Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.
Izglītība ārzemēs > Augstākā izglītība

Ja esi vidusskolnieks, kurš vēlas turpināt savas studijas ārzemēs, vai jau esi ieguvis savu pirmo zinātnisko grādu, šī lapa ir veidota tieši Tev! Vai esi gatavs jauniem izaicinājumiem, starptautiski atzītām Bakalauru, Maģistrantūras un citām studiju programmām, dzīves pieredzes iegūšanai, redzesloka paplašināšanai, vēl neiepazītām kultūrām un cilvēkiem? Ja kaut uz vienu no pieminētajām lietām  atbildēji ar „JĀ”, informāciju meklē šeit un mēs esam vienmēr gatavi Tev palīdzēt īstenot sapni!

Šeit atradīsi dažādus piedāvājumus augstākās izglītības studijām ārzemēs – Eiropā (Dānija, Nīderlande, Lielbritānija, Zviedrija, Vācija u.c.), Krievijā, ASV, Jaunzēlandē, Austrālijā. Pirms-Bakalaura, Bakalaura un Maģistrantūras studiju programmas, MBA, Doktorantūra – lūk, kāds plašs un interesants ceļš Tevi gaida! Izpētot plašo programmu klāstu, Tu atradīsi tieši sev vispiemērotāko studiju novirzienu, bet jautājumu vai neskaidrību gadījumā mēs esam šeit, lai Tev palīdzētu orientēties piedāvājumos. Ekonomika, māksla, humanitārās zinātnes, inženierija, pedagoģija, starptautiskās attiecības, valodas studijas, dažādi dizaina novirzieni u.c. – jebkura Tevi interesējošā studiju sfēra ir šeit atrodama.

Šai sadaļā atradīsi arī informāciju par dažādām studiju iespējām atkarībā no rocības:

  • Bezmaksas augstākās izglītības iespējas Dānijā un Zviedrijā,
  • Mazbudžeta mācības, piemēram, Nīderlandē un Igaunijā, kur mācību maksa  gadā svārstās 1906 EUR apmēros,
  • Pēdējos gados vienu  no populārākajām mācību vietām, ko ar prieku izvēlas studenti no visas pasaules - Lielbritāniju, kur mācību maksa būs vidēji ap 9500 GBP gadā
  • Pēc vairāku gadu salīdzinoši zemas intereses, atkal savu vietu sāk atkarot ASV, kas ir pievilcīga tieši ar iespēju pašam plānot mācību izdevumu lielumu, jo maksa tiek noteikta par apgūto priekšmetu skaitu: ja vari maksāt par pāris priekšmetiem- arī tas nav šķērslis studēt ASV.
  • Vairākas privātās augstskolas, tādas, kā Shiller International University, European University un citas, kuras piedāvā mācības vienlaicīgi vairākās valstīs un pat kontinentos- tādējādi dodot jaunajiem speciālistiem iespēju iepazīt vairāku valstu biznesa vidi.

Jautājiet, jo piedāvājumā ir gan Austrālija, Jaunzēlande, Kanāda, Čehija, Malta, Spānija, Krievija...

No 16.gadu vecuma! Ja esi tūrisma, viesnīcu vadības vai citas viesmīlības nozares students vai esi skolnieks un vēlies lietderīgi pavadīt vasaru, papildinot angļu valodas zināšanas un iegūstot praktisku pieredzi starptautiskajā vidē ar ko var lepoties kursabiedru un pasniedzēju priekšā, piesakies MSM Academy vasaras prakses programmai Čehijas galvaspilsētā Prāgā! Laipni aicināti arī jaunieši, kas spēj atrast kopīgu valodu ar jebkuru cilvēku... lasīt vairāk

British & Irish Modern Music Institute (BIMM) jau vairāk nekā 50 gadus sniedz talantīgiem jauniešiem iespēju spert pirmo soli starptautiskas karjeras virzienā mūzikas industrijā. BIMM institūts dibināts 2001. gadā Braitonā, kur pašlaik atrodas viens no universitātes kampusiem. BIMM studē vairāk nekā 6 000 jauniešu, no kuriem 800 ir ārvalstu studenti no 50 pasaules valstīm.

Universitātes absolventu vidū ir tādu pazīstami dziedātāji... lasīt vairāk

Herzing University ir privāta universitāte, dibināta 1965. gadā. Pašlaik tajā mācās vairāk nekā 6000 studentu, no kuriem aptuveni 200 ir starptautiskie studenti. Universitātes mērķis ir sniegt tādu izglītību, kas palīdz studentu personīgajai un intelektuālajai izaugsmei, iemāca analītiski domāt un efektīvi komunicēt, kā arī sasniegt karjeras mērķus.

Kāpēc izvēlēties Herzing University?

Czech College ir privāta augstākās izglītības iestāde Čehijas galvaspilsētā Prāgā. Koledža dibināta 2013. gadā, un pašlaik tajā mācās vairāk nekā 130 studenti.

Czech College mērķis ir sniegt studentiem nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai kļūtu par izglītotiem pasaules pilsoņiem un nākotnes līderiem. Katram studentam tiek nodrošināta individuāla pieeja, lai palīdzētu viņam sasniegt akadēmiskos un personīgos mērķus.

Mācību... lasīt vairāk

De Broc School of Business ir pavisam jauna augstākās izglītības iestāde, dibināta 2015. gadā kā University of Law  biznesa skola. Pateicoties University of Law programmas Law with Business panākumiem, tika pieņemts lēmums izveidot atsevišķu augstākās izglītības iestādi, kas specializētos biznesa novirzienā. Universitātes programmas iespējams apgūt trijos University of Law kampusos – Birmingemā, Līdsā un Londonā.

 

... lasīt vairāk

University of Law ir vecākā augstākās izglītības iestāde Lielbritānijā, kas specializējas jurisprudences studijās – universitātes pirmsākumi meklējami jau 1876. gadā. Universitātei ir 7 kampusi – Birminghemā, Bristolē, Česterā, Gilfordā, Līdsā, Mančesterā un Londonā. Katrā kampusā studentiem pieejama plaša bibliotēka ar juridisko literatūru, datorklases, atpūtas telpas un mācību zonas. Pašlaik universitātē mācās vairāk nekā 1200 studentu no... lasīt vairāk

ASA College dibināta 1985. gadā, un pašlaik tajā mācās vairāk nekā 5 000 studentu, no kuriem 2 000 ir ārvalstu studenti. Sākotnēji koledžas specializācija bija datortehnoloģijas, bet pašlaik tiek piedāvātas studiju programmas arī biznesa, veselības aprūpes un kriminālistikas nozarēs. Studiju programmas izstrādātas, balstoties uz darba devēju pieprasītākajām specialitātēm. Tu iegūsi nepieciešamās teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas,... lasīt vairāk

Vairumam cilvēku Čehija asociējas ar bagātīgu kultūru un vēsturi, elpu aizraujošu dabas krāšņumu un vienu no skaistākajām galvaspilsētām Eiropā. Bet tas nav viss – Čehijai raksturīgas senas un izkoptas izglītības tradīcijas, kas aizsākušās jau 1348. gadā, kad dibināta Kārļa Universitāte.

Tieši šī iemesla dēļ arvien vairāk jauniešu no visas pasaules izvēlas studijas tieši Čehijas universitātēs. Pašlaik Čehijas 26 publiskajās, 2 valsts... lasīt vairāk

1982.gadā, Teksasā, tika atvērta skola – Aviator Flight School, bet 1999.gadā skola nomainīja savu atrašanās vietu, pārceļoties uz Fort Pierce Floridā. Skolai strauji augot un attīstoties, jau 2009. gadā tā tika pārdēvēta par Aviator College of Aeronautical Science & Technology koledžu, kuras teritorija stiepjas 77500 kvadrātpēdu lielumā. Kopš 1982. gada izglītības iestāde ir saņēmusi vairāk nekā 20000 Federal Aviation Administration FAA... lasīt vairāk

Ja vēlies studēt medicīnu un kļūt par pieprasītu speciālistu, bet nejūties gana pārliecināts par savām priekšzināšanām ķīmijā, bioloģijā un angļu valodā, lai iestātos prestižā medicīnas universitātē, piesakies MSM Academy medicīnas sagatavošanās kursam Čehijas galvaspilsētā Prāgā! Pēc programmas absolvēšanas Tu varēsi veiksmīgi nokārtot iestājeksāmenus un uzsākt mācības Tevis izvēlētajā studiju programmā angļu valodā.

Pateicoties... lasīt vairāk

Lapas

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!