Valodu kursi ārzemēs > Angļu valoda Turcijā
IM Academy - Angļu valoda Turcijā / Английский в Турции

Saule, vējš, dzidrās debesis, karstās dienas un siltās naktis, krāsainība, galvu reibinoši piedzīvojumi un atmiņas, ka arī angļu valodas nodarbības...vai var to visu apvienot? Protams, ja vien izvēlēsieties viesmīlīgo un spilgto Turciju!
Unikālās angļu valodas programmas un intensīvā brīvā laika programma atstās neaizmirstamus iespaidus sākot no vismazākajiem bērniem, līdz pat pusaudžiem un visprasīgākajiem pieaugušajiem! Šī skola ir atvērta visu paaudžu studentiem. Un pat neiedomājaties, ka ierodoties Turcijā, angļu valodu nevar dzirdēt un iemācīties. Skaistajā kūrortpilsētā Fethije, kurā atrodas šī valodu skola, dzīvo vairāk nekā 7000 britu un tieši tāpēc šī skola bez šaubām var piedāvāt saviem studentiem dzīvošanu angļu viesgimenēs un arī visiem pasniedzējiem angļu valoda ir dzimtā.
Skola jūs sagaidīs ar savām 20 mājīgajām, plašajām un gaišajām klašu telpām, tai apkārt ir labiekārtots un iekopts dārzs, bet tā teritorijā - baseins tieši skolas studentiem! Skolā pieejams bezmaksas Interneta pieslēgums, kā arī ikviens novērtēs tīro gaisu un atpūtas iespējas skolas teritorijā.
Šajā Turcijas Rivjēras rajonā saule spīd 300 dienas gadā, tāpēc mēs varam būt pārliecināti, ka apmākušas dienas jūsu atpūtu nesabojās!

Atrašanās vieta. Skola atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā no kūrortpilsētas Fethijes skaistajām pludmalēm un netālu no pilsētas centra. Mazā, bet ļoti pievilcīgā kūrortpilsēta Fethije atrodas klinšaino kalnu pakājē, priežu ieskautā rajonā līča krastā. Īpaši slavena šī pilsēta ir pateicoties savai tīrajai smilšu pludmalei, kura izstiepusies vairāku kilometru garumā un pie kuras atrodas mazās jahtu piestātnes un līci var sasniegt tikai ar laivu.
Tikai 15 kilometru attālumā no Fethijes atrodas pasaules skaistakā pludmale - Nāves jūras krasts! Kūrortpilsēta piedāvā neizsmeļamas iespējas saviem viesiem dažādām gaumēm: pludmali, seno pilsētu drupas, iespēju ieraudzīt zudušo pilsētu, ekstrēmos sporta veidus, izbraucienus ar jahtu, pērgājienus un daudz ko citu. Fethije - īsta paradīze zemūdens sporta faniem, kuri aizraujas ar burāšanu, makšķerēšanu, vindsērfingu, lidojumiem ar izpletni un citām aizraujošām nodarbēm. 

Priekšrocības

  • unikālā atrašanās vieta
  • angliski runājoša vide un teicamā mācību kvalitāte
  • pievilcīgas cenas

Fakti par skolu:

  • Studentu vecums: 13 - 17 gadi
  • Vasaras skola atvērta no 1. jūnija
  • Maksimālais studentu skaits: 12 klasē
  • Mācību intensitāte: 20 stundas nedēļā
  • Brīvā laika programmā iekļauti: orientācijas programma, ballīte jaunajiem studentiem, ekskursija pa Fethijes pilsētiņu (pastaigas stilā), izjāde ar zirgiem pa pludmali, akvaparks, ekskursija ar kugīti pa 12 salām, ekskursija uz vienu no pasaules skaistākajām lagūnām - Olu Denīzu, brauciens uz Nāves jūru un tās neskaitāmajām lagūnām, karaoke, Fethijes muzeju apmeklēšana, sporta programmas, deju nodarbības (austrumu dejas), diskotēkas utt.

Studenti runā
Renāte, 2012 gada vasara: Šī skola bija vislabākā skola manā pieredzē,esmu bijusi trijās citās skolās! Viennozīmīgi varu teikt, ka šī bija vislabākā, jo nodarbības, skolotāji un pati par sevi atmosfēra kas bija šajā skolā bija lieliska! Kaut gan nebiju priecīga par to, ka bija jāiet gulēt laikā, bet tas laikam arī bija vienīgais, kas neiepriecināja. Ēdiens bija ļoti labs, un tas garšoja visiem!
Varu šo skolu ieteikt visiem, kas grib satikties ar daudz jauniem cilvēkiem un un praktizēt savas valodas zināšanas.

Cenas spēkā līdz 2015. gada septembrim

 

IM Academy - Angļu valoda Turcijā / Английский в Турции
IM Academy - Angļu valoda Turcijā / Английский в Турции
IM Academy - Angļu valoda Turcijā / Английский в Турции
IM Academy - Angļu valoda Turcijā / Английский в Турции
IM Academy - Angļu valoda Turcijā / Английский в Турции
IM Academy - Angļu valoda Turcijā / Английский в Турции
IM Academy - Angļu valoda Turcijā / Английский в Турции

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!