Kāpēc izvēlēties mācīties EC Durbe?

1. Education Centre DURBE ir vienīgā skola Baltijā un Skandināvijā, kas ir saņēmusi starptautisko EAQUALS kvalitātes akreditāciju.

Ko jūs iegūstat, izvēloties Eaquals akreditētu skolu?

• Mācīšana ir efektīva, labi plānota, pasniedzēji ir augsti kvalificēti profesionāļi ar pieeju plašam mācību līdzekļu klāstam.
  • Mācību sistēmas ir pārbaudītas, mācību process ir patīkams, skaidri definētās kursu programmas nemainīgi nodrošina pozitīvus rezultātus.
  • Eaquals kvalitātes standarti ir īpaši izstrādāti valodu apguvei. To galvenais mērķis ir nodrošināt izglītojamo visaptveroši pozitīvu mācību pieredzi.
  • Skaidra, precīza un izsmeļoša informāciju par piedāvātajiem pakalpojumiem.
  • Eaquals akreditācija papildus valsts nozīmes akreditācijai apstiprina nemitīgu tiekšanos uz izcilību.
  • Precīzs un pamatots zināšanu novērtējums un atbilstošas telpas un resursi.

Eaquals akreditētās mācību iestādes atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem  valodu apguvē un mācības pie mums kļūs par jūsu labāko iespējamo mācību pieredzi!

2. Izmantojam progresīvāko, efektīvāko un augstāk novērtēto KOMUNIKATĪVO mācību metodi

Tā ir uz saziņu jeb komunikāciju vērsta mācību metode, lai izglītojamais varētu sākt attīstīt valodas prasmes un runāt svešvalodā jau no pirmās nodarbības. Pasniedzējs skaidro jauno materiālu vai vārdus, izmantojot dažādus vizuālos materiālus. Izlasot vai apskatot jaunus vārdus vai frāzes, izglītojamais uzreiz sāk tos pielietot savā runā, veido dialogus, sastāda teikumus vai uzdod viens otram jautājumus, izmantojot jaunapgūtos vārdus kontekstā. Kamēr izglītojamie vingrinās, pasniedzējs kontrolē, palīdz, palabo, lai jau pašā sākumā iemācītos valodu fonētiski un gramatiski pareizi.
Nodarbību laikā pasniedzējs vairāk ir kā palīgs, novērotājs no malas, kurš dod instrukcijas un ieteikumus, ņemot vērā to nepieciešamību un izglītojamo individuālās spējas. Pasniedzējs modelē un variē situācijas, parāda to dažādību, lai izglītojamais reaģētu formālā un neformālā situācijā, uzturētu sarunu jebkādos apstākļos un maksimāli pielietotu valodas prasmes.
Pateicoties šai metodei, izglītojamajam sāk darboties vizuālā, mehāniskā un dzirdes atmiņa, un ar to palīdzību visveiksmīgāk tiek apgūta svešvaloda, jo izglītojamajiem šis mācību process ir liels pārsteigums un izaicinājums. Tomēr pēc kāda laika ir redzama pārliecība par savām valodas prasmēm, kā arī pateicība par iespēju tik ātri un kvalitatīvi apgūt jaunu valodu.

3. Pieredzes bagāti pasniedzēji

Viena no lielākajām vērtībām mūsu uzņēmumā ir profesionālie, atraktīvie un radošie pasniedzēji, kuri ir pieredzes bagāti un motivēti radošam darbam ar katru mūsu studentu. Viņi iemācīs Jums lietot valodu ikdienā, kā arī dos līdzi lielisku valodas izjūtu visai turpmākajai dzīvei. Valodu apguve ar EC Durbe pasniedzējiem ir jautra - ar spēlēm un dažādiem praktiskiem uzdevumiem, interaktīva - ar video un audio materiāliem. Rezultātā, pēc kursu pabeigšanas, Jūs būsiet pozitīvi pārsteigti un gandarīti, ka protat komfortabli sarunāties svešvalodā bez valodu barjeras, gramatiski pareizi rakstīt un veidot teikumus, kā arī saprast tekstus un dažādu cilvēku sacīto.

4. Ideāla atrašanās vieta

Nav svarīgi, vai Jūs esat no Rīgas vai no citas pilsētas -  mūsu skola ir nieka 240 soļu attālumā no Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas;
Pie mums ir viegli atbraukt, izmantojot ne tikai vilcienu, bet arī jebkuru sabiedrisko transportu:
Tieši blakus atrodas 15., 17., 18., 19., 20. un 24. trolejbusa;
2., 3., 6., 11., 13., 16., 21., 24., 30., 40. un 50. autobusa;
200., 206., 212.А, 216., 220., 224. un 271. mikroautobusu pieturas.

5. Mācībām ideāli piemērota vide

Mūsu telpas raksturo ne tikai mājīgs gaišums un tīrība, kur ziemā ir silti, bet vasarā gaisu atsvaidzina kondicionieri. Telpas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo kvalitatīvai pedagogu darba nodrošināšanai un ir ērtas izglītojamiem gan nodarbību laikā, gan tās gaidot un atpūšoties starpbrīžos.

6. Ērti mācību laiki un dienas

Kurss Mini grupu kursi angļu, krievu un latviešu valodas superintensīvā krievu valoda individuālās nodarbības
mācību laiki
no 18.10 līdz 19.40