Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Loughborough College - bezmaksas vidusskola Anglijā

Loughborough College ir Lielbritānijas valsts koledža, dibināta 1909. gadā. Koledža atrodas Loughborough pilsētā Anglijas vidienē. Notingemas East Midlands lidosta atrodas tikai 15 minūšu brauciena attālumā. Pašlaik koledžā mācās 11 000 pilna un nepilna laika skolēni no visas pasaules.

Koledžas kampuss

Loughborough College kampusā 2014. gadā veikta renovācija, uzbūvēta jauna mākslas akadēmija un labiekārtota  skolēnu ēdnīca. Kampuss ir ļoti moderns, aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, tajā atrodas datorklases, vairākas zinātniskās laboratorijas, multimediju klases, bibliotēka, skolas teātris, tehnoloģiju centrs, fotostudija, kā arī katrā mācību klasē un telpā ir interaktīvās tāfeles. Savukārt koledžas sporta kampusā atrodas iekštelpu un āra stadions, 50m baseins un iekštelpu tenisa korti.

Loughborough College teritorijā atrodas arī Radmoor Centre, kurā skolēniem pieejama sporta un trenažieru zāle, deju zāle, baseins un sauna; skaistumkopšanas salons, kurā strādā profesionālo programmu studenti; restorāns un bārs, kurā ēdienu gatavo koledžas skolēni.  

Vidusskolas mācību programmas

Koledža piedāvā klasisko vidusskolas programmu, kas mums pazīstama kā A level programma, kā arī profesionālo programmu National Diploma. Pateicoties koledžas piedāvātajām mācību programmām un pasniedzēju profesionalitātei, koledžas absolventi turpina savas tālākās studijas Anglijas un citu valstu labākajās augstskolās.

A līmeņa studiju programmas (2 gadu programma) priekšmeti: Art, Biology, Business Studies, Chemistry, Computer Science, Economics, English Language, English Literature, Film Studies, Further Mathematics, Geography, Government & Politics, History, Law, Mathematics, Media Studies, Photography, Physics, Psychology, Sociology, Spanish.

Vidējā profesionālā izglītība (National Diploma) tiek piedāvāta šādās sfērās: IT, Art and Design, Engineering, Music, Performing Arts, Public Services, Sports, Sport and Excercise Science, Travel and Tourism, Vehicle Technology, Film and TV, Games Development.

Space Engineering – unikāla 2 gadu programma jauniešiem, kuri ir spēcīgi matemātikā un fizikā. Programma apvieno A levels priekšmetus (matemātiku un fiziku) un National Diploma inženierzinātņu programmu. Vienu dienu nedēļā nodarbības norisinās National Space Centre Leičesterā. Vieslekcijas vada kosmosa nozares profesionāļi.

Vasaras nometne

Vasaras nometne sniedz jauniešiem lielisku iespēju izbaudīt britu skolēna dzīvesveidu un iepazīt koledžas kampusu un pasniedzējus.

Jauniešus sagaida:

 • 2 vai 4 neaizmirstamas nedēļas pašā Anglijas sirdī
 • Interesantas un produktīvas angļu valodas nodarbības labāko pasniedzēju vadībā
 • Divas pilnas dienas ekskursijas uz Londonu, Oksfordu, Kembridžu, Leičesteru vai Notingemu
 • Dzīvošana koledžas modernajā reizdencē kopā ar jauniešiem no visas pasaules – jauni draugi garantēti!
 • Bagātīgas pusdienas un vakariņas jebkurai gaumei koledžas restorānā
 • Aizraujošas aktivitātes katru pēcpusdienu un vakaru – sporta spēles, viktorīnas, BBQ, karaoke un vēl daudz kas cits

Datumi: 17. jūlijs – 13. augusts

Vecums: 16 – 18

Cena: 2 nedēļas - 1300 GBP, 4 nedēļas - 2500 GBP

Papildu izmaksas: aviobiļete, apdrošināšana, transfērs (pēc izvēles) 25-150 GBP vienā virzienā (atkarībā no lidostas), dokumentu noformēšanas maksa 120 EUR

Dzīvošana

 • Atšķirībā no citām Lielbritānijas koledžām, Loughborough College skolēni var dzīvot koledžas rezidencē jau kopš 16 gadu vecuma. Rezidence atrodas 5 minūšu gājiena attālumā no koledžas kampusa un pilsētas centra un tajā ir 170 vienvietīgas istabiņas ar dalītu vai privātu vannasistabu. Tā kā ēdināšana nav ietverta cenā, skolēniem pieejama pilnībā labiekārtota virtuve, kurā pagatavot maltītes. Tāpat rezidencē atrodas vairākas atpūtas telpas, kurās var spēlēt Xbox vai citas spēles, skatīties TV un satikties ar draugiem. Rezidences pagalmā iespējams rīkot pikniku vai BBQ. Visā ēkā darbojas wifi.
 • Skolēniem, kas profesionāli nodarbojas ar sportu, pieejama dzīvošana EAPC (Elite Athlete Performance Centre) rezidencē. Skolēni dzīvo vienvietīgās istabās ar privātu vannasistabu, pieejama dalīta virtuve un veļas telpa.
 • Jauniešiem, kuri dod priekšroku dzīvošanai ģimenē, koledža piedāvā iespēju dzīvot arī viesmīlīgā angļu viesģimenē vienvietīgā vai divvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām. Tā ir lieliska iespēja iepazīt britu kultūru un paražas.

Sports

Loughborough College liels uzsvars tiek likts uz sportu. Katru gadu koledžā mācās aptuveni 1000 skolēnu, kas ir profesionāli sportisti, tādēļ koledža piedāvā fleksiblas mācību programmas, lai ļautu apvienot sporta treniņus un mācību priekšmetu nodarbības. Koledžā mācījušies tādi pasaules mēroga atlēti kā Sebastian Coe un Paula Radcliffe, kā arī 34 olimpisko medaļu ieguvēji.

Izmaksas

Mācības Loughborough College A levels un National Diploma programmās ir BEZ MAKSAS!

 • Dzīvošana rezidencē bez ēdināšanas vienvietīgā istabā ar dalītu vannasistabu izmaksā 91 GBP nedēļā, savukārt dzīvošana vienvietīgā istabā ar privātu vannasistabu – 111 GBP nedēļā.
 • Dzīvošana EAPC atlētu rezidencē bez ēdināšanas standarta vienvietīgā istabā ar privātu vannasistabu izmaksā 109 GBP nedēļā, savukārt dzīvošana premium vienvietīgā istabā ar privātu vannasistabu – 114 GBP nedēļā.

Izvēloties dzīvošanu rezidencē, jāiegādājas gultasveļas komplekts – 35 GBP.

 • Dzīvošana viesģimenē ar brokastīm un vakariņām vienvietīgā istabā – 145 GBP nedēļā, divvietīgā istabā – 122 GBP nedēļā.

Uzņemšana

Minimālais studentu vecums – 16 gadi. Lai iestātos A līmeņa mācību programmā, ir jābūt pabeigtai 10. klasei Latvijā (ar izņēmumiem tiek pieļauta iespēja iestāties jau pēc 9. klases beigšanas). Vidējā akadēmiskā atzīme – 7.

Iesniedzamie dokumenti: pēdējo 3 mācību gadu liecības, pieteikuma anketa, motivācijas vēstule un (vēlams) rekomendācijas vēstule.

Maksa par dokumentu noformēšanu, pieteikuma pārbaudīšanu un nosūtīšanu – 400 EUR.

 

 

Lai iegūtu sīkāku informāciju par mācībām Loughborough College vai citās vidējās izglītības iestādēs ārzemēs, droši raksti pasts@durbe.edu.lv, zvani 67223122 vai nāc uz bezmaksas konsultāciju!

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!