Valodu kursi ārzemēs > Meersburg

Humboldt Institute ir dibināts jau 1977. gadā un šo gadu laikā skola ir izveidojusi daudzas filiāles Vācijā un Austrijā. Humboldt Institute ir viena no vadošajām vācu valodas skolām, kurā ir mācījušies studenti no vairāk ka 160 valstīm un studentu skaits ir pārsniedzis 40 000.

Skola specializējas ne tikai pieaugušo apmācīšanā, bet tai ir arī  īpaši izveidotie centri bērniem un jauniešiem no 15-18 gadu vecumam visā Vācijā. Ir centri, kuri ir atvērti studentiem visu gadu, ir arī vasaras skolas. Tiek piedāvātas dažādas intensitātes un interešu programmas sākot no individuālajām nodarbībām, regulārajiem, intensīvajiem un super-intensīvajiem kursiem līdz pat dažādu vācu valodas testu sagatavošanas programmām, vidusskolas un koledžas programmas un sagatavošanas gadiem studijām kādā no Vācijas, Austrijas vai Šveices augstskolām vācu valodā.

Humboldt Institut Mersburgā atrodas šīs pasakainās pilsētas pašā sirdī, tikai pāris soļu attālumā no pilsētas rātes. 

Skolas telpas ir iegādātas 2013. gadā un patlaban tās tiek atjaunotas un renovētas, piemērotas mūsdienu apstākļiem un prasībām, ar modernizētām klašu un atpūtas telpām. Mersburga ne tikai Vācijā, bet arī visā pasaulē pazīstama ar savām vīna darītavām, jo atrodas pie Konstances ezera un tai visapkārt ir nebeidzami vīnogulāju lauki. Skaistā, saulainā dienā, stāvot uz kāda no Mersburgas pakalniem, ļoti skaidri pāri Konstances ezeram varat pamāt ar roku Šveices kalniem.

Mācību laikā studentiem dzīvošanai tiek piedāvāti 2 varianti:

  • vācu viesģimenēs 1-3 vietīgās istabās ar divreizēju vai trīsreizēju ēdināšanu - visas ģimenes atrodas ne tālāk kā 15 minūšu gājiena attālumā no skolas
  • jauniešu un ģimeņu hostelī 3 vietīgās istabiņās ar labierīcībām kartā istabā un divreizēju vai trīsreizēju ēdināšanu - hostelis atrodas 50 metru attālumā no skolas

No mācībām brīvajā laikā studentiem tiek piedāvāta ļoti plaša aktivitāšu programma - dažādi sporta veidi, mākslas nodarbības, teātris, dejas, ekskursijas.

Cenā iekļauts: mācības, mācību materiāli, brīvā laika aktivitāšu un ekskursiju programmas, dzīvošana un ēdināšana, sertifikāts kursu beidzot.

 

Humboldt Institut Mērsburgā/ Humboldt Institut Мерсбург
Humboldt Institut Mērsburgā/ Humboldt Institut Мерсбург
Humboldt Institut Mērsburgā/ Humboldt Institut Мерсбург
Humboldt Institut Mērsburgā/ Humboldt Institut Мерсбург
Humboldt Institut Mērsburgā/ Humboldt Institut Мерсбург

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!