Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Boston College

Boston College atrodas vienā no skaistākajām pilsētām Bostonā un ir Anglijas valsts koledža, kura dibināta 1964. gadā. Simtiem studentu un viņu vecāku savu izvēli izdara par labu šai koledžai īpaši skolas reputācijas un augstvērtīgās iegūstamās izglītības dēļ. Katru gadu šajā koledžā izglītību iegūst vairāk nekā 200 ārzemju studentu, tāpēc arī Tevi aicinām pievienoties šo studentu pulkam.

Koledža piedāvā ne tikai augstvērtīgas vidējās un akadēmiskās izglītības programmas, bet arī Britu Padomes akreditētus angļu valodas kursus. Vasarā ļoti populāri ir 2 nedēļas ilgi intensīvie angļu valodas kursi, kuru laikā studentiem ir iespēja uzlabot un atjaunot savas valodas prasmes lasīšanā, klausīšanās prasmēs, gramatikā un sarunvalodā. Šos kursus īpaši iesakām tiem, kuri plāno savu izglītību papildināt koledžas akadēmiskajās studiju programmās.
Skolai ir dažādi kampusi. The Rochford kampusā studenti apgūst A līmeņa studiju programmas (vidusskola), kā arī turpat atrodas sporta komplekss, tenisa korti un baseins. Arī šeit tiek mācīta angļu valoda. Mūzikas cienītāji novērtēs The Sam Newsom Music Centre ar brīnišķīgo koncertzāli un profesionālo ierakstu studiju.

Centrālie koledžas kampusi un studentu kopmītnes atrodas netālu no pilsētas centra, tāpēc iepazīt Bostonas skaistākās vietas varēsiet jau pirmajās dienās.

Bostona - tradicionāla, tipiska angļu pilsēta ar 50 000 iedzīvotāju, kura atrodas 150 km no galvaspilsētas Londonas. Jau izsenis tā pazīstama kā ostas pilsēta. Šeit sev ko aizraujošu atradīs katrs - iepirkšanās fans, sporta mīļotājs un kultūras cienītājs. No Bostonas viegli un ātri var sasniegt tādas Anglijas pilsētas kā Notingema, Linkolna, Kembridža.

Koledža ir daudzu Beacon Award prēmiju ieguvēja un ir slavena arī ar savu atvērtību jebkuras tautības studentiem. Jau piekto gadu pēc kārtas arī mūsu studentu vidū tā ieņem godpilno pirmo vietu!

Dzīvošana:

  • Skolas rezidence: vienvietīgas istabiņas ar visām ērtībām un virtuvi. Pieejama trīsreizēja ēdināšana darba dienās vai iespēja gatavot pašam (self-catering). Rezidence atrodas 2 minūšu gājiena attālumā no koledžas. 
  • Viesģimene: vienvietīga istaba ar brokastīm un vakariņām darba dienās un trīsreizēju ēdināšanu nedēļas nogalēs. 

Lai iestātos koledžā akadēmiskajās vai profesionālajās studiju programmās:

  • minimālais vecums - 16 gadi
  • angļu valodas atzīme - 7
  • vidējā akadēmisko priekšmetu atzīme - 7

Angļu valodas kursi piedāvāti jebkuram studentam no 16 gadu vecuma.

А līmeņa studiju priekšmeti: Communication and Culture, Economics, English Language, English Literature, Film Studies, Further Mathematics, History, Law, Mathematics, Creative Media, Psychology, Government and Politics, Sociology, Statistics.

Akadēmiskā gada izmaksas:

  • Dokumentu noformēšana - 250 EUR. Reģistrācijas maksa: ES pilsoņiem 16 - 18 gadu vecumā: pirmajā mācību gadā - 1500 GBP (cenā iekļauta sagaidīšana lidostā, orientācijas programma un papildus angļu valodas nodarbības nepieciešamības gadījumā), otrajā mācību gadā - 800 GBP
  • Papildus maksa: dzīvošana viesģimenē ar brokastīm un vakariņām - 115 GBP / nedēļā (jamaksā mēnesi uz priekšu), dzīvošana rezidencē ar divreizēju ēdināšanu no pirmdienas līdz piektdienai 4945 GBP par gadu (var maksāt 3 daļās)
  • Dzīvošanas reģistrācijas maksa: rezidencē 150 GBP (depozīts), 50 GBP - viesģimenē

RAMONAS STĀSTU PAR DZĪVI ANGLIJĀ UN MĀCĪBĀM KOLEDŽĀ LASIET ŠEIT

 

Boston College students
Boston College Beauty course
Boston College main building
Boston town
Boston College: catering course students
Boston College: IT course students
Boston College: Media course students
Boston College: Music course
Boston College residence
Boston College students
Boston college: Science course
Boston College students
Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!