Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Atsauksmes

Olivers ir jaunietis no Lielbritānijas, kurš jau otro reizi izvēlas krievu valodas kursus EC Durbe krievu valodas skolā  - Durbe Russian Language Academy (Durbe RLA). Vai Jūs vēlaties uzzināt, kādas domas ir Oliveram par Rīgu un kāpēc, viņaprāt, Durbe RLA  ir  izcila skola, lai ‘’лучше говорить по-русски’’?

Oliver, kāpēc tu izlēmi mācīties krievu valodu?

Es vēlējos apgūt jaunu valodu, kas manā valstī – Lielbritānijā, tā netiek mācīta, vēl jo vairāk man ir ļoti daudz draugu no krievu valodā runājošām valstīm. Un tā manī radās interese un iedvesma apgūt šo valodu!

Kāpēc Tu pagājušajā gadā izvēlējies Rīgu?

Pirmo reizi izvēloties, vadījos pēc tā, ka es vēlējos doties kaut kur Eiropā, bet, lai dotos uz Krieviju, ir samērā grūti saņemt vīzu, tāpēc es devos uz Latviju 2016.gada vasarā  un ieguvu lielisku pieredzi, satiku daudz jaukus cilvēkus un iemīlējos šajā pilsētā.

Bet kāds ir iemesls ottreizējai izvēlei?

Iemesls ir tāds, ka es paliku ļoti apmierināts ar mācību metodi šajā skolā. Durbē RLA skolotāji un darbinieki sarunājās ar mani tikai krievu valodā, kas man ļoti palīdzēja iejusties krievu valodas runājošā vidē un pielietot valodu ikdienā. Es esmu ļoti apmierināts ar rezultātu. Manas prasmes tika lieliski uzlabotas, it īpaši klausīšanās un gramatika, kas nebija tik labas iepriekš!

Pastāsti lūdzu visbūtiskāko atšķirību starp mājmācībām un Durbe RLA  kommunikatīvas pieejas metodi?

Es uzskatu, ka visbūtiskākā problēma, kad esmu mājās, ir tā, ka es mācos krievu valodu angliski, bet šeit, kā es jau minēju, nodarbībās laikā nekad netiek pāriets uz angļu vai citu valodu, lai kaut ko izskaidrotu. Pasniedzējs, izmantojot  TIKAI krievu valodu visu man skaidri paskaidro. Katru reizi, kad es kaut ko nesaprotu, man tiek iedots laiks, lai es labāk apdomātu un saprastu kādu valodas likumu.

Vai Tava skolotāja ir izpalīdzīga un palīdz Tev?

Man ļoti patīk mana skolotāja, viņa ir burvīga!  Katru reizi, kad man ir grūtības kaut ko izsprast, viņa vienmēr ir gatava nākt man palīgā. Katrs rīts kļūst dzīvespriecīgs, kad ienāku klasē un redzu smaidošu un priecīgu pasniedzēju.

Oliver, lūdzu  papildini šos teikumus ar trīs vārdiem:

Mācīties krievu valodu ir: sarežģīti un jautri.

Es mācos krievu valodu tāpēc, ka tas ir interesanti, savādāk un unikāli.

Rīgas pilsēta ir:jautra un relaksējoša.

Skolotājas ir: jautras, rūpējošas un atbildīgas.

 

Iedviesmojies? Tad noteikti  izmanto 18% atlaidi krievu valodas vakara kursiem, mācībām janvārī vai februārī. 

„Lielākā priekšrocība studijām ārzemēs ir pieredze, kuru iespējams iegūt tikai atrodoties sev nepazīstamā valstī. Nīderlandi es izvēlējos augstās mācību kvalitātes un zemās cenas dēļ – mācību maksa ir daudz zemāka nekā Lielbritānijā!  Es studēju International Business and Management, jo vienmēr esmu vēlējies būt sev priekšnieks, nevis strādāt kāda cita labā. Esmu pilnībā apmierināts ar savu izvēli!”

Antons Jerjomenko

"Es pamēģināju sērfot, dzīvoju plašajā un modernajā Fullerton kampusā, apskatīju tādas ievērojamas vietas kā Universal Studios, Holivudu u.c., iepazinu cilvēkus no visas pasaules. Nevienu brīdi nebija garlaicīgi, jo mums visu laiku bija dažādas izklaides un aktivitātes.

Man viss ļoti patika, es labi pavadīju laiku un pat domāju nākamgad braukt vēlreiz. Nometnes beigās nepavisam negribējās braukt mājās un atgriezties realitātē! Priecājos, ka man bija iespēja paviesoties Losandželosā – savā sapņu pilsētā. Ne mirkli nenožēloju, ka izvēlējos tieši šo nometni!"

Elizabete Gapone

„Es izvēlējos apgūt angļu valodu, lai attīstītu sevi, kā arī tas ir nepieciešams manam darbam. Kursa sākumā biju nedaudz satraucies, bet jau pēc pāris nodarbībām sāku atraisīties un iejusties. Tagad ir pavisam otrādāk – saprotu, ka man sanāk! Visvairāk man patika tas, ka visas nodarbības norit tikai angļu valodā. Ļoti reti bija tādi gadījumi, kad studenti kaut ko nesaprata, par cik pasniedzēja spēja ļoti labi izskaidrot jauno vielu.”

Mārtiņš Bole

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!