Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Ashby School

Ashby School ir valsts internātskola ar 400 gadus senām tradīcijām. Dibināta 1567. gadā, skola atrodas Ashby-de-la-Zouch reģionā pašā Anglijas vidienē, un tajā mācās gandrīz 2000 skolēnu. Pateicoties valsts finansējumam, Ashby School sniedz vienreizīgu iespēju jauniešiem no visas pasaules par īpaši pievilcīgu cenu izbaudīt dzīvi tradicionālā britu skolas rezidencē, kas parasti raksturīga tikai privātām mācību iestādēm. Pašlaik, ņemot vērā skolas vēsturiskās tradīcijas un ierobežoto vietu skaitu rezidencē, tiek uzņemti tikai puiši vecumā no 14 gadiem.

Skolas kampuss

Skola atrodas modernās telpās, kas aprīkotas ar modernākajām tehnoloģijām. Nesen rekonstruētas zinātnes, mākslas un dizina laboratorijas, sporta zāle un skolas ēka, kurā norisinās A levels priekšmetu nodarbības. Skolēniem pieejama bibliotēka un resursu centrs, ēdnīca, atpūtas telpa (saukta par „airport lounge”) un vairākas datorklases, kas aprīkotas ar planšetēm un Apple iMac datoriem.

Ashby School kampusā atrodas arī basketbola un tenisa korti, svaru zāle un apsildāms iekštelpu baseins.

Mācību programmas

Skola piedāvā klasisko pamatskolas programmu GCSE un vidusskolas programmu, kas mums pazīstama kā A level programma. Pateicoties piedāvātajām mācību programmām un pasniedzēju profesionalitātei, koledžas absolventi turpina savas tālākās studijas Anglijas un citu valstu labākajās augstskolās.

GCSE programmas (2 gadu programma) priekšmeti: Mathematics, English, Design Technology, Physical Education, Science, Modern Foreign Language, Personal Social Development.

A līmeņa programmas (2 gadu programma) priekšmeti: Art and Design, Biology, Business Studies, Business, Chemistry, Computer Science, Design – Product Design, Design – Textiles, Drama & Theatre Studies, Economics, Engineering, English – Language, English – Literature, Film, Food Science and Nutrition, French, Further Mathematics, Geography, German, History, Mathematics, Media Studies, Music, Music Technology, Physical Education, Sport, Physics, Psychology, Religious Studies, Travel & Tourism. Papildu priekšmeti: Core Mathematics, Extended Project.

Aktivitātes

Skola piedāvā plašu izglītojošu, kultūras un sporta aktivitāšu loku. Pieejamo aktivitāšu skaitā ir mūzikas un teātra pulciņi, orientēšanās, regbijs, ūdenspolo, volejbols, futbols u.c. sporta veidi, ekskursijas un izbraucieni uz teātri, boulingu un sporta spēlēm, nakšņošana teltīs, kā arī ceļojumi uz ārvalstīm.

Nozīmīga skolas dzīves sastāvdaļa ir labdarība. Visi skolēni sadalīti astoņās grupās, kas ik gadu savstarpēji sacenšas ziedojumu vākšanā. Mācību gada garumā norisinās dažādi sponsorēti pasākumi, piemēram, viktorīnas un pašcepto kūku gadatirgus, kuru rezultātā iegūtie līdzekļi tiek ziedoti izvēlētajai labdarībai. Reizi semestrī skolēniem tiek piedāvāta iespēja apmaiņā pret 1 GBP apmeklēt skolu ikdienas drēbēs, nevis uniformā. 

Dzīvošana

Visi ārvalstu skolēni dzīvo skolas rezidencē, kas atrodas skolas kampusa teritorijā. Skolēni mitinās vienvietīgās vai divvietīgās istabās ar privātu vannasistabu. Vēsturiskajā ēkā atrodas arī vairākas atpūtas telpas, datorklase, virtuve un spēļu istaba.

Katru nedēļu jaunieši, kas dzīvo rezidencē, var saņemt bezmaksas konsultācijas un privātstundas dažādos mācību priekšmetos.

Izmaksas

Mācības Ashby School GCSE un A levels programmās ir BEZ MAKSAS!

Dzīvošana rezidencē izmaksā 12 282 GBP gadā. Cenā iekļauta trīsreizēja ēdināšana.

Uzņemšana

Minimālais studentu vecums – 14 gadi.

Lai iestātos GCSE līmeņa programmā, jābūt pabeigtai 8. klasei Latvijā. Lai iestātos A level mācību programmā, ir jābūt pabeigtai 10. klasei Latvijā (ar izņēmumiem tiek pieļauta iespēja iestāties jau pēc 9. klases beigšanas). Vidējā akadēmiskā atzīme – 7.

Iesniedzamie dokumenti: pēdējo 3 mācību gadu liecības, pieteikuma anketa, motivācijas vēstule un (vēlams) rekomendācijas vēstule. Pēc pieteikuma saņemšanas tiek veikta Skype intervija ar skolas pārstāvi. 

Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu rezidencē, ieteicams iesniegt pieteikumu līdz martam.

Maksa par dokumentu noformēšanu, pieteikuma pārbaudīšanu un nosūtīšanu – 500 EUR.

 

Lai iegūtu sīkāku informāciju par mācībām Ashby School vai citās vidējās izglītības iestādēs ārzemēs, droši raksti anete@durbe.edu.lv, zvani 67223122 vai nāc uz bezmaksas konsultāciju!

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!