Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Oswestry School

Oswestry School ir viena no vecākajām Anglijas privātskolām, dibināta tālajā 1407. gadā. Skola atrodas brīnišķīgā, gleznainā angļu mazpilsētā. Skolas moto ir  "Mēs nemācam skolai, mēs sagatavojam dzīvei! "

Šī ir viena no mazajām, tradicionalajām angļu privātskolām ar personīgu attieksmi pret katru audzēkni un tiešām ģimenisku atmosfēru. Katrs skolas audzēknis saņem īpašu uzmanību no skolotājiem un visiem skolas darbiniekiem un tieši tāpēc akadēmiskie rādītāji skolu beidzot, audzēkņiem ir vieni no augstākajiem Anglijā. Pateicoties augstajiem mācību standartiem un pieejamajām jaunākajām tehnoloģijām, mācību process skolēniem ir aizraujošs.

Skola piedāvā pasaulē atzītās un labi zināmās pamatskolas un vidusskolas programmas:

 • viena gada IGCSE programmu, kura ir kā labs pamats un sagatavošanās turpmākajām mācībām Anglijā GCSE programmā un iespēja izbaudīt citādu dzīvesveidu un mācību procesu kā Latvijā. Paralēli mācību priekšmetiem skolēniem ir iespēja sevi pilnveidot sporta, mūzikas un mākslas pasaulē, iepazīt Anglijas dzīvi un tradīcijas.
 • GCSE mācību programma - pamatskolas pēdējo 2 gadu mācību programma ar tādiem izvēles priekšemtiem kā English Language, English Literature, Mathematics, Physics, Chemistry, Biology, Business Studies, ICT, Latin, French, Spanish, Russian, Welsh, History, Geography, Music, Religious Studies, Art, Design Technologies, Textiles, Food Technology and Sports Studies
 • Sixth Form mācības sagatavo audzēkni tālākajām studijām kādā no Lielbritānijas vai citas valsts augstskolām un šeit piedāvātie mācību priekšemti izvēlei A level programmā ir - English Literature, Mathematics, Further Mathematics, Economics, Physics, Chemistry, Biology, Psychology, Business Studies, ICT, Latin, French, Spanish, Russian, Welsh, History, Geography, Music, Government and Politics, Art, Design Technology and Sports Studies.

Pēs Oswestry School beigšanas daudzi audzēkņi turpina savas studijas tadās pasaulē zināmās univerisitātēs kā Oxford, Cambridge, Durham, Warwick, London School of Economics, University College London, Manchester, Leeds, Bristol un citās.

Dzīvošanai skola piedāvā audzēkņiem četras komfortablas rezidences mājas, kurās par viņiem rūpējas gādīgi darbinieki.  Katrai rezidences mājai ir savs mājas vecākais un asistents. Visā skolas teirtorijā ir pieejam W-Fi pieslēgums, tādejādi atvieglojot ne tikai mācibu procesu audzēkņiem, bet arī saziņu ar saviem vecākiem un draugiem ārpus Anglijas. Audzēkņiem ir trīs ēdienreizes dienā, kurās katrs var izvēlēties sev tīkamāko un nepieciešamāko veselīgo uzturu. Skola rūpējas ne tikai par audzēkņu akadēmisko izglītību, bet arī par to, lai mācību laikā viņi iepazītu Angliju, tradīcijas, vēsturi, sabiedrību.

Oswestry atrodas ļoti ērti pieejamā vietā Anglijā. Visātrāk tā ir sasniedzama no Liverpūles lidostas, tomēr arī no Mančesteras un Birmingemas lidostām ceļā ir jāpavada tikai pusotra stunda. Katrs skolas audzēknis var būt sagaidīts kādā no šīm lidostām, vai arī izvēlēties ierasties skolā ar vilcienu, jo vietējā dzelzceļa stacija ir tikai 10 minūšu brauciena attālumā no skolas un tas ir viens no ērtākajiem Londonas sasniegšanas veidiem.

Izmaksas 2018./2019. mācību gadam:

 • Reģistrācijas maksa - 50 GBP
 • Depozīts - 1500 GBP
 • Skolas uniforma- 250 GBP
 • Mācības+dzīvošana+ēdināšana+aktivtātes un sports - 10, 400 GBP semestrī

Pieteikšanās mācībām - no 10 gadu vecuma. 

Iesniedzamie dokumenti:

 • pēdējo 2 gadu liecības
 • šī gada 1. semestra liecība
 • rekomendācijas vēstule (skolas raksturojums)
 • vecāku pieteikums - aizpildam pie mums birojā
Pretendentam jābūt gatavam:
 
Iesniegt iepriekšējā mācību gada liecību, kā arī 2018./2019. mācību gada liecību par 1. semestri – vidējā atzīme ne zemāka kā 8 balles
Sagatavoties skype intervijai ar skolas pārstāvi. Intervijas laikā tiek novērtētas angļu valodas zināšanas un vēlme mācīties Oswestry skolā
Lēmumu par stipendijas piešķiršanu skola pieņem un paziņo aptuveni 5 dienu laikā. Stipendija tiek piešķirta uz vienu semestri un, ja semestra laikā skolnieks uzrāda ļoti labas sekmes, skola apstiprina stipendiju un tās izmēru arī nākamajam semestrim
 
 Ja radušies jautājumi, vēlaties pieteikties mācībām, rakstiet pasts@durbe.edu.lv vai zvaniet 67223122
Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!