedzīvot Fundy Marine Science Institute - Whale Camp (starptautiskā vasaras bioloģijas nometne), tā ir īstā vieta iedvesmas rašanai, izpētei un jauniem atklājumiem! Whale Camp nometne lepojas ar to, ka ir iekļuvusi starptautisko nometņu saraksta desmitniekā pēc MSN Money reitinga datiem un nometne ir viena no labākajiem un veiksmīgākajiem ieguldījumiem bērna nākotnei.

Nometnes beigās katram jaunietim būs skaidra izpratne par ekoloģiju, jūras bioloģiju un zinātni, kas īpaši noderēs tiem, kura sapnis ir saistīt savu dzīvi ar bioloģiju.

Atrašanās vieta: Nometne atrodas Grand Manan salā (Kanādā), kuru apskalo Fundy līcis starp Menu štatu (Amerikā) un Jaunskotiju. Līcī ir viena no bagātākajām ekosistēmām pasaulē, šādu unikālu vietu ir tikai divas visā pasaulē un vienā no tām būs izdevība paviesoties! Sala un līcis ir slavens ar daudzo jūras zīdītāju dažādību, to skaitā, kuprainais valis, lielais valis, Ziemeļatlantijas valis, pelēkie roņi un daudzi citi jūras dzīvnieki, kā arī putnu milzīgā daudzveidība.

Par skolu: Nometnes dibinātāji Dennis un Orma Bowen izveidoja Whale Camp 1984. gadā. Tas bija ilgi lolots sapnis, jo viņi vēlējās parādīt Grand Manan šarmu, dabas skaistumu un jūras noslēpumainību. Dennis un Orma ir izstrādājuši programmu tā, lai tā sniegtu bērniem labākās emocijas, neviltotu jautrību un piedzīvojumus. Jau kopš 1985. gada uz nometni brauc bērni no Kanādas, ASV, Itālijas, Francijas un citām valstīm, lai piedalītos bioloģijas programmā!
Whale Camp aicina tos, kas spēj novērtēt īsto dabas skaistumu, vēlas rast īpašu saikni ar jūras plašumiem, nespēj iedomāties savu dzīvi bez ceļošanas un vēlas praktizēt angļu valodu ar vienaudžiem no citām valstīm.

Dzīvošana: Ērtā rezidencē, 4-6 vietīgās istabās (meitenēm un puišiem atsevišķi kampusi). Nometnes 12 hektāru lielajā infrastuktūrā ietilpst arī koncertzāle, futbola, basketbola un volejbola laukumi.
Rezidences ēdamzāle piedāvā plašu pārtikas izvēli, kurus gatavo meistarīgi pavāri. Veģetārieši var izvēlēties svaigos nometnes pašrocīgi audzētos dārzeņus.

Aktivitātes: Planktonu, sīku ūdens augu, delfīnu, cūkdelfīnu, roņu, putnu un vaļu pētīšana, smaiļošana, krabju ķeršana, zivju makšķerēšana, ūdens testēšana (lai saprastu, kādas ķīmiskās vielas atrodas līcī), golfs, sardīņu muzeja un slēpto ūdenskritumu apmeklēšana.
Bērnus un jauniešus gaida pētnieciskie izbraucieni 65 pēdu garā jahtā, trīs reizes nedēļā, lai biežāk un vērīgāk apskatīt vaļus un citus iemītniekus un būs iespēja doties unikālā apskates ekskursijā uz Toronto un visu dienu baudīt iespaidīgo Niagāras ūdenskrituma skatu.
Tūre pa senatnīgu zvejniekciemu – krāšņu krāsotu laivu apskate, pārgājieni pa akmeņainām piekrastēm un takām, bāku pētīšana, vaļu vērošana tieši no krasta! Katru vasaru zvejniekciemā uzplaukst brīnumskaisti savvaļas ziedi.

Jauniešu atsauksmes:

„Pirms došanās uz nometni es neticēju, ka varētu iejusties šeit un iegūt jaunus draugus. Esmu daudz iemācījies par vaļiem un citiem jūras iemītniekiem, kā arī es uzzināju daudz informācijas par sevi pašu un pasauli ap mani!” Rachel

„Dažus gadus atpakaļ es apmeklēju Whale Camp un tā bijusi pati brīnišķīgākā pieredze, kāda man jebkad ir bijusi” Laura

„Apmeklēju šo nometni un tā izmainīja manu dzīvi. Es izlēmu, ka vēlos kļūt par Jūras biologu un pētīt dzīvi ūdenī. Nometni beidzot iestājos vienā no Ziemeļkarolīnas universitātēm un kļuvu par biologu! Tagad es pasniedzu bioloģiju augstskolā un lepojos ar savu profesiju! Paldies nometnei par vērtīgo iedvesmu.” Joya

Kopējā informācija:
Nometnes ilgums: 1-3 nedēļas
Studentu vecums: 10-17 gadi
Datumi 2017. gadā: 25.06.-26.08.

Cenā ietilpst: Aktivitātes, dzīvo radību pētīšana, ekskursijas, dzīvošana, ēdināšana, transfērs.

Cenā neietilpst: vīza, apdrošināšana, aviobiļete, izbraucieni ar Kayak laivām (no 110 $ -  375 $, pēc izvēles), ekskursija uz Machias Seal salu (125$, pēc izvēles)

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!